1

Bo nie, nie ma czego roztrząsać, Barca nie będzie mieć każdego piłkarza jakiego sobie zamarzy.

0

@didzejos mam opcję kupić używany półroczny S8 od zaufanego kolegi w świetnym stanie za 1300-1400 zł. Zastanawiam się czy to dobry pomysł

0

@MesQueUnClub_87 nówkę kupiłeś ?

0

Panowie, telefon do + - 1300 zł z Androidem

1

@Momalsino niby w jakim sensie nie mają podjazdu ? W zdobywanych trofeach, w pieniądzach do zaoferowania ? Juventus w ostatnich latach wszedł na najwyższą półkę klubów.

1

@Grubson06 Wierzę, że Todibo to będzie transfer Barcelony w stylu Varane do Realu. Oby tak było.

2

@TassoBarca De Ligt dostał więcej kasy i pewny pierwszy skład. Tych 2 rzeczy Barca nie mogła przebić. Do tego Juventus to ta sama półka piłkarska co Barca.

0

@D10SLEO ooo to nieźle

0

@masq teraz po przyjściu Rodriego Pep by go nie chciał

4

@kenneth99 Co to ma znaczyć, że Juventusu nie będzie xD jedynie stadionu nie będzie. PES nadal w licencjach jest sto lat za FIFĄ

0

@Aneurysm 150 zł to max absolutnie co dam, chociaż chciałbym mniej

0

@Gappeq douszne

1

@Uukasz_93 Piłkarz takiej klasy na pewno miał większe cele niż pieniądze, chęć poprowadzenia do LM PSG i Złota Piłka tego właśnie chciał NJR, choć oczywiście pieniądze też były ważnym czynnikiem.

0

Zepsuły mi się słuchawki sennheiser. Ma ktoś może dobre słuchawki douszne do telefonu i mógłby z czystym sumieniem polecić ? Czy słuchawki sportowe na bluetooth się sprawdzają ? Bo myślę nad takimi

1

@aro1 obecnie myślę, że Puig spokojnie dałby już radę w pierwszym zespole, ale do tego trzeba sprzedać pomocników, przynajmniej Rakitica, a trener musi przestać być betonem.

0

@Qlewer Barcelona chociażby, Ibra i Eto’o, choć tam Barca dopłaciła znacznie.

0

@Commando PSG by się okazało miękkimi pipami

0

@culesjasiules no bez przesady

0

@zodiak_10 Akurat to bardzo dobry obrońca, ale wiem o co biega.

0

@BarcaInfo Ciężko będzie kupić Neymara jeśli ma przyjść wpierw LO. Jednak nadal odejść mogą Malcom, Coutinho i Rafinha

1

@patrykzmc2000 mi się podobały mecze reprezentacji po sezonie w tym roku. Było mini Euro i Copa.

0

@Kredon To jest aż nieprawdopodobna sytuacja, mieć 5 takich cracków w ataku jednocześnie, na 3 miejsca w ataku

0

@ksobi wiem, jednak myślę, że będzie grał coraz mniej, mam nadzieję taką przynajmniej, jeśli będzie grał bez formy rywalizując z takimi graczami to dowód, że Messi dobiera sobie kolegów. Suarez na Copa nie pokazał nic dobrego.

3

@mesi8191 ja szczerze mówiąc wolę by Barca grała swoim 4-3-3 z Neymarem, Griezmannem i Messim. Griezmann wierzę, że da radę jako napastnik.

0

Djokovic czy Federer kto waszym zdaniem dziś ma minimalnie większe szanse ?

0

@Takaniec Teraz to już gra w Fulham

0

@wachaFCB PSG nie lubi tego.

0

Zna ktoś sprawdzoną stronę, firmę, która zajmuje się organizowaniem wyjazdów na mecze Barcelony ? Wiem, że tutaj od czasu do czasu są wrzucane takie artykuły z wyjazdami.

0

Czy w tym roku Barcelona organizuje otwarty trening dla kibiców ? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać ?

2

Niech zasuwają, przecież cały sezon grali w trybie eko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?