Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KapiFCB wiadomo.
0
@jakub6623 to jest ledwie 5 króciutkich linijek tekstu
0
@KapiFCB Alba nie daje powodów by go odstawiać od składu ani piłkarsko ani fizycznie.
0
@Striker Jednak Clasico według mnie nadal bardziej elektryzujące.
1
Prezentacja drużyny o której się zacznie ?
1
@barcanawieki 1. Wiedźmin 3
2. Uncharted 4
3. Jakiś PES albo FIFA
0
@daniel32778 Coutinho i Rafinha obstawiam, że odejdą
3
@tunczas4 No jednak fifa kolego
13
@robsesh Arthur dopiero wznowił treningi, spokojnie
0
@Elnuum Alves pewnie bardziej z przodu
0
I mógł chyba tą operację zrobić. Jeśli to prawda to chyba nie ma sensu go kupować, chociaż bardzo bym chciał jego powrotu.
0
@Avada Kedavra Neymar to niewiadoma przez kontuzje, sam bym chętnie zobaczył Sane
1
@Karakanis ale po co porównywać od razu do CR7 i Messiego. Wystarczy, że porówna się choćby do takiego Thierry Henry
2
@messi564 Roszczeniowi kibice co nawet chcą decydować o urlopie zawodnika. Beka xD
0
@Ogrodnik no scam, 100 % legit
0
@Goh W ten sam dzień wraca do treningów, ja bym się nie nastawiał.
36
Arthur i De Jong oni muszą być najważniejsi w pomocy jeśli Barca chce zachować filozofię i grać tak by kibicom się oczy nie zamykały.
0
@Yoshi94 O wiele bardziej to irytuje gdy się ogląda mecz w TV, co mnie interesują wpisy na La Rambli ?
2
@BarcaInfo Przynajmniej co poniektórzy komentatorzy w TV nie będą denerwować zła wymową. Jak ostatni bucek z Polsatu w meczu z Kobe.
0
@BigShaq Niestety norma w social media La Liga
0
@Phatro Nie wiem co masz do domówek, jak dla mnie bardzo ładnie się prezentują, może nawet sobie kupię.
0
@BigShaq Liverpool miał pełne portki, że hej. Prędzej Barca.
0
@Trexas Dużo pewnie zależy od tego co z Coutinho
0
@4drian0 z Antkiem to było bardzo proste do przewidzenia.
0
De Jong i to się ceni
4
@JaSzymon no niezły drybling xD
0
@TheNekro94 nic nie oceniłem
0
@FutbolowyJanusz najpierw gadasz, że Yen z krzywą facjatą to nie odwzorowanie książki, a teraz co piszesz ? Od razu mogłeś to napisać.
1
@insp1re Bo Sterling też jest mega kotem, razem z Bernardo Silvą
0
@FutbolowyJanusz Nie wiem czy wiesz, ale Yen była brzydka zanim została czarodziejką, gdy nabyła moce mogła się zmienić, wiem to z gier nie książek. Co do Triss to nie wiem czy w książce była też ruda ?