Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BoreekxD ojej wprowadzili włosy xd a gameplay nadal rodem z galactic football. FIFA to potężne ścierwo. PES na ten moment też nie jest dobry btw.
3
On na tym zdjęciu wygląda jakby już karierę zakończył i przymasował. W ogóle to nie jest sylwetka sportowca.
2
@Mario96w a syn Sigurdssona to Sigurdssonson?
1
Niech Laporta nie wkurza ślepym przywiązaniem do 4-3-3 i da pracować Koemanowi jak chce.
0
@Transu96 Wiesz, napisałem na szybko co mi pierwsze do głowy wpadło. Red wedding też szokował. Jakbym dłużej pomyślał to bym wiele scen wrzucił, które mi się podobały. Nawet z ostatniego sezonu.
0
@Transu96 Śmierć Jona Snowa, bo mnie bardzo zszokowała. No i większość fragmentów ze smokami. Były po prostu genialne.
2
Jeszcze nie jest artystą? To co zostałby nim nagle po podniesieniu Pucharu Świata? Jeden puchar a tak zmienia opinię o piłkarzu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vampir707 Nie jest przereklamowany. Jest topowym ŚP.
0
@Vampir707 ej, ej ale nie porównuj Jorginho do Modrica. Bo Jorginho to nawet nie jest TOP 5 pomocnik świata. Modric za to jest kozakiem.
0
@amanter Panie ja Argentynie kibicuję tak długo jak gra tam Messi. Potem niech się dzieje co chce.
0
@IbrahimAfellay Messi chciał odejść, bo Bartek nie dotrzymał danego mu słowa, Moriba po prostu chce więcej kasy.
2
Już niech Bór z kolegą zamilkną.
0
@Cochise Barca nie powinna nikogo sprowadzać tylko ratować się przed katastrofą.
0
@barcelonaLM Faktycznie, pomyłka z mojej strony. W 2018 6 goli i 1 asysta, ale dużo karniaków.
2
@Encore W 2018 to był okradziony Ronaldo a nie jakiś Varane. Ronaldo, który nawalał bramki w fazie pucharowej Ligi Mistrzów aż miło.
0
@Bruttal Kto pisze, że nie jest lepszy? Bo nic na LR takiego nie widzę.
1
@MarshallLAW Łudzisz się, że Messi w Barcelonie będzie grał na skrzydle i że Depay to typowy skrzydłowy.
8
Dobry jest, może jednak Pique nie jest największym biznesmenem w Barcy.
1
Jak jest sytuacja z dorwaniem biletów na El Clasico na Camp Nou? Był ktoś kiedyś, może chciałby się podzielić. Chciałbym pojechać na Camp Nou pierwszy raz i zaliczyć dobry mecz przy okazji, ewentualnie Liga Mistrzów we wrześniu lub październiku jeśli będą fajne mecze Barcy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo Lepiej żeby Pedri zdecydował sam, jeśli Barca ma taki problem to niech mu przedłużą wakacje.
1
@Senyer Nauczcie się, że wędka to gdy zawodnik wchodzi z ławki i potem schodzi.
0
@Wieszak1990 sofascore
2
Uwielbiam La Ramblę w takich momentach xD
0
@Nerazzurro akurat Xhaka zawieszony będzie
0
@kamiVeB tylko piłka leciała do innego Hiszpana w polu karnym w takim razie, o ile pamiętam z jednej powtórki, bo więcej nie pokazali.
0
@PatrychoO A jednak lepiej się ich ogląda niż ten wczorajszy nudny hit Belgów i Portugalczyków.
12
Ja się zastanawiam dlaczego realizator ani razu nie pokazał powtórki z ręką po główce Moraty. Myślę, że tam Hiszpanów przekręcili.
3
@ferdas_rawa i bardzo dobrze, sędzia ma chronić od bandyckich fauli, nie to co wczoraj Felix Brych.