Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy czy to taki talent
1
Gówno a nie niezłe zwieńczenie serii. 7/10 to ocena dobra haha, nie wiem jak można ocenić ten sezon na dobry. 4/10 to max co bym dał.
6
Co za różnica kto przyjdzie jak gramy jak jakieś banany, przecież to jest przepaść jak się patrzy na Manchester City Pepa.
1
Wiadomo, że out. Przecież to by było nienormalne.
0
Jaki polecacie dobry telefon do około 1200-1300 zł
0
Ślepnąc od świateł
1
Uważam, że jedyne z wymienionych minusów to rola w zespole gwiazd i miejsce w jedenastce. Wyjazdy na mecze NBA i robienie show to są minusy haha
0
To co z niego za cule, że ze względu na 1 zawodnika na mecz nie pójdzie.
3
Jacy wielcy tu obrońcy Coutinho, nie rozumiem tego.
0
Idź do fizjoterapeuty, mój brat miał taki sam problem, ale od grania w siatkówkę. Najlepiej do sportowego fizjoterapeuty z dobrą opinią, bo są różni ludzie, niektórzy nie mieli by pojęcia o co ci chodzi.
23
Ale będzie kratka hehe
0
Kiedy to postawiłeś ?
3
Dobre projekty sportowe dla naszych wychowanków to w ostatnim czasie ciężka rzecz
0
W tym sezonie jednak już się nie patrzy tak samo na mecze aż do finału PK, mając w pamięci tą kaszanę. Jednak od następnego sezonu znowu oglądać mecze będę pewnie z wypiekami.
0
To wiadomo, ale mówmy o realnych, a Hazard woli Madryt
0
Przecież ten skład jest słabiutki
14
Wiele tytułów i mistrzostw xD
0
Nie mam zdania szczerze mówiąc, bo nie wiem jakie klub ma inne opcje.
1
Jedno jest pewne, będzie miał branie w całej Europie.
0
Co wy z tym zachowaniem, Vidal też miał mieć zachowanie nietakie a wiemy jak jest, Boateng się nie rzuca, że nie gra a jest szczęśliwy. Do tego Griezmann zrezygnuje z wyższych zarobków jeśli do nas przyjdzie. Dobrze, że zarządu nie obchodzą durne opinie kibiców, bo kierować się trzeba kwestiami sportowymi.
0
A co Coutinho to nie był zawodnik do grania na zaraz ?
0
Real M.
0
Nie.
0
No chyba, że Spurs wygrają LM
0
A ja mam nadzieję, że Suarez zasiądzie na ławie kosztem Griezmanna
0
Najlepszy z tego słabego sezonu, nadal w porównaniu z poprzednimi sezonami nie jest świetny, ale na plus odcinek.
0
Żebyście się nie zes*** z tym Coutinho. Prawda jest taka, że kopie się po czole, a takie coś to tylko gdybanie.
0
Kibice gwizdali przed meczem ?
1
WKS musisz.
29
Dobra dobra, wszyscy wiedzą dlaczego nie chcą Valverde a tu o rozpieszczeniu gadasz. Nie chodzi o rozpieszczenie tylko o kompromitację, drugą z rzędu. I nie udawaj, że nie widzisz jak brzydki futbol gramy, maskuje to Messi.