0

@Momalsino a o co chodzi ?

1

Niech Barca nie przeholuje z tą ceną za Malcoma, bo zaraz nikt go nie weźmie. Tak to odzyskają wydane pieniądze, a za rok może być tylko tańszy jak nadal nie będzie grał albo będzie grał słabo.

0

@aras17_VeB ja miałem chyba nawet tańszy model, a bardzo mnie zadowolił

0

@aras17_VeB miałem iiyama i był świetny

0

@Skaramuczi Griezmann da radę

0

@Skaramuczi a kim jest Neymar ?

0

Na Polsat Premium jest ?

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

@Bagsik88 Z dystansem to traktujcie.

72

Busquets-Rakitic jeszcze tylko Vidal i once de gala gotowa

0

@SuperPatsonFCB sportowo Neymar na pewno da więcej niż panowie, którzy powędrują w 2 stronę, ale nie wiadomo tak na prawdę co z jego zdrowiem.

4

@SuperPatsonFCB chciałbym powrotu Neymara, ale taka oferta to ośmieszenie się zarządu, to fakt. Jeśli oczywiście to prawda.

0

@SuperPatsonFCB Griezmann już dostał numer 17, nie zmienią mu nagle na 7 gdy kibice kupują koszulki z 17.

0

@Nano22 Ale kto ją przeprowadził, rewolucję są w stanie przeprowadzić wybitni trenerzy, jak Guardiola czy Klopp.

3

@Janiama Dla mnie jak w historii to Gigi Buffon, cała kariera na najwyższym poziomie. Do tego starszych bramkarzy nie miałem jak oglądać i się zapoznać.

0

@taktyk93 Wiedźmak

0

@Rewolucja123 360p to zajebista jakość ??

0

@Yanek jak przyjdzie Neymar, zobaczmy co się stanie z Dembele, sprzedałbym jeszcze kogoś z dwójki Rakitic/Vidal

1

@Odesseiron pewnie, że warto

1

Zastanawiam się czy by nie kupić jakiś zwykły niedrogi komputer do robienia prezentacji co najwyżej, a do tego kupić PS4 do gier i wszystko podłączyć do dobrego monitora, co myślicie ? Warto ?

1

@damianex10 szajs bo to szajs

0

@marcin000019 ona nie kolaboracji z żadną firmą z tego co widać, wątpię by cokolwiek zarabiała

0

@Tomek_TF Dream League Soccer spoko ?

0

@kamilos1214 spokojnie kupisz, rok temu kupiłem za blisko 3k gamingowy, i na ultra najnowsze Pesy mi śmigają, GTA, Wiedźmin. Na Cyberpunka oczywiście nie liczę.

1

@Elnuum odkąd legalnie mogłem, 18 lat.

0

@barteq Już się ludzie powinni przyzwyczaić, jest tak nie od tego sezonu. Do Chin też chcą się dostosować

1

Co do Simonsa to prawda, Puig w tym roku ma 20 lat a nadal będzie grać w Barcelonie B. Jaki to znak dla Simonsa ?PSG nie ma takiej rywalizacji w pomocy i liga nie jest wymagająca co znaczy, że może szybko zacząć grać, już nawet jako 17 latek.

2

@G9 dla mnie najlepsza gra jaka powstała

1

@Cave Puig nie będzie grał, bo u Ernesto jest hierarchia, nawet Rafinha na wylocie z klubu więcej pewnie pogra.

0

Na Polsacie pokazują Juve ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?