Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aerox to lipa.
0
Na TVP1 jakaś ceremonia będzie pokazana przed meczem ? I jeśli tak to od której ?
1
@AmigoBlancos sercem za Tottenham, ale na kuponie Liverpool.
1
@Zbyszard niektórzy ludzie naprawę mają myślenie niczym z fify.
0
@SuperPatsonFCB 80 minut jazdy, no to długo cię trzymali.
2
@KamQiX może coś u ciebie nie tak ? U mnie też normalnie ze strony działa.
2
@toszman rozumiem krytykę, ale czasem to jest przesada. Czasami jedynym argumentem ludzi na słabą grę zawodnika jest taktyka Valverde, to wina Valverde.
2
@BigShaq skraaa skibidi pa pa
0
@Arkon ja to bym chciał by dostał realną szansę Puig.
1
@Piorun stare przeszedłem dopóki to faktycznie był Assassin a nie RPG
0
@Transu96 stary, chętnie, ale chyba nie przełknę tej różnicy czasu. Może Wiedźmin 2 ? Chyba trzyma się nieźle.
0
Ludzie, zagrałbym w jakąś dobrą grę, ale nie mam pomysłu. Assassin odpada, GTA V i Wiedźmin mam za sobą, tak samo jak Batman. Oczywiście chodzi mi o gry na pc. Nie ukrywam, że lubię gry z otwartym światem i generalnie w kamerze 3 osobowej, ale bez otwartego świata też się obejdzie.
1
60 milionów nikt nie zapłaci.
6
@kordyl1010 już bez takiej spiny
0
@Midast tak to się oblicza
1
@Headliner9 xDDD se queda
5
@student97r ja to z powyższych martwię się mocno o Coutinho w przyszłym sezonie, prawda jest też taka, że pierwsze pół roku Coutinho w Barcy grał w formacji 4-4-2 i wtedy grał świetnie. Teraz gdy przeszliśmy z powrotem na 4-3-3 Coutinho nie może się odnaleźć i wątpię by to się zmieniło, bo nie ma na niego pomysłu. W przyszłym sezonie chciałbym zdecydowanie zobaczyć w Barcy Puiga i Wague. Tak samo uważam, że trzeba się pożegnać z Rakietą i martwię się o dyspozycję Busquetsa. Brakuje Barcelonie szybkiego skrzydłowego prawonoznego, mam nadzieje, że po odejściu Malcoma ktoś zostanie sprowadzony. No i oczywiście rywalizacja dla Suareza obowiązkowa.
2
@blaugrana1980 jeszcze De Ligt, Luka Jovic, Grimaldo i Rodri. Dopiero wtedy cacy.
0
@fajny_football „some men just want to watch the world burn”
0
@Asturyjczyk no nie wydaje mi się, według nas kibiców Barcy należy się Messiemu, ale jak rozmawiałem ze znajomymi, którzy jej nie kibicują zwątpili w ZP dla Leo po odpadnięciu z LM. Ja oczywiście uważam, że Messi bezapelacyjnie, ale kogo obchodzi mój głos skoro głosować będą dziennikarze.
0
@ściah jest mężczyzną, ale się tak nie zachowuje.
1
@Maximus2 wy tutaj płaczecie jak baby
0
@Leoo94 głównie dużo chodzenia gdy jest gorąco, ustawianie linek przy krzaczkach, takie tam.
0
Poleci ktoś jakieś buty do pracy na pole, by były przewiewne i wygodne.
0
@prokofiew hahahaha a dlaczego Perez miałby nagle z dupy oddać Ramosa za darmo, bo nagle Ramos ma humorek. Ronaldo nie chciał żadnego pożegnania, kibice Realu i tak go szanują.
1
@YoungMan niby czemu ?
3
@NeroTFP Rewolucja123
0
@Barca_Big_Moment teraz będzie dyskredytowanie osiągnięć Barcelony tylko po to by nawrzucać Valverde ?
0
@Arthur "oddajcie cesarzowi co cesarskie, a Bogu co boskie"
0
@fcbheroes Barcelona potrzebuje konkretnego piłkarza a nie znanego nazwiska, po cholerę nam kolejny lewonożny zawodnik do ataku, do tego grający na pozycji Messiego.