Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Mało ci pieniędzy ?
16
@Momalsino Dembele, Cou i Suareza. Messi to legenda.
0
@aro1 szczerze wątpię, ale sam Malcom grałby w tym sezonie jeszcze mniej niż w poprzednim po przyjściu Griezmanna
1
@geass Laptop w serwisie mam, ale kurczę liczę na tego Pesa w tym roku, poprzedni mi się podobał, tak jak i jeszcze poprzedni.
1
@FC1899Barca kilka lat posuchy może czekać Real
1
@IronSanHybrid nikt nie jest święty, bo to niemożliwe, jednak staram się jak mogę.
1
@sebasek99 Ja się kieruję Biblią i nigdy nie będę uważał homoseksualizmu za coś normalnego.
0
@sebasek99 Biblia daje jasny przekaz, a że ludzie i instytucje sobie ją interpretują jak chcą to ich sprawa.
0
@JaSzymon Taki z niego pastor jak z koziej dupy trąba, co z niego za naśladowca Chrystusa jak nie przestrzega nawet tego co w Biblii napisane. Gdzie związki takie są uznane za grzeszne.
6
@stone80 Malcom nie jest na poziomie Barcelony, Carles Perez pewnie byłby w stanie zaoferować tyle samo co Malcom.
0
@czosnekfcb Neymar bierz przykład
2
@adamek1910 szkoda, że tego nie zrobili tym bardziej teraz gdy mają licencję na Juve
5
@mesi8191 to jakiś bait z twojej strony ?
0
@eydem taktyczny komentarz
0
@derekszmid79 Przecież Pep go nigdzie nie wypycha, ostatnio sam mówił, że będzie mu smutno jeśli odejdzie. Sane pewnie wyląduje w Bayernie obstawiam.
0
@PawelPetek PS4 tylko i wyłącznie, gry na wyłączność tylko na PS4 i to zazwyczaj są gry topowe.
0
@Messi1510 Mówisz o marnowaniu ostatnich lat Leo, a Griezmann i De Jong to niby po co zostali sprowadzeni, tak samo jak chce kupić Neymara
0
@Avatarr Zamykam dyskusję, bo jest zbyteczna
0
@TheNekro94 ja nie spodziewałem, że w 1 sezon wejdą i wyjdą do banku, a jeszcze niby pokażą planowanie tej akcji, to niemożliwe przy takim natłoku akcji by to wszystko w 1 sezon zrobić.
0
@Avatarr Ale gościu do ciebie nie dociera, że raz Valverde nie będzie wiecznie trenerem Barcelony, dwa to nie jest słaby trener i potrafi dać stabilizację. Drużyna poradzi sobie bez Messiego jako drużyna. Ty panikę siejesz. No nie podobasz mi się gościu.
0
@Avatarr jak gra to strzela, jakby go nie było grałby ktoś inny za niego i inni zawodnicy by strzelali, Barca istniała przed Messim będzie i istnieć po nim, a ty pierdzielisz, że Barca poza TOP 3
0
@Skaramuczi Mnie to nie dziwi
4
@msmsms czemu stwierdzasz, że Kimmich byłby chętny, do tego Bayern nie ma interesu w tym by go sprzedać. Semedo jest dobrym zawodnikiem wbrew opinii La Rambli, do tego zapominacie, że u nas PO nie ma z kim pograć bo Messi większość czasu spędza w środku
0
@Rewolucja123 jak przyjdzie Neymar to może tryplet jak nie przyjdzie to liga
0
Komentarz usunięty
1
@fcbarca12zer a niech sobie słucha czego chce
0
@msmsms 4 lata to szmat czasu
12
@PieN 22 letni Messi a już był najlepszy na świecie
0
@tbas a WKS to niby co ?
0
@MarioVeB! A ty trochę więcej szacunku dla drużyny, która dała nam lekcję futbolu.