Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Gdzie ja Ci mówiłem cokolwiek o Puyolu?
0
@AlexDark00 Dobra, może inaczej Cię określę. Po prostu jesteś ograniczony.
1
@AlexDark00 Mówi to gościu, który dodał w bio ulubiony klub Marseille, by pokazać jak bardzo nie lubi PSG
1
@AlexDark00 Nazywam rzeczy po imieniu
8
Ale tutaj na stronie się głąbów pojawiło po odejściu Messiego. Kocha pieniądze, zdradził, dlaczego już nie płacze? Serio jacyś ograniczeni ludzie to piszą.
3
@LuisSalvano Gościu, ty jesteś trollem czy jak?
1
Komentarz usunięty
1
@avexavi a może właśnie tym razem Ramos i Messi ich złapią za mordy i zaprowadzą do tego.
0
@Lub567 Messi będzie wymiatał niemiłosiernie, do tego będzie miał z kim pograć. Verratti, Wijnaldum, Hakimi, Neymar, Mbappe, Di Maria. Tam jest najwyższy poziom. Oby tylko hołota ligowa go nie załatwiła. Nie chciałbym jego kontuzji.
0
@DaPidejpi No ja Ci powiem, że im jako tako kibicuję już od transferu Neymara, ale teraz to będę ich regularnie oglądał. GOAT dwa razy się nie zdarza, a trzeba się cieszyć jego graniem, dodatkowo z Neymarem i Mbappe.
2
@PatrychoO Bo to profesjonalny klub.
1
Przyda się na dobrą sprawę, Dembele i Kun są out a Fati dopiero wraca.
0
@Woland10 to zwykły zjaraniec jest przecież
2
Teraz pomyślmy czy są w ogóle w obecnej piłce tacy wirtuozi jak Ronaldinho, Messi czy Neymar? Czy są piłkarze, którzy mogliby na Camp Nou pokazać magię? Obecnie w futbolu nie ma wielu takich graczy. O ile jacyś są jeszcze.
0
@mielniczas z tym Memphisem to bait co nie?
1
@KacperVEB Nie ma większej legendy Barcelony niż Leo Messi i koniec tematu. Wątpię czy kiedykolwiek będzie większa. Pozdrawiam.
0
@dafik85 Można ich śledzić w LM, ewentualnie z Marseille, Lyon czy Lille. Liga francuska to niestety żart.
1
@pt9 Typie a o czym chcesz rozmawiać? Poza tym tutaj można o czym się chce rozmawiać. Tak jak się rozmawiało o Neymarze, teraz będzie się dużo, dużo więcej rozmawiać o Messim bo wśród kibiców Barcy jest uwielbiany szczególnie.
4
@DonMatteo901 mimo wszystko jednak wolałbym Messiego w Premier League, tylko najlepiej Manchester City…
0
@Shroud To Messi zachęcił wielu ludzi do kibicowania Barcelonie i był tu od zawsze. Dla mnie to też będzie coś innego widząc Barcelonę bez Messiego, a z graczami pokroju Dembele, Griezmann. Może jak już się całkowicie oczyści w tym klubie za 3/4 lata te smrody jak Alba, Busquets i odejdą weterani wraz z typami jak Coutinho to zacznie się nowa fajna historia.
4
Pomyśleć, że będę musiał oglądać mecze Barcelony widząc Albę, Roberto, Umtitiego, Coutinho, Lengleta, Braithwaite’a i na końcu ten pajac Griezmann, który będzie się śmiał i tańczył to się źle robi.
2
Ja to powiem, że dla mnie to najsmutniejszy dzień odkąd kibicuję Barcelonie. Najgorszy jest sposób w jaki to się stało, bo Barcelona i Messi chcieli by został.
1
Nie no trzeba to wyłączyć. To tylko sparing, szkoda oczu. Pogram sobie w Spidermana i będzie frajda przynajmniej.
0
@Abominacja żałosny jesteś dzieciaku
0
@PatrychoO PES się kończy w tym roku.
0
Czy kupował ktoś z Was może powystawowe, refurbed iPhone przez neta? Może ma ktoś jakąś sprawdzoną stronkę? Z góry dzięki za odpowiedzi.
1
@mikokarla ale Fatiego to wprowadził Valverde
1
@doc Wysypało nam utalentowanych pomocników, Moriba, Gavi, Nico. Oby im się powiodło.
1
@PatrychoO Jeśli mamy grać na dwóch to ja widzę szansę na zbudowanie czegoś dobrego z pary Araujo-Garcia.
0
@tobiasson92 Wczoraj zostałem potraktowany jak śmieć przez brak zaszczepienia przez lekarza pierwszego kontaktu. Nie chciał wysłuchać co mam do powiedzenia tylko kazał się odsunąć jak najdalej i gadał o szczepieniu. Ostatecznie pójdę prywatnie.