7

Saga z Neymarem się zakończy to przynajmniej La Rambla stanie się ciekawsza.

1

@culesjasiules Byle nie ten Bentancur, myślę jednak, że osoby pracujące w Barcy widzą, że mamy wielu dobrych pomocników i nie ma sensu kupować kolejnego.

0

@Odesseiron Dembele ok, ale Semedo musi zostać.

0

To prawda, że dziś działacze lecą do Paryża ?

0

@jayziembka no tak średnio bym powiedział.

10

@Eleri ja Grizzowi dałem 10. Naprawdę imponujący występ.

0

@LuisSalvano są też mniej zwrotni niż w 19

1

@Colon myślę, że Leo stworzy z nim świetny duet

1

@LuisSalvano Serio grasz w PES 13 ? Kup sobie już PES 19 tam zawodnicy są zdecydowanie zwrotni

1

@Nazio87 Fifa nic się nie zmieni w tym roku, oprócz Volty

0

@Wilczeq Ter Stegen-Semedo-Pique-Umtiti-Alba-Busquets-De Jong-Vidal-Messi-Griezmann-Rafinha. Ja tylko obstawiam co zrobi Valverde

24

Do wszystkich co się czepiają o Puiga. On teraz nie będzie grał, bo nasza pomoc się zaprezentowała świetnie, a do tego jeszcze na powrót do gry czeka Arthur. Nie ma obecnie miejsca jeszcze na Puiga. Mamy bardzo szeroką kadrę w pomocy. Osobiście sprzedałbym Rakitica.

3

@Gaucho a po co Vidala sprzedawać ? Miał dobry sezon, zasługuje na kolejny.

5

@culesjasiules po co ? Griezmann może z powodzeniem grać na ataku

1

@Witekk10 Właśnie sobie przypominasz, że tu serio byli tacy rycerze i masz niezłą bekę.

2

Na to właśnie człowiek czeka, niesamowity spektakl. Dziś świętujemy.

8

To jest Barca ,od której nie chce się odrywać wzroku. Visca el Barca.

0

@sebasek99 Taka już wizja Tarantino, choć sam się mocno zdziwiłem.

0

@Colon Starcie Tytanów i jest jeszcze jakaś druga część tych tytanów

0

@czarnatom też prawdopodobne

14

@masq Alena najlepszy w 1 połowie ? Co on takiego zagrał

3

@Janiama szkoda roku, ale za rok pewnie juz nie będzie Ernesto, Vidala, Rakitica wiec zwolni się miejsce dla Puiga

11

Ernesto zrobi to tak:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Busquets-Rakitic
Rafinha-Griezmann-Carles Perez

0

@Hanok To słaby żart tak ?

0

@Pablit a nawet ją rozgrywać, napisałeś to tak jakby samo to było czymś niesamowitym.

0

@student97r to chyba oczywiste, zawodnicy po kontuzji nie wskakują od tak do pierwszego składu. Nie mówię tu o Messim czy innych mega gwiazdach.

0

@Phatro dokładnie, nawet jak on publicznie powie, że chce do Barcy, to finansowo kluby mogą się nie dogadać. Ludzie tutaj naprawdę nie rozumieją podstawowych spraw.

1

@JimMorrisonFCB jako regres można też rozumieć wycofywanie się ze swojego stylu i zanudzanie kibiców, choć to akurat wina Valdka

0

@DonMatteo901 Boba Fett, może być ciekawe, edit. to jednak nie Boba Fett

0

@Kamilos84 niektórzy kibice Barcelony są aż nadto wrażliwi i pamiętliwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?