0

@Aerox to lipa.

0

Na TVP1 jakaś ceremonia będzie pokazana przed meczem ? I jeśli tak to od której ?

1

@AmigoBlancos sercem za Tottenham, ale na kuponie Liverpool.

1

@Zbyszard niektórzy ludzie naprawę mają myślenie niczym z fify.

0

@SuperPatsonFCB 80 minut jazdy, no to długo cię trzymali.

2

@KamQiX może coś u ciebie nie tak ? U mnie też normalnie ze strony działa.

2

@toszman rozumiem krytykę, ale czasem to jest przesada. Czasami jedynym argumentem ludzi na słabą grę zawodnika jest taktyka Valverde, to wina Valverde.

2

@BigShaq skraaa skibidi pa pa

0

@Arkon ja to bym chciał by dostał realną szansę Puig.

1

@Piorun stare przeszedłem dopóki to faktycznie był Assassin a nie RPG

0

@Transu96 stary, chętnie, ale chyba nie przełknę tej różnicy czasu. Może Wiedźmin 2 ? Chyba trzyma się nieźle.

0

Ludzie, zagrałbym w jakąś dobrą grę, ale nie mam pomysłu. Assassin odpada, GTA V i Wiedźmin mam za sobą, tak samo jak Batman. Oczywiście chodzi mi o gry na pc. Nie ukrywam, że lubię gry z otwartym światem i generalnie w kamerze 3 osobowej, ale bez otwartego świata też się obejdzie.

1

60 milionów nikt nie zapłaci.

6

@kordyl1010 już bez takiej spiny

0

@Midast tak to się oblicza

1

@Headliner9 xDDD se queda

5

@student97r ja to z powyższych martwię się mocno o Coutinho w przyszłym sezonie, prawda jest też taka, że pierwsze pół roku Coutinho w Barcy grał w formacji 4-4-2 i wtedy grał świetnie. Teraz gdy przeszliśmy z powrotem na 4-3-3 Coutinho nie może się odnaleźć i wątpię by to się zmieniło, bo nie ma na niego pomysłu. W przyszłym sezonie chciałbym zdecydowanie zobaczyć w Barcy Puiga i Wague. Tak samo uważam, że trzeba się pożegnać z Rakietą i martwię się o dyspozycję Busquetsa. Brakuje Barcelonie szybkiego skrzydłowego prawonoznego, mam nadzieje, że po odejściu Malcoma ktoś zostanie sprowadzony. No i oczywiście rywalizacja dla Suareza obowiązkowa.

2

@blaugrana1980 jeszcze De Ligt, Luka Jovic, Grimaldo i Rodri. Dopiero wtedy cacy.

0

@fajny_football „some men just want to watch the world burn”

0

@Asturyjczyk no nie wydaje mi się, według nas kibiców Barcy należy się Messiemu, ale jak rozmawiałem ze znajomymi, którzy jej nie kibicują zwątpili w ZP dla Leo po odpadnięciu z LM. Ja oczywiście uważam, że Messi bezapelacyjnie, ale kogo obchodzi mój głos skoro głosować będą dziennikarze.

0

@ściah jest mężczyzną, ale się tak nie zachowuje.

1

@Maximus2 wy tutaj płaczecie jak baby

0

@Leoo94 głównie dużo chodzenia gdy jest gorąco, ustawianie linek przy krzaczkach, takie tam.

0

Poleci ktoś jakieś buty do pracy na pole, by były przewiewne i wygodne.

0

@prokofiew hahahaha a dlaczego Perez miałby nagle z dupy oddać Ramosa za darmo, bo nagle Ramos ma humorek. Ronaldo nie chciał żadnego pożegnania, kibice Realu i tak go szanują.

1

@YoungMan niby czemu ?

3

@NeroTFP Rewolucja123

0

@Barca_Big_Moment teraz będzie dyskredytowanie osiągnięć Barcelony tylko po to by nawrzucać Valverde ?

0

@Arthur "oddajcie cesarzowi co cesarskie, a Bogu co boskie"

0

@fcbheroes Barcelona potrzebuje konkretnego piłkarza a nie znanego nazwiska, po cholerę nam kolejny lewonożny zawodnik do ataku, do tego grający na pozycji Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?