0

@BoreekxD ojej wprowadzili włosy xd a gameplay nadal rodem z galactic football. FIFA to potężne ścierwo. PES na ten moment też nie jest dobry btw.

3

On na tym zdjęciu wygląda jakby już karierę zakończył i przymasował. W ogóle to nie jest sylwetka sportowca.

2

@Mario96w a syn Sigurdssona to Sigurdssonson?

1

Niech Laporta nie wkurza ślepym przywiązaniem do 4-3-3 i da pracować Koemanowi jak chce.

0

@Transu96 Wiesz, napisałem na szybko co mi pierwsze do głowy wpadło. Red wedding też szokował. Jakbym dłużej pomyślał to bym wiele scen wrzucił, które mi się podobały. Nawet z ostatniego sezonu.

0

@Transu96 Śmierć Jona Snowa, bo mnie bardzo zszokowała. No i większość fragmentów ze smokami. Były po prostu genialne.

2

Jeszcze nie jest artystą? To co zostałby nim nagle po podniesieniu Pucharu Świata? Jeden puchar a tak zmienia opinię o piłkarzu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vampir707 Nie jest przereklamowany. Jest topowym ŚP.

0

@Vampir707 ej, ej ale nie porównuj Jorginho do Modrica. Bo Jorginho to nawet nie jest TOP 5 pomocnik świata. Modric za to jest kozakiem.

0

@amanter Panie ja Argentynie kibicuję tak długo jak gra tam Messi. Potem niech się dzieje co chce.

0

@IbrahimAfellay Messi chciał odejść, bo Bartek nie dotrzymał danego mu słowa, Moriba po prostu chce więcej kasy.

2

Już niech Bór z kolegą zamilkną.

0

@Cochise Barca nie powinna nikogo sprowadzać tylko ratować się przed katastrofą.

0

@barcelonaLM Faktycznie, pomyłka z mojej strony. W 2018 6 goli i 1 asysta, ale dużo karniaków.

2

@Encore W 2018 to był okradziony Ronaldo a nie jakiś Varane. Ronaldo, który nawalał bramki w fazie pucharowej Ligi Mistrzów aż miło.

0

@Bruttal Kto pisze, że nie jest lepszy? Bo nic na LR takiego nie widzę.

1

@MarshallLAW Łudzisz się, że Messi w Barcelonie będzie grał na skrzydle i że Depay to typowy skrzydłowy.

8

Dobry jest, może jednak Pique nie jest największym biznesmenem w Barcy.

1

Jak jest sytuacja z dorwaniem biletów na El Clasico na Camp Nou? Był ktoś kiedyś, może chciałby się podzielić. Chciałbym pojechać na Camp Nou pierwszy raz i zaliczyć dobry mecz przy okazji, ewentualnie Liga Mistrzów we wrześniu lub październiku jeśli będą fajne mecze Barcy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo Lepiej żeby Pedri zdecydował sam, jeśli Barca ma taki problem to niech mu przedłużą wakacje.

1

@Senyer Nauczcie się, że wędka to gdy zawodnik wchodzi z ławki i potem schodzi.

0

@Wieszak1990 sofascore

2

Uwielbiam La Ramblę w takich momentach xD

0

@Nerazzurro akurat Xhaka zawieszony będzie

0

@kamiVeB tylko piłka leciała do innego Hiszpana w polu karnym w takim razie, o ile pamiętam z jednej powtórki, bo więcej nie pokazali.

0

@PatrychoO A jednak lepiej się ich ogląda niż ten wczorajszy nudny hit Belgów i Portugalczyków.

12

Ja się zastanawiam dlaczego realizator ani razu nie pokazał powtórki z ręką po główce Moraty. Myślę, że tam Hiszpanów przekręcili.

3

@ferdas_rawa i bardzo dobrze, sędzia ma chronić od bandyckich fauli, nie to co wczoraj Felix Brych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?