0

@4drian0 Co ma zrobić, kogo ma zatrudnić? Pewnie szuka już kogoś, ale nie ma nikogo na rynku kto by w to wszedł.

0

Padaka, jak Laporta mówił, że trener jest rozliczany z wyników i stylu, to po tym meczu jest już jasne, że Koeman leci.

0

@Rewolucja123 Wywalczył karnego i go wykorzystał, żadna filozofia.

0

@Pawel13sz jaki Ronald jak to Nestor.

0

@The_Man To nie powinno być wyzwanie, ale tak jak mówisz Koeman sprawia, że to staje się wyzwaniem.

0

@Pawel13sz bo Sergi Roberto gra i od razu beton? Puknij się w głowę chłopie...

2

@MesQueUnClub96 ?? na PO jest Dest

2

@Jakchcesz To kwestia bycia. Pedri to dobry człowiek jest po prostu. Moriba okazał się pazernym kłamcą.

0

@Dembouz1899 Haaland

4

@parpe sezon bez trofeum. Liga Europy to puchar dla klubów pokroju Villarreal a nie Barcelona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@The_Man Granada, Cadiz i Levante??? To ma być ogromne wyzwanie?

0

@Momals11 My to jesteśmy jacyś ułomni chyba.

0

@Garbatyy Wszystko fajnie, ale najlepsze to, że Messi ma kontrakt na 2 lata ;)

37

Muszą wyjść tak.
Ter Stegen - Mingueza - Pique - Araujo - Balde- De Jong - Busquets - Gavi- Demir - Depay - Coutinho

0

@Ronmes Gra w Lidze Europy dla takiego klubu jak Barca to upokorzenie. Tutaj nie ma nad czym się zastanawiać.

1

Messi będzie poirytowany grą w PSG. To jest zupełnie inny sposób gry od Barcelony.

0

@Pewex 1. Bayern 2. Chelsea 3. City 4. PSG 5. Liverpool 6. Real M 7. Atletico M 8. United 9. Inter 10. Milan.

2

United to jest jednak gowniany

1

Manchester United nic nie wygra w tym sezonie i Ronaldo tego nie zmieni. Mając za trenera OGS po prostu nie mają szans na trofea. Gdzie on, a gdzie Klopp, Tuchel czy Guardiola.

1

@Murazor gdzie to niby usłyszymy? Chyba, że mnie coś ominęło i Szpakowski przeszedł do Polsatu.

0

@DonMatteo901 Pewnie sobie przypomniał o swoich egzotycznych przygodach.

0

@POLAK12345 W takim razie możesz tak o nim myśleć w kontekście prywatnym bo piłkarsko to jest TOP.

0

@SzahMatt Skoro biegał to dlatego, że mu na to pozwolili.

56

My mamy naprawdę takich lekarzy z dupy? Wygląda na to, że miał kontuzję, ale jej nie wykryli odpowiednio i tylko pozwolili jej się pogłębić.

0

@Gomess Zagrają dwójką. Skywalker i Depay.

0

Powiem tak na La Ramblii większość ludzi to dzieciaczki. Visca łepki, które nie wyrosły z porównań CR7-Messi.

0

@msmsms To by nie miało prawa bytu.

0

@kamilop Jak nie dostanie kontraktu to odejdzie za darmo a Barca nie może sobie na to pozwolić, on ma nadal dopiero 24 lata i umiejętności.

0

@amanter Mam nadzieję, że to „pięknie” jest ironiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?