0

@Mario96w Jaki to patent? Bo za nic nie mogę tego wygrać.

4

@IronSanHybrid To ma być laska, którą się stulejarze z La Rambli zachwycają?

24

@D10SLEO Mafia remake wyszła to gra

0

@jeyx77x Noo ta afera z Messim pokazała jak wielu beznadziejnych kibiców ma Barcelona. Zwłaszcza na tej stronie.

1

Kupuje ktoś Mafię remake?

2

@Mati90fcb Z sentymentem nie można legendy klubu pożegnać? W ogóle nie dziwi mnie, że ludzie płaczą, bo kibicują temu klubowi i przywiązują się do tych piłkarzy.

1

@pazio23 cda-hd.cc

0

@Agent005 Gdzie?

0

@Survier Kto chce Fonta?

0

@WiernyKibic111 Szczerze zanim zaczniesz karierę to warto poczekać 6 tygodni bo dopiero wtedy Konami zaktualizuje w pełni składy. A polecam założyć konto na PES Universe i masz patche przez cały rok na najwyższym poziomie.

0

@ArdoFCB I jak tam? Nadal bez zmian co

0

Czy wy też nadal nie macie PES 2021 na steamie?

0

Czy to prawda, że w Pesie kupując edycję klubową można dostać całą drużynę myClub?

3

@BarcaInfo Ogromny talent. On musi grać regularnie w przyszłym sezonie.

1

@Naturopata Ja pamiętam na tej stronie, co poniektórzy mówili, że Messi ma autyzm, że jest niedorozwojem. Ja pier. Takiego dziadostwa na tej stronie nie było nigdy.

0

@l0Messini taktyczny

0

@mint Przerażające, że pewnie nie tylko gimbaza.

2

Teraz to się śmiać można o was, kibicach od siedmiu boleści, nie mówię o wszystkich. Wydaliście opinie, wyzywaliscie zamiast poczekać na rozwiązanie sytuacji. Zero szacunku dla was.

1

@dzagos 4 września

1

@Hushovt co do sernika to się zgodzę, ale czasem taka pizza hawajska wchodzi dobrze

0

@MarioVeB! Na Bonda zawsze warto.

2

@Pilka_jest_okragla Robi to tak jakby to było dziecinnie proste.

0

@Mathew86 Dlaczego inni piłkarze mieliby brać z niego przykład, wiedząć, że na dobre mu to nie wyszło. On sam sobie zdaje sprawę, że popełnił błąd z tym sposobem leczenia.

0

@Coutinho007 Grałby na tej samej zasadzie co Messi, czyli tak naprawdę jak nieskrzydłowy.

0

@Coutinho007 Jeśli mają grać 4-3-3 co wcale nie uważam za złą opcję, to czarno widzę karierę Griezmanna w tym klubie. Chyba, że jako prawoskrzydłowy da radę.

1

Może Koeman ma pomysł na Wijnalduma, może chce grać 4-2-3-1 z De Jongiem i Wijnaldumem obok siebie. W takim ustawieniu tak naprawdę ucierpią środkowi pomocnicy, zwłaszcza Puig. Zaś zyska Coutinho z Griezmannem.

1

@Volk Tracić szacunek do gościa, którego nigdy nawet nie poznałeś osobiście, nieźle.

2

@Jaca27 Piątek XDD

1

@Robert1603 Co on Ci ma tłumaczyć? Ronaldo się musiał tłumaczyć jak odchodził z Realu?

0

Załóżmy, że Messi odchodzi za 150 mln. Kogo byście widzieli wtedy w Barcy, z realnych opcji. Na pewno napastnik to mus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?