27

Mam nadzieję, że 6 Hiszpanem będzie Riqui Puig.

2

@Pawelsky kto wie, może walką wygrają.

0

Ma ktoś dobry link na priv, na telefon ?

0

@bartekvisca Kto wie, może Todibo okaże się drugim Varanem

0

@szkutnik91 najbardziej medialny zawodnik PSG więc czemu mieliby go nie dodawać do zdjęcia.

3

Ile Neymar zarabiał jak odchodził z Barcy ?

0

Czy to dla niego źle ? Nie wydaje mi się. Pójdzie do innego topowego klubu i będzie zarabiał jeszcze więcej.

0

@kilanosio bo sezon był dobry, mistrz Hiszpanii, finał PK( tak wiem to porażka) i półfinał LM(kompromitacja) jednak wiele klubów za taki sezon uznaloby dobry.

0

@kkbarca nie od dziś wiadomo, że Lingard to pajac.

0

@Katalonbar Neymar mógłby grać ala Messi jako ŚPO. Według mnie jednak Real musi postawić na rozwój Viniciusa bo widać, że z niego będzie kawał piłkarza. Do tego mają Rodrygo i Brahima Diaza więc jest nieźle. Chociaż ja nie uważam Zizou za geniusza trenerskiego.

0

@Lola120 jeden z moich absolutnych topów.

0

Juve miało grać, ale prawdopodobnie zrezygnowali ze względu na problemy CR7

2

Jak przelali na firmę to o co cho

0

@MarioVeB! Za to ich reprezentacja wcale nie jest lepsza od naszej.

0

@Barwindg nie, ale słyszałem, że dobry jest Kindle z Amazon, do tego jak się kupi czytnik

0

A może Suareza wygryzie ?

7

@Boniek10 nie byle co gada, FIFa to arcade.

4

John Stones więcej wart niż De Ligt xDDD

10

Proszę redakcjo przywróćcie sortowanie komentarzy według godzin

0

@Dejvv i po co się tak podniecać tym

0

@kkbarca tylko dlaczego tu jest 10 zawodników ?

0

Będzie grał zamiast Rakitica, obok niego powinien grać Arthur a na ŚPD Busi lub Rakitic.

0

@Bagsik88 okej, ale nie można umniejszać Kloppowi, bo wyprowadził Liverpool na sam szczyt, już 2 sezon są niesamowici.

0

@Bagsik88 i ty serio myślisz, że jak przychodził do klubu to od razu miał z nim wygrać PL. Zbudował sobie skład i teraz szaleje. Pep też potrzebował zbudować skład. My byśmy w PL walczyli do końca z Liverpoolem i City.

2

@Pawlak1992 Dziwi cię Ronaldo, który w fazie pucharowej strzelił 5 goli, a nie dziwi Lucas Moura, który strzelił 3 bramki. Trochę coś nie tego. Według mnie nie można mieć pretensji do UEFY, bo tutaj biorą pod uwagę najważniejsze momenty Ligi Mistrzów, a remontada z Atletico też była ważna.

0

@Bagsik88 mówię tylko, że to nie takie łatwe zdobyć 100 czy 98 punktów.

0

@Bagsik88 a oni grają w Premier League i bardzo możliwe, że i my PL byśmy nie wygrali.

12

@snoopdegie aż mi się przypomniała akcja FIFY z Neymarem i opaską 100 % Jesus usuniętą co by nie obrazić inne wyznania.

9

@Dejvv Valdek jest w stanie zabić pozytywy Frenkiego.

2

@jeyx77x najpierw trzeba mieć samochód, który pojedzie 200 na autostradzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?