18

@MarcinVeB4 syn.

0

@Cochise u mnie poszedł głos nieważny 

0

@Coutinho007 Umtiti jak teraz pójdzie na stół to pewnie do końca roku nie zagra. Niepoważnie się zachował. Z drugiej strony nie wiemy jak jest naprawdę z jego zdrowiem.

0

A ja mam bekę, bo wielu ludzi tutaj teraz tęskni za Neymarem, a na początku zaczęli wszystkie jego osiągnięcia i grę dyskredytować.

1

@zTx jutro poniedziałek, dajmy sobie czas.

0

@masq selfsucking.          

25

Co to w ogóle za poroniony pomysł z final four superpucharu, jakby dwumecz to było za mało.

0

@robsesh Malcom wcale by nie był kozakiem, bo jest bardzo jednowymiarowy.

5

@chavez Jednak zdrowie ważniejsze, sam wiem bo jestem po zerwanym więzadle.

0

@Mathew86 już sama różnica między 720 a 1080 jest widoczna, a 4K robi dużą różnicę. Miałem porównanie chociażby oglądając ostatni mundial zarówno w 1080 jak i 4K.

0

@Mathew86 Oglądałeś chociaż jakiś mecz w 4K, że takie głupoty mówisz ?

0

@TheNekro94 w tym sezonie strzelił wyjątkowo dużo w LM i też nie pomogło.

3

@feiticeira Wystarczy, że Barca będzie grać jak Ajax Ten Haga, Bayern Pepa czy City Pepa. Wcale nie mamy gorszych piłkarzy do grania w ten sposób.

0

@BarcaInfo ty masz sen ?

0

@deyna2018 Myślę, że Margot Robbie i Rachel Weisz

2

@strazak1991 Prawda jest też taka, że mało kto w Europie interesuje się Copa America, też ze względu na godziny rozgrywania meczów.

4

Bezsensowny transfer, dobrze wiedzieli, że w ataku mamy już dwóch lewonożnych zawodników, Messiego, który teoretycznie trzyma się prawej strony, oraz Dembele, który potrafi zagrać na obu skrzydłach, ale widać, że lepiej mu idzie na prawej stronie. Za to oni kupują jednowymiarowego prawo skrzydłowego z lewą nogą, który tylko schodzi do środka i strzela ile fabryka daje. Bezsensowny transfer i fajnie będzie jak Barca odzyska pieniądze, które na niego wydała.

0

@KamQiX a ja wierzę, że Klopp jakoś mógłby pogodzić dreptanie Messiego z grą drużyny.

0

Kupiłem godzinę temu, na maila z kluczem czekam nadal.

0

Korzystał ktoś z keye.pl platformy gdzie można kupić klucze do gier. Czy jest legitna ?

0

@Michaelo20000 Ja to bym chciał w Barcy Mane, ale to marzenie.

0

@Transu96 Mi się nie podoba ta nowa La Rambla, może kwestia przyzwyczajenia, ale zobaczymy, niby nowości są, ale to co dobrze funkcjonowało też się zapodziało.

0

@Colon Ostatnimi czasy CR7 był decydujący w takich fazach.

0

Powtórka słabego finału nie warta uwagi, lepiej książkę poczytać czy dobry serial obejrzeć.

2

Spanie ważna rzecz

2

W tym sezonie nie ma co się doszukiwać logiki, oni myślą chyba, że to sami debile oglądają co dla nich dobre jest tylko to by było sensacyjnie.

1

De Jomg, Couyinhl no nieźle

0

No mam nadzieję, że do czasu jak Messi zakończy karierę to zaczniemy znów grać efektownie i będzie jakiś piłkarz mocno wybijający się ponad stan, taki którego kibice pokochają.

3

Co za bullshit.

0

Gościu, serial przegonił książki dlatego twórcom tak do dupy idzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?