Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca to jest pytanie z kategorii sci fi
0
@MesQueUnClub96 A może właśnie ta wygrana w LM ściągnęłaby presję Arabów na puchar i zaczęliby się trochę mniej bucowato zachowywać.
0
@Vebrol mecze rozegrał oficjalne 4 i strzelił 4 gole.
0
@Zawsze_Wierny Pedri wyjściem spod pressingu na początku meczu był głównym architektem gola Lewego.
0
@BaroPodertos Jak to faul na czerwo, serio musi się stać drugiemu graczowi krzywda by dopiero faulującego ukarać?
3
@RomanHoffer No zarąbiście zdradzać żonę według ciebie to jest życie co nie. Nie to co wierny mąż, taki to egzystuje jak robak.
5
@mateusz1989VeB Taki gość powinien mieć co najmniej 2 miesiące przerwy od grania. Nienawidzę takich psycholi w piłce nożnej.
7
Dość ciepło się wypowiadał o De Jongu. Trzeba liczyć, że zgodzi się na obniżkę i Xavi wyciśnie z niego maksa.
2
@Pawel13sz To jest wspaniałe granie. Wątpię by się takie coś powtórzyło. Tylu wybitnych techników ze sobą razem a wśród nich najwspanialszy z nich Messi i magiczny Neymar czy Iniesta.
0
Wiecie może z doświadczenia jakie strony internetowe podają najbardziej poprawne prognozy pogody długoterminowe?
2
@Bobo25 No zwiastun zdecydowanie zachęca
1
@Pawel13sz Jeszcze tylko kolczyków mu brakuje.
1
Puchar Króla to będzie za mało. Jak ma być jakiś tytuł to musi być to La Liga lub LM.
0
@Borry Messi takie drużyny jednym dotknięciem piłki rozmontowywał.
0
@jeyx77x Tutaj się mylisz, w zeszłym sezonie bronił się i grą i statystykami, Real Madryt sam by rozmontował gdyby nie jego koledzy z zespołu.
1
@against_modern_football Kto się nie dziara ten fujara? No głupszego przysłowia nie mogli wymyślić?
0
Po grzyba nam tylu pomocników?
0
@korni20 a wiesz może czy pakiet może być łączony z innym użytkownikiem?
0
@BialyMis nie wcale nie mają, nie mam najnowszej wersji a już to mam i zawsze miałem xd
0
@halfnolife czy da się takie konto może współdzielić?
0
@korni20 a to nie jest tak, że są to kanały eleven i Polsat sport premium ale bez canal plus?
0
@FCB24 ojejku jak ty to przeżyjesz
3
@KrwawiaceoczyVEB dla Anki Pedri to będzie Jordi El Nino.
8
Wleci na spadochronie na murawę jako ostatni z prezentowanych.
0
@Martwy xD po co to xD na końcu?
0
@Cabaz To nie świadczy za dobrze o Barcelonie, potem musimy oddawać za darmo piłkarzy bo jest tak źle zarządzany.
2
@Cabaz Pokaż mi inny klub, który tak oddaje za darmo zawodników jak my. Żeby nie było, że nie rozumiem naszej sytuacji bo doskonale rozumiem i wiem, że winny jest niej zapewne Bartomeu.
0
@xparix Doskonale wiem jaka jest sytuacja ale nie znaczy to, że nie jest to żałosne.
2
Trochę to żałosne, że prawie każdego kogo sprzedajemy to sprzedajemy za darmo.
0
@Messibestplayerintheworld To byłby bardzo głupi ruch ze strony PSG. Verratti jest tam mózgiem pomocy a De Jong to przy nim placek.