Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LloretDeMar co w tym złotego ?
0
@Azi Rakitic nie został powołany bo sam selekcjoner chciał by najpierw sytuacja Rakitica się wyjaśniła
2
@Explode Ronaldo jakoś się broni, ale reszta z Realu to żart
0
@RosjaninBut ale to jest padaka, cała gra to padaka i nie zwalaj tego na brak ataku. Nie ma tu w ogóle koncepcji, jakiegoś pomysłu, tylko chaos i liczenie na indywidualności.
0
Ernesto jak ty mi zaimponiłeś w tym momencie
3
@Konradomoreno 20.30 na TVP Sport
4
czas najwyższy to zmienić
1
@neymarjr_143 ano dobry, i przyjemniej niż Barce się ogląda
0
Ogląda ktoś jeszcze PSG z Lyonem ?
2
@AlvaroHanso skończ gościu
1
Kto z marszu mógłby zastąpić Valverde ? Chyba nie ma kogoś takiego obecnie, może Setien, ale do takiej zmiany trzeba mieć jaja
9
@Kapitan hawk co za głupoty
1
To jest gówno a nie gra
2
Moje oczy krwawią, wstyd taka gra
3
@lukaszbrk Kolejny sposób na robienie hajsu od Borixona
0
@CatalanVeBFCB jak dla mnie bez sensu to tu jest Błaszczykowski
0
@BlauGrana1404 latami FIFA było lepsze, w Pesie dopiero od tego roku zrobili ten tryb realistyczny, w tym roku myślę, że są na podobnym poziomie tryby
5
@malicinho De Jong-Verratti-De Bruyne
0
@Avatarr Bo Barcelona generalnie nie zawodzi jeśli chodzi o wyniki, poza zawsze tym 1 meczem w sezonie
3
@deyna2018 niech nie siedzi potulnie a walczy o swoje, jakoś w Hiszpanii zauważyli, że De Gea bez formy to przeplata minuty z Kepą
0
@MejorCampeones pewnie pasowałby idealnie ale 2 lata temu szejk go nie puścił a szkoda bo to według mnie top topów jeśli chodzi o ŚP
1
Dobry ten Dimaria kupmy go
0
@amanter Nie można odstawiać od składu Arthura, Rakitic będzie zmiennikiem w tym sezonie
0
@fifek jak dla mnie ploty
2
@derlysy1979 do zmiany Messiego nie powinieneś się czepiać, to było oczywiste, że wejdzie
0
@derlysy1979 większe było prawdopodobieństwo, że Messi zmieni wynik meczu niż Perez
3
@derlysy1979 What XD Wpuścił Messiego właśnie po to by złapał rytm meczowy
1
@Kuczek a dlatego, że brakuje w Barcelonie skrzydłowych
0
@Coutinho007 z Granadą ważne, że Messi się rozegra
0
@Coutinho007 obstawiam, że prędzej na Villareal