Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Colon No tak w PSG same drewniaki grają xd Człowieku Verratti mógłby Pedriego i Gaviego uczyć jak panować nad piłką i na całym boisku.
0
@Polish_Eagle Pewnie najlepiej na oficjalnej stronie FC Barcelony.
0
@LioMessi10 13 kwietnia wychodzi.
1
@Kondziubarca Kapitan mądrzejszy niż sztab.
0
@Roobo Jak sprawa rodziców? Jak załóżmy 12 letnie dziecko dostaje pieniądze do szkoły i kupuje sobie za nie np zamiast drożdżówki energetyka to jest problem rodzica? Co ma rodzic kaganiec założyć w takiej sytuacji?
0
@marcin62 Mafia 1 i 2 definitive edition.
9
@mekston Kevin jest dobry, ale Messi to inny poziom.
5
@Conradxc Na mundialu nie wyglądał jak przeciętny piłkarz. Dajcie takiego przeciętnego piłkarza do kadry Polski i z marszu by podniósł poziom naszej linii pomocy.
2
@Oskar00 To jak oni grali z Chorwacją mając przewagę w dogrywce to kryminał. Dojrzała drużyna tak nie gra.
0
@pt9 Przynajmniej można było nacieszyć się Edwardem Nortonem.
0
@prokofiew Może trochę więcej szacunku a nie tak pogardliwie?
1
@Barca1992 De Bruyne na tym mundialu.
0
@P33ck Prime noodle hair Ronaldo to chyba jakieś określenie nadane przez jego hinduskich fanów tak? Tych co najgłośniej szczekają.
1
@MarioVeB! Jak święta to Cola. Na co dzień to Pepsi bo tańsze w automacie xd
0
Wie ktoś gdzie tanio kupić w wersji cyfrowej Wiedźmina 3 Edycję Gry Roku na Xboxa?
0
Są jakieś ciekawe filmy do obejrzenia na HBO Max, Netflix lub Disney Plus w czasie świąt? Oprócz Glass Onion.
6
@Mns21 Wolałbym Haalanda jako zastępcę Lewego, ale Mbappe sam może wykreować sytuację, z kolei Haaland musi dostać dobrą piłkę. Jednak Haaland jest bardzo sympatycznym gościem.
0
@Medium może jeszcze frytki do tego?
0
@mekston Nigdy nie miałem problemu z tym, że Messi czy Ronaldo zdobywali złote piłki w 2010 czy 2013 bo sorry ale to nagroda dla najlepszego zawodnika a nie zawodnika, który grał w najbardziej zwycięskiej drużynie. Messi i Ronaldo byli lepsi od Sneijdera czy Ribery’ego. Chociaż mi osobiście Ribery imponował swoją grą za Heynckesa.
0
@tristan87 W pełni zasłużenie. Spójrz sobie tylko na jego statystyki w samym 2022 roku. 34 gole i 30 asyst.
0
@mekston 2010 to przecież mundial by się zaliczał do sezonu tak czy inaczej bo był tuż po jego zakończeniu. Z kolei 2013 to właśnie świetna jesień Ronaldo dała mu tą nagrodę.
1
@mekston Ja się cieszę, że France Football poszło po rozum do głowy i przyznaje od niedawna nagrodę za sezon a nie rok kalendarzowy. Potem są takie kwiatki jak u nas w Polsce gdy Polacy się pultają, że Messi wygrał z Lewym mimo tego, że Messi po zmianie klubu praktycznie nie grał. W pamięci kibiców i jury często zostawał ten okres tuż przed głosowaniem, a przecież najważniejsza faza to wiosna i decydujące rozstrzygnięcia w pucharach.
1
@PatrychoO Mafia II jest boska.
0
@bartas97 jak chcesz ikonę strzałki fioletowej to ustaw swój status na offline.
3
@Luciano99 xD to już jest zbyt piękne
0
@LewoSkrzydlowy11 sorry ale nie
4
@mekston Mbappe to wielki piłkarz.
0
@LewoSkrzydlowy11 to kto niby nim jest?
0
@Janas11224 i co Mbappe nadal nie jest najlepszym graczem Francji?
1
@Faro fajnie a o której?