- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 681 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 681 Culés
0
Gadki szmatki na temat zwolnienia Valverde, a gdyby Messi i reszta nie doznali kontuzji, to było by pierwsze miejsce w tabeli i spokojne czekanie na LM.
W sumie facet stracił cały atak.
Piłka nożna jest przewrotna.
7
@RosjaninBut O czym ty mówisz? Czyli bez Messiego nie mamy prawa wygrać z Granadą czy Osasuną? No to tym gorzej o tym wszystkim świadczy, jeżeli mamy drużynę nawet z takimi brakami wartą z kilkanaście razy więcej a i tak gramy gorzej niż ta słabsza ekipa
0
@Phatro To jest drużyna budowana wokół Messiego, jak go nie ma to jest słabo.
Do tego nie ma Dembele, który coś tam często strzelił czy podał, Suarez po kontuzji.
Ja fanem Valdka nie jestem, ale sam wiesz że amputowanie prawie całego ataku musiało się skończyć źle.
Całe szczęście, że AM i RM grają również w kratkę.
0
@RosjaninBut Czyli mówisz ze stracone gole to tez wina braku Messiego i reszty calego ataku? Bo jak nie wygrywać to chociaż zremisować można.
0
@RosjaninBut ale to jest padaka, cała gra to padaka i nie zwalaj tego na brak ataku. Nie ma tu w ogóle koncepcji, jakiegoś pomysłu, tylko chaos i liczenie na indywidualności.
0
@RosjaninBut Nie musisz mi mówić, dlatego Lucho nie był wcale supet trenerem tylko był dobry + miał magiczne MSN, natomiast nie jest to żadne usprawiedliwienie dla Valverde, tutaj nie ma planu B jak nie ma Messiego albo on nie wygra nam meczu, wiem zaraz ktoś przytoczy 5:1 z Realem z rok temu, tylko popatrzcie moi drodzy w jakiej formie byli wtedy Suarez, Cou i nawet Dembele
0
@Tomo_95 Oczywiście.
Brak siły w ataku powoduje, że Barca nie jest w stanie robić takiej presji, jaką robi zazwyczaj.
Wtedy wychodzi na jaw lipa jaką gra zespól w defensywie.
Zawsze mówię, że Barcelona to drużyna która musi siedzieć na przeciwniku i go straszyć, bo ma słabe skille w obronie.
Chłopaki chyba się przyzwyczaili, że Messi wszystko nadrobi.
0
@Kubsoleon Taki jest efekt jak wszystko jest obliczone na geniusz jednego zawodnika.
Ja nie usprawiedliwiam trenera, bardziej chodzi mi o przewrotność piłki.
Byłby zdrowy skład, było by pierwsze miejsce w tabeli, a trener ten sam.
0
@RosjaninBut przewrotna piłka a taki pewny jesteś lidera dla Barcy
0
@Kubsoleon Pewny nie jestem, ale można zaryzykować że daliby radę.