Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Wiadomo dlaczego go zastrzelili?
0
@Encore Ronaldo zrobi wszystko by o nim ludzie nie zapomnieli.
0
@FC1899Barca Bardzo fajnie się ogląda PSG w tym sezonie i to jak Galtier potrafi żonglować ustawieniem zespołu.
0
@Siedlec666 Camara z Monaco to będzie kolejny diament po Tchouamenim.
15
@Messibestplayerintheworld Już to widzę jak Messi zamienia w połowie sezonu walkę o Ligę Mistrzów na walkę o Ligę Europy.
0
@CrazyHorseLakota Zmiana aktorów na plus. Nowi są lepsi.
0
@reloaded Dest umiał coś kiwnąć xD Jego drybling był tak ułomny jak jego wyraz twarzy.
0
@Deviler Jak widać jego fani zadowalają się byle czym.
3
Szkoda jego problemów z kontuzjami, solidny zawodnik szerokiego składu.
1
Wczorajszy mecz mam nadzieję, że oduczy krzykaczy do płaczu o skład przed spotkaniem.
0
@Compadre tak, pogdybać, pozwalniać, zwyzywać
9
Słuchajcie dzieciaczki z La Rambli. Może by tak rozliczać trenera z wyborów personalnych po fakcie a nie przed. Czy już nie było tak wiele razy, że skład, który nie spodobał się wam, tj ekspertom z klubu ostatecznie zaskakiwał i dawał zwycięstwo? Pewnie, że było. Najgorszy moment wchodzenia na La Ramblę to przed meczem, w trakcie meczu i zaraz po. Brak wam zdrowego rozsądku jak niedojrzałym dzieciom.
0
@AlvaroHanso idź płakać
0
@JohnnyBarca Ma chwilę miejsca i wali, tak to się robi po mistrzowsku.
2
@VamosRakieta Antonella dużo lepsza laska.
0
@AlexDark00 Lewandowski w La Liga gra świetnie i tutaj nie wolno się go czepiać. Czepiać się można jedynie o niewykorzystywane sytuacje, bo po prostu trzeba pogodzić się z tym, że nie cofnie się i nie weźmie sam piłki i nie przedrybluje kilku gości. Lewy według mnie najbardziej na naganę zasługuje za mecz z Bayernem Monachium. Załatwił ten mecz nam totalnie, miał sporo sytuacji i je doszczętnie marnował, a był to mecz, który mógł decydować o wyjściu z grupy.
1
@PatrychoO Żałosny jest Ronaldo i żałosny zawsze był.
1
@Ksavix Najlepsze, że i tak miał trochę strat i niedokładności a pomimo tego strzelił gola, miał 2 asysty i wiele podań rozrywających obronę. Takie to proste dla niego.
1
@koksik2700 Koniec Messiego nastąpił? Po czym to wnioskujesz?
0
Real dobrze się bronił? Może, ale z jeszcze lepiej broniącym Interem strzeliliśmy 3 gole, Real zostawiał więcej miejsca niż Inter i nie potrafili tego wykorzystać.
3
@ViscaBarca123 Ludzie mają krótką pamięć i widzą obecne dobre występy Musiali i niedawne blamaże Barcy a jak wiadomo Barca w Polsce nie jest szanowana.
1
@KlonaZepan choćby w studiu TVP Sport.
0
@MesQueUnClub96 Polacy by się cieszyli. Nasz naród tak ma.
0
@Katalonbar Ludzie pamiętają tylko poprzedni sezon. To, że w tym sezonie jest już na poziomie nieosiągalnym dla nikogo to już przemilczą.
1
@agaFCB Klasa jest wieczna.
0
Panowie i Panie a kto dziś komentuje na Eleven?
0
Kto komentuje na C+ a kto na Eleven?
1
@esem91 dlatego, że jest słaby
1
@dAvi_2 Odejdzie z zarobkiem około 20 mln dla nas.
1
@Aragorn33 Jak Dembele kopie się po czole, to co można powiedzieć o Fatim czy Torresie? Ci to są bardzo słabi.