Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Mam nadzieję, że 6 Hiszpanem będzie Riqui Puig.
2
@Pawelsky kto wie, może walką wygrają.
0
Ma ktoś dobry link na priv, na telefon ?
0
@bartekvisca Kto wie, może Todibo okaże się drugim Varanem
0
@szkutnik91 najbardziej medialny zawodnik PSG więc czemu mieliby go nie dodawać do zdjęcia.
3
Ile Neymar zarabiał jak odchodził z Barcy ?
0
Czy to dla niego źle ? Nie wydaje mi się. Pójdzie do innego topowego klubu i będzie zarabiał jeszcze więcej.
0
@kilanosio bo sezon był dobry, mistrz Hiszpanii, finał PK( tak wiem to porażka) i półfinał LM(kompromitacja) jednak wiele klubów za taki sezon uznaloby dobry.
0
@kkbarca nie od dziś wiadomo, że Lingard to pajac.
0
@Katalonbar Neymar mógłby grać ala Messi jako ŚPO. Według mnie jednak Real musi postawić na rozwój Viniciusa bo widać, że z niego będzie kawał piłkarza. Do tego mają Rodrygo i Brahima Diaza więc jest nieźle. Chociaż ja nie uważam Zizou za geniusza trenerskiego.
0
@Lola120 jeden z moich absolutnych topów.
0
Juve miało grać, ale prawdopodobnie zrezygnowali ze względu na problemy CR7
2
Jak przelali na firmę to o co cho
0
@MarioVeB! Za to ich reprezentacja wcale nie jest lepsza od naszej.
0
@Barwindg nie, ale słyszałem, że dobry jest Kindle z Amazon, do tego jak się kupi czytnik
0
A może Suareza wygryzie ?
7
@Boniek10 nie byle co gada, FIFa to arcade.
4
John Stones więcej wart niż De Ligt xDDD
10
Proszę redakcjo przywróćcie sortowanie komentarzy według godzin
0
@Dejvv i po co się tak podniecać tym
0
@kkbarca tylko dlaczego tu jest 10 zawodników ?
0
Będzie grał zamiast Rakitica, obok niego powinien grać Arthur a na ŚPD Busi lub Rakitic.
0
@Bagsik88 okej, ale nie można umniejszać Kloppowi, bo wyprowadził Liverpool na sam szczyt, już 2 sezon są niesamowici.
0
@Bagsik88 i ty serio myślisz, że jak przychodził do klubu to od razu miał z nim wygrać PL. Zbudował sobie skład i teraz szaleje. Pep też potrzebował zbudować skład. My byśmy w PL walczyli do końca z Liverpoolem i City.
2
@Pawlak1992 Dziwi cię Ronaldo, który w fazie pucharowej strzelił 5 goli, a nie dziwi Lucas Moura, który strzelił 3 bramki. Trochę coś nie tego. Według mnie nie można mieć pretensji do UEFY, bo tutaj biorą pod uwagę najważniejsze momenty Ligi Mistrzów, a remontada z Atletico też była ważna.
0
@Bagsik88 mówię tylko, że to nie takie łatwe zdobyć 100 czy 98 punktów.
0
@Bagsik88 a oni grają w Premier League i bardzo możliwe, że i my PL byśmy nie wygrali.
12
@snoopdegie aż mi się przypomniała akcja FIFY z Neymarem i opaską 100 % Jesus usuniętą co by nie obrazić inne wyznania.
9
@Dejvv Valdek jest w stanie zabić pozytywy Frenkiego.
2
@jeyx77x najpierw trzeba mieć samochód, który pojedzie 200 na autostradzie.