2

@Rogalson mam nadzieję, że to troll, bo inaczej jesteś zje***em

0

@MESSIah16 to moje drugie konto, kiedyś dostałem permanentnego za inne hehe

0

@daniel32778 Robinho przychodził do Realu jako gwiazda ligi brazylijskiej, niewiele mniejsza od Neymara.

0

@Hiacynk Nie wiem jak można podziwiać ludzi, którzy poświęcają swoją godność, wizerunek dla mamony ?

0

@cules100pro Wydaje mi się, że ta pierwsza w preorderze to inna płyta i już nie będzie dostępna. Zaś ta co wyszła wczoraj to jest dostępna dla każdego na serwisach.

0

A już się wiadro pomyj wylało haha

0

Ja nie wiem kogo teraz obchodzą takie tematy.

0

@matirix20 schemat jest w małej skrzynce gdzieś na dole, nie na górze

0

@MrMischol mnie to tam śmieszy, a jak widać kibice Barcy bez dystansu ze spiną

1

@Veb1233 ale ból dupy xD i nie mówcie mi, że tak nie jest

1

@amanter Po prostu Atletico wygrało i zasłużenie, a nie jest to powód by teraz szyderę cisnąć z Liverpoolu bo im się noga podwinęła, tym bardziej, że każdy wie jak się gra z Atletico. Po prostu tu aż widać, że to jest zazdrość, bo o Liverpoolu się mówi, że jest wspaniałą drużyną.

6

Ale na tej stronie jest masa dzieciaczków, widać jak bardzo ich boli, że Liverpool wyeliminował nas rok temu, że teraz każdą ich porażkę będą traktować jak niesamowity sukces by nacieszyć swoje ego.

0

@bafi dla mnie wybór oczywisty, BVB v PSG. Tam będzie kawał futbolu i większe gwiazdy.

0

@BigShaq BigShaq the one and only

0

Neymar jutro zagra w LM ?

4

@masakrator05 ale co zarobi to jego

0

Szkoda strzępić ryja.

2

Liverpool to jest maszyna.

4

@BarcaInfo Jakby Rodrigo miałby być jakimś zbawieniem, jak nawet sytuacji nie potrafią wykreować. Już nawet z Granadą był z tym problem, a ponoć tak świetnie zagrali.

2

@neymarjr_143 dzięki Neymar

0

Wiem, że są tu pasjonaci PSG(Neymara), ma ktoś link do meczu z Reims na priv podesłać ?

0

No i jest klepanie piłki bez celu, zero pomysłu na grę, ale co tam tiki-taka i DNA zachowane.

0

No i się zesrało.

6

Komentarz usunięty

0

@parpe Jak dla mnie to Eminem się skończył. Teraz on jest wielkim przeciwnikiem nowoczesnego rapu, gdzie praktycznie dominuje trap i ciężko mu zaakceptować taką rzeczywistość, ale teraz młodzi słuchają czegoś innego.

0

@Kettger Jeśli Setien ma tylko 1 plan na grę to wątpię w LM.

0

@ArterkHD Arsenal i Tottenham muszą zacząć punktować, a kursy są ciekawe.

0

@kamilop już lepiej by grał Carles Perez

35

@MESSIah16 Chodzi mu tylko i wyłącznie o styl, by nie było to takie męczenie buły jak za Valverde.

1

@Tasde dla mnie najlepszy sitcom to The Office

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?