La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

9

Słuchajcie dzieciaczki z La Rambli. Może by tak rozliczać trenera z wyborów personalnych po fakcie a nie przed. Czy już nie było tak wiele razy, że skład, który nie spodobał się wam, tj ekspertom z klubu ostatecznie zaskakiwał i dawał zwycięstwo? Pewnie, że było. Najgorszy moment wchodzenia na La Ramblę to przed meczem, w trakcie meczu i zaraz po. Brak wam zdrowego rozsądku jak niedojrzałym dzieciom.

konto usunięte

7

@Kubsoleon Dzieciaczku, ale wiesz, że po to jest to forum, żeby sobie pogdybać przed meczem? No tak się składa, że do Xaviego nie zadzwonię żeby się podzielić przemyśleniami.

0

@Compadre tak, pogdybać, pozwalniać, zwyzywać

konto usunięte

0

@Kubsoleon No już bez przesady, trafią się zawsze jakieś taborety, ale to zwykle podszywki albo prowokatorzy. A jak ktoś wyzywa, to zwykle kończy z banem po niedługim czasie. A narzekać na skład niech sobie narzekają. Jak ich mecz zweryfikuje, to razem z ich warsztatem trenerskim;))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?