0

@Pawlak1992 ale na tej stronie dzieciaki przesiadują niedojrzałe

0

@Piorun jak już wyciągnął więcej jak pierwszy topowy sezon dopiero za nim? Jest bardzo młody i ma potencjał by zdobyć więcej niż Neymar. Talent uważam, że ma mniejszy i nie jest tak spektakularny i medialny jak Neymar. Jednak może w przeciwieństwie do Neya wygrać złotego balona, chociażby przez brak takich rywali jakich miał Neymar.

2

@Momals11 nawet blisko się Ronaldo Messiego trzymał z tymi statystykami.

1

@Destroyer_of_Worlds odklejenie visca dzieci na tej stronie przeraża

2

@Jacu327 oba są świetne, ale wybiorę Krew i Wino ze względu na dodanie nowej krainy, w której się można zakochać

2

@Cwaniak4 Ja obejrzałem 1 i 2 cześć na YT, ale już po ograniu Wieśka 3 i trochę nawiązań jest, ale nie na tyle wielkich byś był nieogarem w trzeciej części.

0

@Maker0 Pamiętaj, że Laporta lubi używać słowa dziedzictwo. Mówi o tym jakie po sobie pozostawi dziedzictwo a też wie, że socios to w większości kretyni i tu nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej. Dla takich socios liczy się tu i teraz. Dla Laporty więc liczą się trofea, bo to będzie jego spuścizna. A to co będzie z klubem za 5/10 lat to już się pewnie nadal zwali na Bartomeu.

1

@Kgorecki2500 Wiedźmin na Netflixie to poziom serialów na TVP jeśli chodzi o dialogi. Nawet bym powiedział, że Wiedźmin netflixa jest na poziomie kału.

0

@LambiPL masz rację z kontraktem ale z drugiej strony w normalnej pracy gdy ktoś ma dość to może po prostu złożyć wypowiedzenie. Tutaj nie ma takiej opcji ale Bayern może zarobić dobrą kasiorę i zaoszczędzić na wypłacie. Nie widzę sensu by utrudniać i tyle. Sytuacja taka sama jak z Messim 2020.

0

@Herato Grając w PSG nie będzie brany tak samo poważnie jak Messi i Cristiano, którzy grali w legendarnych klubach. Chociaż nie wątpię, że Kyliana stać na to by poprowadzić PSG do wygranej w Lidze Mistrzów.

0

@pawelgrywalski13 To jest bardzo realne, że właśnie taki będzie skład. Pytanie czy Barca zainteresuje się jakimś ŚPD za Busiego i co zrobią z Pablo Torre. Skrzydłowi trochę nie przekonują, brakuje im szybkości, dynamiki poza Raphinhą. Na Fatiego nie ma co obecnie liczyć.

1

@Cule1234 Zobaczycie, że Onana to będzie niewypał.

0

@taris Jest okazja na najlepszego piłkarza świata za darmo. Poza tym Benzema ma już 35 lat. To jest dobre planowanie nie to co u nas się działo latami.

0

@Kgorecki2500 Zwłaszcza walka na nutki -_-

0

@Kgorecki2500 btw nowy Doktor Strange to okropny paździerz.

0

@Czak18 Neymar Jr

0

@FCB24 Prawdę mówiąc kadra United nie jest na tyle wybitna jak się o niej mówi. Bramkarz topowy to fakt, potem porządny Varane i sabotażysta Maguire. Boki obrony są ogarnięte ale Wan Bissaka jest niewypałem. W pomocy odchodzi Pogba i kto tam będzie do grania? McTominay i Fernandes tylko. Z przodu podstarzały Ronaldo, dobry Sancho i kto Rashford jest bez formy, Elanga to dopiero przyszłość.

12

Bartomeu, Abidal, Planes 63 miliony bez problemu xd co za niekompetentni ludzie

0

A dzisiejszy finał LE gdzie jest pokazywany w TV?

0

@Endek1918 brandzlowania się do Messiego ciąg dalszy

1

@DaPidejpi i jako mózg tego Messi, jego oglądać w akcji to jest coś pięknego

0

@DonMatteo901 Conte od zawsze był gwarantem wyników w lidze, jednak w Lidze Mistrzów cieniuje.

1

@ranger3120 2009 rok ale na początku tez ciężko było regularnie oglądać mecze przez brak pakietów/transmisji

2

Liga Narodów i 4 mecze w ciągu 2 tygodni. Piłkarze są mocno eksploatowani. Potem mają 2 góra 3 tygodnie wakacji i zasuwanie od nowa.

0

To ile Barca musiałaby zapłacić Bayernowi by skorzystać z prawa Webstera jeśli faktycznie jest taka opcja.

0

@HarveySpecter ale nie napisałem, że nie uratował

0

@HarveySpecter Trzeba pohamować Twój entuzjazm. Nawet po wygranej w klasyku przewaga Realu była na tyle duża, że można było co najwyżej marzyć o mistrzu a nie realnie myśleć. Zaś Liga Europy to kolejne upokorzenie, tym razem u siebie z Eintrachtem Frankfurt. Jedynie pozycja na koniec sezonu w La Liga jak najbardziej na plus i okresy gry na najwyższym poziomie.

0

@Vampir707 Nie no gadanie, że Rakitic jest lepszy od Modrica to jakieś odklejenie wyższe.

0

@gumaz Byłem i było bardzo fajnie. Ważna jest ekipa z jaką jesteś.

0

@bartas97 na SOR xD. Tylko prywatnie z takim czymś do fachowca ortopedy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?