- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 656 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 656 Culés
6
Wiele mówi się o tym, że pozwalamy odejść zawodnikom za darmo albo za śmiesznie niską kwotę. Wiele było odejść z klubu takich jak Puyol, Iniesta czy Xavi. Wielcy zawodnicy odchodzili w chwale. Inni, nawet jeśli nie byli w tym klubie przez całe życie lecz zapisali się złotymi zgłoskami w klubowej historii odchodzili za kwoty symboliczne. Podejście naszego klubu do tej kwestii z pewnością jest bardzo ludzkie i między innymi dlatego możemy mówić o nim "WIĘCEJ NIŻ KLUB". Jakże innego wymiaru nabiera to wszystko gdy widzimy co robi nasz odwieczny rywal. Casillas odchodzi, mówiąc lekko, w niezbyt przyjemnej atmosferze. CR7 odchodzi tylnymi drzwiami bez żadnego pożegnania z kibicami, A teraz Ramos, za którego Perez domaga się wpłacenia klauzuli. Słabo to wygląda. Z pewnością kasa im się zgadza ale ciekawe czy to nie daje do myślenia tym młodym, którzy wybierają Real. Okazuje się, że nawet taki symbol klubu jak Ramos jest zwyczajnie zawodnikiem jak każdy inny. Teraz trochę rozumiem Bale'a i jego postawę. Będzie grał w Madrycie w golfa a i tak będzie zarabiał 17mln. Nie dziwi mnie już jego zachowanie względem klubu, który dokładnie tak samo działa w stosunku do piłkarzy.
0
@prokofiew hahahaha a dlaczego Perez miałby nagle z dupy oddać Ramosa za darmo, bo nagle Ramos ma humorek. Ronaldo nie chciał żadnego pożegnania, kibice Realu i tak go szanują.
1
@Kubsoleon Przecież ja nigdzie nie napisałem, że ma mu pozwoli odejść za darmo. Ale stawianie sprawy w sposób taki, który uniemożliwia mu odejście jest słabe.