Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Jaki to patent? Bo za nic nie mogę tego wygrać.
4
@IronSanHybrid To ma być laska, którą się stulejarze z La Rambli zachwycają?
24
@D10SLEO Mafia remake wyszła to gra
0
@jeyx77x Noo ta afera z Messim pokazała jak wielu beznadziejnych kibiców ma Barcelona. Zwłaszcza na tej stronie.
1
Kupuje ktoś Mafię remake?
2
@Mati90fcb Z sentymentem nie można legendy klubu pożegnać? W ogóle nie dziwi mnie, że ludzie płaczą, bo kibicują temu klubowi i przywiązują się do tych piłkarzy.
1
@pazio23 cda-hd.cc
0
@Agent005 Gdzie?
0
@Survier Kto chce Fonta?
0
@WiernyKibic111 Szczerze zanim zaczniesz karierę to warto poczekać 6 tygodni bo dopiero wtedy Konami zaktualizuje w pełni składy. A polecam założyć konto na PES Universe i masz patche przez cały rok na najwyższym poziomie.
0
@ArdoFCB I jak tam? Nadal bez zmian co
0
Czy wy też nadal nie macie PES 2021 na steamie?
0
Czy to prawda, że w Pesie kupując edycję klubową można dostać całą drużynę myClub?
3
@BarcaInfo Ogromny talent. On musi grać regularnie w przyszłym sezonie.
1
@Naturopata Ja pamiętam na tej stronie, co poniektórzy mówili, że Messi ma autyzm, że jest niedorozwojem. Ja pier. Takiego dziadostwa na tej stronie nie było nigdy.
0
@l0Messini taktyczny
0
@mint Przerażające, że pewnie nie tylko gimbaza.
2
Teraz to się śmiać można o was, kibicach od siedmiu boleści, nie mówię o wszystkich. Wydaliście opinie, wyzywaliscie zamiast poczekać na rozwiązanie sytuacji. Zero szacunku dla was.
1
@dzagos 4 września
1
@Hushovt co do sernika to się zgodzę, ale czasem taka pizza hawajska wchodzi dobrze
0
@MarioVeB! Na Bonda zawsze warto.
2
@Pilka_jest_okragla Robi to tak jakby to było dziecinnie proste.
0
@Mathew86 Dlaczego inni piłkarze mieliby brać z niego przykład, wiedząć, że na dobre mu to nie wyszło. On sam sobie zdaje sprawę, że popełnił błąd z tym sposobem leczenia.
0
@Coutinho007 Grałby na tej samej zasadzie co Messi, czyli tak naprawdę jak nieskrzydłowy.
0
@Coutinho007 Jeśli mają grać 4-3-3 co wcale nie uważam za złą opcję, to czarno widzę karierę Griezmanna w tym klubie. Chyba, że jako prawoskrzydłowy da radę.
1
Może Koeman ma pomysł na Wijnalduma, może chce grać 4-2-3-1 z De Jongiem i Wijnaldumem obok siebie. W takim ustawieniu tak naprawdę ucierpią środkowi pomocnicy, zwłaszcza Puig. Zaś zyska Coutinho z Griezmannem.
1
@Volk Tracić szacunek do gościa, którego nigdy nawet nie poznałeś osobiście, nieźle.
2
@Jaca27 Piątek XDD
1
@Robert1603 Co on Ci ma tłumaczyć? Ronaldo się musiał tłumaczyć jak odchodził z Realu?
0
Załóżmy, że Messi odchodzi za 150 mln. Kogo byście widzieli wtedy w Barcy, z realnych opcji. Na pewno napastnik to mus.