Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Jeśli ma to być wymiana 1 do 1 za Griezmanna i oznacza pozostanie Messiego to tak.
0
@szela1899 to, że te kontuzje były tajemnicze to sobie ktoś wymyślił, bo tak naprawdę to czysty przypadek
3
@Barcza223 Jest wiele minusów, najważniejszy to ciągłe kontuzje, potem wysoka pensja, kwota transferu, wiek, blokowanie młodych, gwiazdorstwo.
2
@MaziFCB Przede wszystkim Neymar połowę sezonu leczy urazy, to po co nam taka szklanka.
4
Dobrze, że już w weekend wraca Barca i się obejrzy poważne granie :)
3
@DawidM110 Stonoga na feacie i jest super. Teledysk mi się najbardziej podoba.
9
Mnie np wczoraj bardzo zdenerwował Lewandowski, nasze polskie bożyszcze gdy źle podał do Jóźwiaka i piłka za linię końcową wyleciała. Nawet nie przeprosił tylko miał do niego pretensje, że ten nie wyczuł tego gdzie Lewy będzie chciał podać.
0
@Serek Piłka reprezentacyjna zawsze będzie na niższym poziomie, chociażby przez brak zgrania na co dzień.
0
@skorupa1117 Każdy z tych filmów to paździerz tylko z ładnymi efektami i napierdzielanką i tyle.
0
@PatrykBarca tylko, że Copa America
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@xBoMBoWiECx Ter Stegen-Mingueza-Araujo-De Jong-Alba-Busquets-Pedri-Dest-Griezmann-Messi-Fati
0
@domin682 Lenglet ma 186 cm xd
0
@LeoMessiah a mi się bardzo podoba Griezmann w takiej konfiguracji jako ten „defensywny napastnik”, on naprawdę dużo pomaga w defensywie i potrafi dorzucić coś ekstra z przodu. Do tego gdy wróci Fati to naprawdę może to świetnie wyglądać. Obecną Barcę ogląda się z wielką przyjemnością.
0
@Rust_Cohle FBO Finanse Bardzo Osobiste
3
@pt9 Wyciągasz jakieś kwiatki i sobie własną rzeczywistość tworzysz.
2
@msmsms Henry prime wszędzie by się odnalazł xd
13
Co za gowniana liga, nie wierze ze takie coś przechodzi przez VAR
0
Kto komentuje na Polsacie a kto na TVP?
0
@PatrychoO Prawda jest taka, że mało jest obecnie piłkarzy PSG, którzy grali w tamtym meczu( Kurzawa, Marquinhos, Verratti, Di Maria) plus jest inny, lepszy trener.
7
@skakun95 Griezmann drybluje 3 zawodników xDDD
2
Bardzo bym chciał by Barcelona awansowała jutro i szczerze tego im życzę, ale zdrowy rozsądek mi mówi, że Barca nawet tego meczu nie wygra. PSG nie będzie chciało powtórzyć błędu sprzed 4 lat. Mbappe zaś za każdym razem jak ma trochę miejsca rozjeżdża naszą obronę.
0
@Godlo Lewy ma coś tutaj do powiedzenia.
0
@Quavosk bezbek
2
@maatiixx Jego decyzja, pełne zrozumienie, ale myślę, że i tak by pojechał na galę.
3
@barcelonaLM Brak kultury tak wchodzić komuś w zdanie.
1
@Gaz Mam trochę większy sentyment do 14/15 bo praktycznie każdy mecz sezonu obejrzałem. 08/09 jeszcze byłem szczylem i był to sezon po którym zacząłem Barcelonie dopiero kibicować.
0
@BarcaSupporter Pique może i ma charakter ale też kupę gra w tych największych blamażach, powinien odejść.
0
@Tomo_95 Gorąco proszę również na priv
0
Nie ma jakiejś sprawdzonej strony na necie gdzie wykupie sobie abonament i będę mógł dziś bez stresu o zacinający się stream obejrzeć mecz?