Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Momalsino a o co chodzi ?
1
Niech Barca nie przeholuje z tą ceną za Malcoma, bo zaraz nikt go nie weźmie. Tak to odzyskają wydane pieniądze, a za rok może być tylko tańszy jak nadal nie będzie grał albo będzie grał słabo.
0
@aras17_VeB ja miałem chyba nawet tańszy model, a bardzo mnie zadowolił
0
@aras17_VeB miałem iiyama i był świetny
0
@Skaramuczi Griezmann da radę
0
@Skaramuczi a kim jest Neymar ?
0
Na Polsat Premium jest ?
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@Bagsik88 Z dystansem to traktujcie.
72
Busquets-Rakitic jeszcze tylko Vidal i once de gala gotowa
0
@SuperPatsonFCB sportowo Neymar na pewno da więcej niż panowie, którzy powędrują w 2 stronę, ale nie wiadomo tak na prawdę co z jego zdrowiem.
4
@SuperPatsonFCB chciałbym powrotu Neymara, ale taka oferta to ośmieszenie się zarządu, to fakt. Jeśli oczywiście to prawda.
0
@SuperPatsonFCB Griezmann już dostał numer 17, nie zmienią mu nagle na 7 gdy kibice kupują koszulki z 17.
0
@Nano22 Ale kto ją przeprowadził, rewolucję są w stanie przeprowadzić wybitni trenerzy, jak Guardiola czy Klopp.
3
@Janiama Dla mnie jak w historii to Gigi Buffon, cała kariera na najwyższym poziomie. Do tego starszych bramkarzy nie miałem jak oglądać i się zapoznać.
0
@taktyk93 Wiedźmak
0
@Rewolucja123 360p to zajebista jakość ??
0
@Yanek jak przyjdzie Neymar, zobaczmy co się stanie z Dembele, sprzedałbym jeszcze kogoś z dwójki Rakitic/Vidal
1
@Odesseiron pewnie, że warto
1
Zastanawiam się czy by nie kupić jakiś zwykły niedrogi komputer do robienia prezentacji co najwyżej, a do tego kupić PS4 do gier i wszystko podłączyć do dobrego monitora, co myślicie ? Warto ?
1
@damianex10 szajs bo to szajs
0
@marcin000019 ona nie kolaboracji z żadną firmą z tego co widać, wątpię by cokolwiek zarabiała
0
@Tomek_TF Dream League Soccer spoko ?
0
@kamilos1214 spokojnie kupisz, rok temu kupiłem za blisko 3k gamingowy, i na ultra najnowsze Pesy mi śmigają, GTA, Wiedźmin. Na Cyberpunka oczywiście nie liczę.
1
@Elnuum odkąd legalnie mogłem, 18 lat.
0
@barteq Już się ludzie powinni przyzwyczaić, jest tak nie od tego sezonu. Do Chin też chcą się dostosować
1
Co do Simonsa to prawda, Puig w tym roku ma 20 lat a nadal będzie grać w Barcelonie B. Jaki to znak dla Simonsa ?PSG nie ma takiej rywalizacji w pomocy i liga nie jest wymagająca co znaczy, że może szybko zacząć grać, już nawet jako 17 latek.
2
@G9 dla mnie najlepsza gra jaka powstała
1
@Cave Puig nie będzie grał, bo u Ernesto jest hierarchia, nawet Rafinha na wylocie z klubu więcej pewnie pogra.
0
Na Polsacie pokazują Juve ?