0

@koksik2700 Jeśli ma to być wymiana 1 do 1 za Griezmanna i oznacza pozostanie Messiego to tak.

0

@szela1899 to, że te kontuzje były tajemnicze to sobie ktoś wymyślił, bo tak naprawdę to czysty przypadek

3

@Barcza223 Jest wiele minusów, najważniejszy to ciągłe kontuzje, potem wysoka pensja, kwota transferu, wiek, blokowanie młodych, gwiazdorstwo.

2

@MaziFCB Przede wszystkim Neymar połowę sezonu leczy urazy, to po co nam taka szklanka.

4

Dobrze, że już w weekend wraca Barca i się obejrzy poważne granie :)

3

@DawidM110 Stonoga na feacie i jest super. Teledysk mi się najbardziej podoba.

9

Mnie np wczoraj bardzo zdenerwował Lewandowski, nasze polskie bożyszcze gdy źle podał do Jóźwiaka i piłka za linię końcową wyleciała. Nawet nie przeprosił tylko miał do niego pretensje, że ten nie wyczuł tego gdzie Lewy będzie chciał podać.

0

@Serek Piłka reprezentacyjna zawsze będzie na niższym poziomie, chociażby przez brak zgrania na co dzień.

0

@skorupa1117 Każdy z tych filmów to paździerz tylko z ładnymi efektami i napierdzielanką i tyle.

0

@PatrykBarca tylko, że Copa America

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xBoMBoWiECx Ter Stegen-Mingueza-Araujo-De Jong-Alba-Busquets-Pedri-Dest-Griezmann-Messi-Fati

0

@domin682 Lenglet ma 186 cm xd

0

@LeoMessiah a mi się bardzo podoba Griezmann w takiej konfiguracji jako ten „defensywny napastnik”, on naprawdę dużo pomaga w defensywie i potrafi dorzucić coś ekstra z przodu. Do tego gdy wróci Fati to naprawdę może to świetnie wyglądać. Obecną Barcę ogląda się z wielką przyjemnością.

0

@Rust_Cohle FBO Finanse Bardzo Osobiste

3

@pt9 Wyciągasz jakieś kwiatki i sobie własną rzeczywistość tworzysz.

2

@msmsms Henry prime wszędzie by się odnalazł xd

13

Co za gowniana liga, nie wierze ze takie coś przechodzi przez VAR

0

Kto komentuje na Polsacie a kto na TVP?

0

@PatrychoO Prawda jest taka, że mało jest obecnie piłkarzy PSG, którzy grali w tamtym meczu( Kurzawa, Marquinhos, Verratti, Di Maria) plus jest inny, lepszy trener.

7

@skakun95 Griezmann drybluje 3 zawodników xDDD

2

Bardzo bym chciał by Barcelona awansowała jutro i szczerze tego im życzę, ale zdrowy rozsądek mi mówi, że Barca nawet tego meczu nie wygra. PSG nie będzie chciało powtórzyć błędu sprzed 4 lat. Mbappe zaś za każdym razem jak ma trochę miejsca rozjeżdża naszą obronę.

0

@Godlo Lewy ma coś tutaj do powiedzenia.

0

@Quavosk bezbek

2

@maatiixx Jego decyzja, pełne zrozumienie, ale myślę, że i tak by pojechał na galę.

3

@barcelonaLM Brak kultury tak wchodzić komuś w zdanie.

1

@Gaz Mam trochę większy sentyment do 14/15 bo praktycznie każdy mecz sezonu obejrzałem. 08/09 jeszcze byłem szczylem i był to sezon po którym zacząłem Barcelonie dopiero kibicować.

0

@BarcaSupporter Pique może i ma charakter ale też kupę gra w tych największych blamażach, powinien odejść.

0

@Tomo_95 Gorąco proszę również na priv

0

Nie ma jakiejś sprawdzonej strony na necie gdzie wykupie sobie abonament i będę mógł dziś bez stresu o zacinający się stream obejrzeć mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?