0

@KapiFCB wiadomo.

0

@jakub6623 to jest ledwie 5 króciutkich linijek tekstu

0

@KapiFCB Alba nie daje powodów by go odstawiać od składu ani piłkarsko ani fizycznie.

0

@Striker Jednak Clasico według mnie nadal bardziej elektryzujące.

1

Prezentacja drużyny o której się zacznie ?

1

@barcanawieki 1. Wiedźmin 3
2. Uncharted 4
3. Jakiś PES albo FIFA

0

@daniel32778 Coutinho i Rafinha obstawiam, że odejdą

3

@tunczas4 No jednak fifa kolego

13

@robsesh Arthur dopiero wznowił treningi, spokojnie

0

@Elnuum Alves pewnie bardziej z przodu

0

I mógł chyba tą operację zrobić. Jeśli to prawda to chyba nie ma sensu go kupować, chociaż bardzo bym chciał jego powrotu.

0

@Avada Kedavra Neymar to niewiadoma przez kontuzje, sam bym chętnie zobaczył Sane

1

@Karakanis ale po co porównywać od razu do CR7 i Messiego. Wystarczy, że porówna się choćby do takiego Thierry Henry

2

@messi564 Roszczeniowi kibice co nawet chcą decydować o urlopie zawodnika. Beka xD

0

@Ogrodnik no scam, 100 % legit

0

@Goh W ten sam dzień wraca do treningów, ja bym się nie nastawiał.

36

Arthur i De Jong oni muszą być najważniejsi w pomocy jeśli Barca chce zachować filozofię i grać tak by kibicom się oczy nie zamykały.

0

@Yoshi94 O wiele bardziej to irytuje gdy się ogląda mecz w TV, co mnie interesują wpisy na La Rambli ?

2

@BarcaInfo Przynajmniej co poniektórzy komentatorzy w TV nie będą denerwować zła wymową. Jak ostatni bucek z Polsatu w meczu z Kobe.

0

@BigShaq Niestety norma w social media La Liga

0

@Phatro Nie wiem co masz do domówek, jak dla mnie bardzo ładnie się prezentują, może nawet sobie kupię.

0

@BigShaq Liverpool miał pełne portki, że hej. Prędzej Barca.

0

@Trexas Dużo pewnie zależy od tego co z Coutinho

0

@4drian0 z Antkiem to było bardzo proste do przewidzenia.

0

De Jong i to się ceni

4

@JaSzymon no niezły drybling xD

0

@TheNekro94 nic nie oceniłem

0

@FutbolowyJanusz najpierw gadasz, że Yen z krzywą facjatą to nie odwzorowanie książki, a teraz co piszesz ? Od razu mogłeś to napisać.

1

@insp1re Bo Sterling też jest mega kotem, razem z Bernardo Silvą

0

@FutbolowyJanusz Nie wiem czy wiesz, ale Yen była brzydka zanim została czarodziejką, gdy nabyła moce mogła się zmienić, wiem to z gier nie książek. Co do Triss to nie wiem czy w książce była też ruda ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?