0

@HighestInTheRoom Wiadomo dlaczego go zastrzelili?

0

@Encore Ronaldo zrobi wszystko by o nim ludzie nie zapomnieli.

0

@FC1899Barca Bardzo fajnie się ogląda PSG w tym sezonie i to jak Galtier potrafi żonglować ustawieniem zespołu.

0

@Siedlec666 Camara z Monaco to będzie kolejny diament po Tchouamenim.

15

@Messibestplayerintheworld Już to widzę jak Messi zamienia w połowie sezonu walkę o Ligę Mistrzów na walkę o Ligę Europy.

0

@CrazyHorseLakota Zmiana aktorów na plus. Nowi są lepsi.

0

@reloaded Dest umiał coś kiwnąć xD Jego drybling był tak ułomny jak jego wyraz twarzy.

0

@Deviler Jak widać jego fani zadowalają się byle czym.

3

Szkoda jego problemów z kontuzjami, solidny zawodnik szerokiego składu.

1

Wczorajszy mecz mam nadzieję, że oduczy krzykaczy do płaczu o skład przed spotkaniem.

0

@Compadre tak, pogdybać, pozwalniać, zwyzywać

9

Słuchajcie dzieciaczki z La Rambli. Może by tak rozliczać trenera z wyborów personalnych po fakcie a nie przed. Czy już nie było tak wiele razy, że skład, który nie spodobał się wam, tj ekspertom z klubu ostatecznie zaskakiwał i dawał zwycięstwo? Pewnie, że było. Najgorszy moment wchodzenia na La Ramblę to przed meczem, w trakcie meczu i zaraz po. Brak wam zdrowego rozsądku jak niedojrzałym dzieciom.

0

@AlvaroHanso idź płakać

0

@JohnnyBarca Ma chwilę miejsca i wali, tak to się robi po mistrzowsku.

2

@VamosRakieta Antonella dużo lepsza laska.

0

@AlexDark00 Lewandowski w La Liga gra świetnie i tutaj nie wolno się go czepiać. Czepiać się można jedynie o niewykorzystywane sytuacje, bo po prostu trzeba pogodzić się z tym, że nie cofnie się i nie weźmie sam piłki i nie przedrybluje kilku gości. Lewy według mnie najbardziej na naganę zasługuje za mecz z Bayernem Monachium. Załatwił ten mecz nam totalnie, miał sporo sytuacji i je doszczętnie marnował, a był to mecz, który mógł decydować o wyjściu z grupy.

1

@PatrychoO Żałosny jest Ronaldo i żałosny zawsze był.

1

@Ksavix Najlepsze, że i tak miał trochę strat i niedokładności a pomimo tego strzelił gola, miał 2 asysty i wiele podań rozrywających obronę. Takie to proste dla niego.

1

@koksik2700 Koniec Messiego nastąpił? Po czym to wnioskujesz?

0

Real dobrze się bronił? Może, ale z jeszcze lepiej broniącym Interem strzeliliśmy 3 gole, Real zostawiał więcej miejsca niż Inter i nie potrafili tego wykorzystać.

3

@ViscaBarca123 Ludzie mają krótką pamięć i widzą obecne dobre występy Musiali i niedawne blamaże Barcy a jak wiadomo Barca w Polsce nie jest szanowana.

1

@KlonaZepan choćby w studiu TVP Sport.

0

@MesQueUnClub96 Polacy by się cieszyli. Nasz naród tak ma.

0

@Katalonbar Ludzie pamiętają tylko poprzedni sezon. To, że w tym sezonie jest już na poziomie nieosiągalnym dla nikogo to już przemilczą.

1

@agaFCB Klasa jest wieczna.

0

Panowie i Panie a kto dziś komentuje na Eleven?

0

Kto komentuje na C+ a kto na Eleven?

1

@esem91 dlatego, że jest słaby

1

@dAvi_2 Odejdzie z zarobkiem około 20 mln dla nas.

1

@Aragorn33 Jak Dembele kopie się po czole, to co można powiedzieć o Fatim czy Torresie? Ci to są bardzo słabi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?