Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo nie, nie ma czego roztrząsać, Barca nie będzie mieć każdego piłkarza jakiego sobie zamarzy.
0
@didzejos mam opcję kupić używany półroczny S8 od zaufanego kolegi w świetnym stanie za 1300-1400 zł. Zastanawiam się czy to dobry pomysł
0
@MesQueUnClub_87 nówkę kupiłeś ?
0
Panowie, telefon do + - 1300 zł z Androidem
1
@Momalsino niby w jakim sensie nie mają podjazdu ? W zdobywanych trofeach, w pieniądzach do zaoferowania ? Juventus w ostatnich latach wszedł na najwyższą półkę klubów.
1
@Grubson06 Wierzę, że Todibo to będzie transfer Barcelony w stylu Varane do Realu. Oby tak było.
2
@TassoBarca De Ligt dostał więcej kasy i pewny pierwszy skład. Tych 2 rzeczy Barca nie mogła przebić. Do tego Juventus to ta sama półka piłkarska co Barca.
0
@D10SLEO ooo to nieźle
0
@masq teraz po przyjściu Rodriego Pep by go nie chciał
4
@kenneth99 Co to ma znaczyć, że Juventusu nie będzie xD jedynie stadionu nie będzie. PES nadal w licencjach jest sto lat za FIFĄ
0
@Aneurysm 150 zł to max absolutnie co dam, chociaż chciałbym mniej
0
@Gappeq douszne
1
@Uukasz_93 Piłkarz takiej klasy na pewno miał większe cele niż pieniądze, chęć poprowadzenia do LM PSG i Złota Piłka tego właśnie chciał NJR, choć oczywiście pieniądze też były ważnym czynnikiem.
0
Zepsuły mi się słuchawki sennheiser. Ma ktoś może dobre słuchawki douszne do telefonu i mógłby z czystym sumieniem polecić ? Czy słuchawki sportowe na bluetooth się sprawdzają ? Bo myślę nad takimi
1
@aro1 obecnie myślę, że Puig spokojnie dałby już radę w pierwszym zespole, ale do tego trzeba sprzedać pomocników, przynajmniej Rakitica, a trener musi przestać być betonem.
0
@Qlewer Barcelona chociażby, Ibra i Eto’o, choć tam Barca dopłaciła znacznie.
0
@Commando PSG by się okazało miękkimi pipami
0
@culesjasiules no bez przesady
0
@zodiak_10 Akurat to bardzo dobry obrońca, ale wiem o co biega.
0
@BarcaInfo Ciężko będzie kupić Neymara jeśli ma przyjść wpierw LO. Jednak nadal odejść mogą Malcom, Coutinho i Rafinha
1
@patrykzmc2000 mi się podobały mecze reprezentacji po sezonie w tym roku. Było mini Euro i Copa.
0
@Kredon To jest aż nieprawdopodobna sytuacja, mieć 5 takich cracków w ataku jednocześnie, na 3 miejsca w ataku
0
@ksobi wiem, jednak myślę, że będzie grał coraz mniej, mam nadzieję taką przynajmniej, jeśli będzie grał bez formy rywalizując z takimi graczami to dowód, że Messi dobiera sobie kolegów. Suarez na Copa nie pokazał nic dobrego.
3
@mesi8191 ja szczerze mówiąc wolę by Barca grała swoim 4-3-3 z Neymarem, Griezmannem i Messim. Griezmann wierzę, że da radę jako napastnik.
0
Djokovic czy Federer kto waszym zdaniem dziś ma minimalnie większe szanse ?
0
@Takaniec Teraz to już gra w Fulham
0
@wachaFCB PSG nie lubi tego.
0
Zna ktoś sprawdzoną stronę, firmę, która zajmuje się organizowaniem wyjazdów na mecze Barcelony ? Wiem, że tutaj od czasu do czasu są wrzucane takie artykuły z wyjazdami.
0
Czy w tym roku Barcelona organizuje otwarty trening dla kibiców ? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać ?
2
Niech zasuwają, przecież cały sezon grali w trybie eko