Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Warto włączyć PSG? Messi dobrze gra?
2
@Limit_l3ss Po meczu się dowiemy czy podjął dobrą decyzję. Nie ma co oceniać przed faktem.
3
@Sau_Ron Wszytsko fajnie, ale PSG nie wygrało ligi 20/21
0
@koziar bo refren tego utworu jest już od jakiegoś czasu trendem na tik toku, choćby dlatego
0
@hayek mówisz, że Iniesta czy Xavi byli bardziej znaczący dla Barcelony?
0
@FCB24 Dobra, to powiedz mi kto ma grać za Albę? Nie ma w tym klubie dla niego zmiennika, była próba wyciągnięcia Tagliafico, ale nawet Ajax stwierdził, że Balde to żaden zmiennik nawet dla Blinda. Busquets to ciężka sprawa bo gra w kratkę, a na jego pozycji chciałbym potestować De Jonga, problem jest taki, że sam De Jong gra jakby mu się nie chciało.
4
@Kgorecki2500 Glik przyszły selekcjoner xd Lewandowski to człowiek z wiedzą od samego topu trenerskiego.
1
@Kibic1998 Kup sobie jeszcze biotynę 4x tak 100 tabletek nie jest tak drogie a nie zaszkodzi. Generalnie musisz stymulować włosy do wzrostu, czyli np wcierać wcierkę czy masować skórę głowy np grabkami
0
@Drozdu7 Z kolei według mnie nie ma obecnie jednego najlepszego piłkarza. Jest Lewy, Salah, Benzema, Mbappe. Myślę, że ktoś z tej czwórki.
0
@Drozdu7 Co do Messiego to on nic nie wybrał, on nie miał innej opcji. Laporta zrobił go w ciula i został na lodzie. Musiał coś ogarnąć na szybko, akurat padło na PSG, które się zgłosiło. Szkoda, że City wzięło Grealisha bo może by zaatakowali po Messiego.
0
@colossus „Ja, Ibra” genialna biografia, czytałem też Pirlo, gorsza od Ibry ale nadal dość dobra.
0
@DonMatteo901 Człowiek chłonął każdą chwilę tej Barcy. Teraz jest taka bryndza. Trzeba wierzyć, że znów Barca będzie grać tak, że będziemy klaskać, bo właśnie dlatego się w Barcy ludzie zakochali.
0
@Vebrol Jego ojciec traktuje go jak produkt i markę.
1
@VirtuoZ Pewnik zawsze. Powoli do celu ;)
2
@DarkShen Neymar nie będzie jednym z wielu. Popatrz choćby na jego medialność, której ustępuje tylko Messiemu i CR7.
0
@mateusz1989VeB No sorry ale fakt jest taki, że tylko Dembele potrafi z naszych skrzydłowych zrobić coś ekstra. Zobaczymy po transferach. Porównanie do Lewego tylko w celu pokazania, że BVB go nie odstawiło i nie zmuszało do transferu w styczniu.
1
Uważam, że odstawienie Dembele w obecnej sytuacji byłoby głupotą. Powstałyby kwasy w zespole to raz, a przede wszystkim jest to obecnie najgroźniejszy zawodnik ofensywny w naszej drużynie i jeśli chcemy grać w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie to trzeba schować dumę do kieszeni. Dembele nie miał obowiązku przedłużać kontraktu. Lewandowski grał do końca za darmo w BVB i do końca dawał z siebie 100%. Dembele też może nam ostatnie pół roku sporo dać, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontuzje Fatiego, słabą grę Depaya i niewiadomymi jak nowi gracze się odnajdą.
0
@Kgorecki2500 Zobaczymy kto z nich zrobi większą karierę. Narazie nie wiadomo.
1
@BartqRKO Vlahovicowi nie kończy się kontrakt za pół roku a w połowie 2023.
3
@Mow_mi_Douglas zaiście dynamiczne skrzydła.
0
@Zbyszard no chyba oczywiste, że Messi jako false 9 xd
6
Nie no grają taka padakę, że wolę wrócić na ostatnie 15 minut gdy będzie więcej wrzutek na pałę, a tymczasem pooglądać profesjonalistę Messiego.
0
@waletpl xD No racja 2019 Barca, 2020 Real, 2021 Atletico. Mistrz ten sam co roku.
0
@jutroIV Przecież tu był faul xd
70
Gdzie Pedri by chciał grać w najnudniejszej lidze w Europie. Mistrz znany co roku przed rozpoczęciem sezonu.
0
@SamuelUmtiti Inni z Nicole Kidman
0
@macio_944 Ten serial to potężny gniot. Jeden z gorszych jaki widziałem. Dialogi takie, że chce się wymiotować.
0
@ikar34 Nie wydaje mi się. Jeszcze nie dawno mówił, że bardziej od pieniędzy ceni doświadczenia, które może zdobywać. On idzie do Realu.
1
Co jak ktoś nie odbiera telefonu z sanepidu który ma skierować na kwarantannę po kontakcie z zarażonym? Ma ktoś doświadczenie z tym?
1
@Hosh a nawet trzy