- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1053 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1053 Culés
13
Dymy na Ibizie
https://x.com/LeooMessi10i/status/1155601563848728578
40
@FafitFCB Jakby dostał lepe od Messiego, to by 3 dni bez muzyki tanczył.
0
@FafitFCB Leo też już pewnie wstawiony, Niech wraca już do Barcelony
1
@FafitFCB Wystarczyły by 3 miesiące bez Messiego, żeby zarówno trener jak i zarząd podali się do dymisji. #Messidependencia
6
@Avatarr Tak tak tak. 4:0 z Realem wygraliśmy bez Leo. Myślisz, że Barca bez Leo będzie grać w LE?
1
@puyol_presidend5 Tak, dokładnie tak myślę. Wystarczy spojrzeć ile razy przez ostatnie lata ratował nam tyłek niejednokrotnie cudem ratując 3 punkty. Bez jego udziału w golach (czyli >50) i słabego Suareza prawdopodobnie nie było by barcy na podium.
0
@Avatarr Nie kompromituj się Barca bez Messiego wygrywa 80%spotkań.
Komentarz usunięty
0
@Kubsoleon Z tą podstawówką to chętnie, jednak proponuję czasem zerknąć na indywidualne statystyki Messiego i umieścić Barcelonę w tabeli, gdyby był ktoś w 50% tak dobry jak on. No ale tak, lepiej wyzwać niż poprzeć swoją tezę konkretnymi argumentami bo tka lepiej :)
0
@Avatarr A MATS ile razy nam ratował tyłek? Od kiedy jest w bramce to równie często lub niewiele rzadziej. Też gdy odejdzie nie damy rady? Messi jest naszą wielką gwiazdą, ale Barca istniała przed nim i będzie po nim. W 2006 roku potrafiliśmy grać świetnie i wygrać LM, a Messi nie był jeszcze wtedy istotny.
0
@puyol_presidend5 Pewnie, że nie był istotny ale mówimy o ostatnich latach i jego wkładzie w gole zdobyte przez Barcelonę (czyli ponad 70% goli). Bazuję na czystej statystyce a nie na filozofii i wymysłach. A wątpię, żeby ktokolwiek miał chociaż 25% wkładu tego, co daje Messi Barcelonie. Jeżeli Barca mierzyła by się bez Leo z Atletico, ponownie z Realem (na jednorazowym zwycięstwie bez Messiego ciężko zbudować odpowiednie dane), Valencią, Sevillą czy nawet Celtą Vigo to śmiem twierdzić, że mielibyśmy ogromny problem ze zdobyciem trzech punktów.
0
@Avatarr Uważasz, że gdyby teraz Leo odszedł to prawdopodobnie nie wygralibyśmy ligi z obecnym Realem czy Atletico mimo, że jest mocne? Bo LM i tak nie możemy wygrać w ostatnich latach nawet z Leo.
0
@puyol_presidend5 Tak dokładnie uważam. Po wzmocnieniach Atletico i Realu myślę, że bez Leo skończylibyśmy na miejscach 3-5. Dodatkowo jak Atletico sprowadzi Eriksena a Zidane ogarnie nowe nabytki to myślę, że wygralibyśmy co najwyżej Puchar Katalonii.
0
@Avatarr jak gra to strzela, jakby go nie było grałby ktoś inny za niego i inni zawodnicy by strzelali, Barca istniała przed Messim będzie i istnieć po nim, a ty pierdzielisz, że Barca poza TOP 3
0
@Kubsoleon napisałem, że Leo miał wkład przy ponad 70% goli, tj asysty, gole, kluczowe podania itd. Musieli byśmy ściągnąć cracka, który dałby chociaż 25% tego, co Leo. Dodatkowo fakt, że trener jest jaki jest każdy widzi utrudniałby zdobycie czegokolwiek.
0
@Avatarr Ale gościu do ciebie nie dociera, że raz Valverde nie będzie wiecznie trenerem Barcelony, dwa to nie jest słaby trener i potrafi dać stabilizację. Drużyna poradzi sobie bez Messiego jako drużyna. Ty panikę siejesz. No nie podobasz mi się gościu.
0
@Kubsoleon Jaką panikę, daje tylko swoje argumenty, których Ty nawet nie potrafisz zaakceptować. Daj mi dane statystyczne to uwierzę w Twoją teorię i zapomnę o wszystkim co napisałem. Poza tym "gościu" to możesz sobie gadać do kolegów ze szkoły/piaskownicy bo się nie znamy.
0
@Avatarr Zamykam dyskusję, bo jest zbyteczna