1

@ArterkHD Tokio to jest taka laska, że ja ciebie, ale Nairobi jest pod każdym innym względem lepsza.

0

@Homeopata8989 gdyby Alves nie odszedł grałby w 1 składzie.

1

@Elosek Co by nie mówić, dużo w tym prawdy.

13

@xavi890 hahahaha, jeden słabszy mecz i to towarzyski, i od razu nieporozumienie. Żałosna jest twoja opinia.

3

@Coachinho bo ich młodzież mogła się rozwijać w Championship, a nasza gra na 3 poziomie ligi hiszpańskiej

3

Neymara bym tu widział w Barcy, potrzebny jest cholernie.

0

@kuz Dostawali by szanse i nie trzeba byłoby kupować Malcomów

5

@daniel32778 przyjdzie sezon i kontuzja a nie słabo, Rafinha to zawodnik na poziom Barcy do rotacji

0

@LuisSalvano Puig owszem.

2

De Jong i Griezmann z miejsca podnoszą poziom

0

@monsterrize Ale jak Messi wróci to Antek fajnie może sobie z nim pograć, a jeszcze jakby był Neymar to to by było zabójcze trio, oni przede wszystkim są świetni technicznie i potrafiliby ze sobą klepać

9

@monsterrize W Fortnite.

0

@MichalZZZ Brakuje takiego dobrego lewoskrzydłowego z prawą nogą w Barcelonie.

0

@krzychu1526 no zrąbałeś, ale Barca wraca hehe

0

@Zuchowicz_PL i po co płaczesz

0

No to standardowo TIDAL lub Spotify, ewentualnie Youtube Premium

0

@betonito Neymar to głupi bachor, a jednak go uwielbiam

0

@Yanek pięknie.

1

@Bobo25 Przynajmniej nie ma takiej patologii jak na powyższym filmie

0

@jakubkuba07 też poproszę

0

Mecz z Chelsea będzie gdzieś pokazywany w polskiej TV ?

0

@NeroTFP W ogóle śmieszna sytuacja, homosie, którzy gardzą religią powołują się na miłość biblijną, a chrześcijaństwa bronią nie chrześcijanie a narodowcy, którzy też nie mają nic wspólnego z religią. Parodia.

0

Na jakim kanale pokazują Juventus-Spurs ?

0

@Katalończyk 99 a co myślałeś, że od razu kupią Van Dijka, Ramos i Varane to i tak najwyższy poziom, tak samo Marcelo. Perez kupił młodych dobrych zawodników.

0

@matirix20 Na Fortunie, kurs jest 1.65

0

@BaRcA!FaN Sam nie jestem wielkim fanem Rakitica, ale to naprawdę solidny piłkarz z równą formą. Na pewno grał solidniej niż Busquets

0

@betonito Zobaczymy, w poprzednim sezonie Rakieta grał bo po prostu grał solidnie, teraz po przyjściu De Jonga sama solidność może nie wystarczyć.

0

@FC1899Barca Co ty chcesz, dobry sezon Stranger Things, ja się dobrze bawiłem.

0

@Corr Kakę zatrzymały kontuzję, tak samo może być teraz z Neymarem, bo nie wierzę, że byłby w stanie ktokolwiek wygryźć Neymara ze składu.

6

@BykFCB grałeś chociaż w PESA, że mówisz jakoby nie był konkurencją ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?