0

@Criss18Barca to jest pytanie z kategorii sci fi

0

@MesQueUnClub96 A może właśnie ta wygrana w LM ściągnęłaby presję Arabów na puchar i zaczęliby się trochę mniej bucowato zachowywać.

0

@Vebrol mecze rozegrał oficjalne 4 i strzelił 4 gole.

0

@Zawsze_Wierny Pedri wyjściem spod pressingu na początku meczu był głównym architektem gola Lewego.

0

@BaroPodertos Jak to faul na czerwo, serio musi się stać drugiemu graczowi krzywda by dopiero faulującego ukarać?

3

@RomanHoffer No zarąbiście zdradzać żonę według ciebie to jest życie co nie. Nie to co wierny mąż, taki to egzystuje jak robak.

5

@mateusz1989VeB Taki gość powinien mieć co najmniej 2 miesiące przerwy od grania. Nienawidzę takich psycholi w piłce nożnej.

7

Dość ciepło się wypowiadał o De Jongu. Trzeba liczyć, że zgodzi się na obniżkę i Xavi wyciśnie z niego maksa.

2

@Pawel13sz To jest wspaniałe granie. Wątpię by się takie coś powtórzyło. Tylu wybitnych techników ze sobą razem a wśród nich najwspanialszy z nich Messi i magiczny Neymar czy Iniesta.

0

Wiecie może z doświadczenia jakie strony internetowe podają najbardziej poprawne prognozy pogody długoterminowe?

2

@Bobo25 No zwiastun zdecydowanie zachęca

1

@Pawel13sz Jeszcze tylko kolczyków mu brakuje.

1

Puchar Króla to będzie za mało. Jak ma być jakiś tytuł to musi być to La Liga lub LM.

0

@Borry Messi takie drużyny jednym dotknięciem piłki rozmontowywał.

0

@jeyx77x Tutaj się mylisz, w zeszłym sezonie bronił się i grą i statystykami, Real Madryt sam by rozmontował gdyby nie jego koledzy z zespołu.

1

@against_modern_football Kto się nie dziara ten fujara? No głupszego przysłowia nie mogli wymyślić?

0

Po grzyba nam tylu pomocników?

0

@korni20 a wiesz może czy pakiet może być łączony z innym użytkownikiem?

0

@BialyMis nie wcale nie mają, nie mam najnowszej wersji a już to mam i zawsze miałem xd

0

@halfnolife czy da się takie konto może współdzielić?

0

@korni20 a to nie jest tak, że są to kanały eleven i Polsat sport premium ale bez canal plus?

0

@FCB24 ojejku jak ty to przeżyjesz

3

@KrwawiaceoczyVEB dla Anki Pedri to będzie Jordi El Nino.

8

Wleci na spadochronie na murawę jako ostatni z prezentowanych.

0

@Martwy xD po co to xD na końcu?

0

@Cabaz To nie świadczy za dobrze o Barcelonie, potem musimy oddawać za darmo piłkarzy bo jest tak źle zarządzany.

2

@Cabaz Pokaż mi inny klub, który tak oddaje za darmo zawodników jak my. Żeby nie było, że nie rozumiem naszej sytuacji bo doskonale rozumiem i wiem, że winny jest niej zapewne Bartomeu.

0

@xparix Doskonale wiem jaka jest sytuacja ale nie znaczy to, że nie jest to żałosne.

2

Trochę to żałosne, że prawie każdego kogo sprzedajemy to sprzedajemy za darmo.

0

@Messibestplayerintheworld To byłby bardzo głupi ruch ze strony PSG. Verratti jest tam mózgiem pomocy a De Jong to przy nim placek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?