Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Co ma zrobić, kogo ma zatrudnić? Pewnie szuka już kogoś, ale nie ma nikogo na rynku kto by w to wszedł.
0
Padaka, jak Laporta mówił, że trener jest rozliczany z wyników i stylu, to po tym meczu jest już jasne, że Koeman leci.
0
@Rewolucja123 Wywalczył karnego i go wykorzystał, żadna filozofia.
0
@Pawel13sz jaki Ronald jak to Nestor.
0
@The_Man To nie powinno być wyzwanie, ale tak jak mówisz Koeman sprawia, że to staje się wyzwaniem.
0
@Pawel13sz bo Sergi Roberto gra i od razu beton? Puknij się w głowę chłopie...
2
@MesQueUnClub96 ?? na PO jest Dest
2
@Jakchcesz To kwestia bycia. Pedri to dobry człowiek jest po prostu. Moriba okazał się pazernym kłamcą.
0
@Dembouz1899 Haaland
4
@parpe sezon bez trofeum. Liga Europy to puchar dla klubów pokroju Villarreal a nie Barcelona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@The_Man Granada, Cadiz i Levante??? To ma być ogromne wyzwanie?
0
@Momals11 My to jesteśmy jacyś ułomni chyba.
0
@Garbatyy Wszystko fajnie, ale najlepsze to, że Messi ma kontrakt na 2 lata ;)
37
Muszą wyjść tak.
Ter Stegen - Mingueza - Pique - Araujo - Balde- De Jong - Busquets - Gavi- Demir - Depay - Coutinho
0
@Ronmes Gra w Lidze Europy dla takiego klubu jak Barca to upokorzenie. Tutaj nie ma nad czym się zastanawiać.
1
Messi będzie poirytowany grą w PSG. To jest zupełnie inny sposób gry od Barcelony.
0
@Pewex 1. Bayern 2. Chelsea 3. City 4. PSG 5. Liverpool 6. Real M 7. Atletico M 8. United 9. Inter 10. Milan.
2
United to jest jednak gowniany
1
Manchester United nic nie wygra w tym sezonie i Ronaldo tego nie zmieni. Mając za trenera OGS po prostu nie mają szans na trofea. Gdzie on, a gdzie Klopp, Tuchel czy Guardiola.
1
@Murazor gdzie to niby usłyszymy? Chyba, że mnie coś ominęło i Szpakowski przeszedł do Polsatu.
0
@DonMatteo901 Pewnie sobie przypomniał o swoich egzotycznych przygodach.
0
@POLAK12345 W takim razie możesz tak o nim myśleć w kontekście prywatnym bo piłkarsko to jest TOP.
0
@SzahMatt Skoro biegał to dlatego, że mu na to pozwolili.
56
My mamy naprawdę takich lekarzy z dupy? Wygląda na to, że miał kontuzję, ale jej nie wykryli odpowiednio i tylko pozwolili jej się pogłębić.
0
@Gomess Zagrają dwójką. Skywalker i Depay.
0
Powiem tak na La Ramblii większość ludzi to dzieciaczki. Visca łepki, które nie wyrosły z porównań CR7-Messi.
0
@msmsms To by nie miało prawa bytu.
0
@kamilop Jak nie dostanie kontraktu to odejdzie za darmo a Barca nie może sobie na to pozwolić, on ma nadal dopiero 24 lata i umiejętności.
0
@amanter Mam nadzieję, że to „pięknie” jest ironiczne.