Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A jak to jest z tym Pedrim. Zagrał jeden pełny pierwszy sezon w Barcelonie gdzie potem pojechał na Euro, potem chyba nawet na Olimpiadę i bił rekordy rozegranych meczów, a teraz co jakiś czas kontuzja, niedawno wrócił po kontuzji na końcówkę sezonu a teraz znów na kadrę nie mógł pojechać bo kontuzja. Czemu taka szklanka się robi?
0
@MESSIah16 Ale to zniesie bo będzie liderem i będzie chroniony przez sam fakt bycia w Madrycie.
3
Komentarz usunięty
0
@PatrychoO Żałosne
0
Może ktoś z Was wie o co chodzi. Czatuję dziś na koszulkę Argentyny Messiego na stronie Adidasa o 16:00 na premierę jest sekunda po odliczaniu i od razu nie ma ani jednego rozmiaru. Czy to wina tego, że trzeba mieć jakiś wyższy poziom w AdiClub?
0
@tbas Ja tylko skomentowałem fragment Romero gdzie mówi, że informacje się nie wykluczają, nie odnoszę się w żaden sposób do rodziny xd
1
@tbas Przecież te informacje się wykluczają xD Oferta 30 mln + Guimaraes i przedłużenie kontraktu z Guimaraesem.
0
@Gracek10 Przecież Romano w styczniu już zapewniał, że Messi praktycznie here we go nowy kontrakt Messiego z PSG.
0
Interesująca oferta o ile to oczywiście prawda. Wie ktoś jakim typem zawodnika jest Guimaraes?
0
Grają jak pipki Ci Hiszpanie, dostaje taki Merino piłkę robi kółko i podaje do przeciwnika. Niesamowity, profesjonalny piłkarz co nie potrafi zagrać w tempo.
5
Poziom hiszpańskich zawodników jest żałosny w porównaniu z tym co mogliśmy oglądać choćby kilka lat temu u schyłku Iniesty, albo nawet gdy grał Thiago czy Busquets.
1
Myślicie, że padnie tutaj gol bo nie wiem czy cashout robić.
0
@Wen27 Wejdzie do składu Pedri i Balde i może to ciut lepiej wyglądać.
0
@marcin62 Opis tego filmiku z dupy by wywołać sensację.
1
@Worny Ogólnie Messi. Z obecnych Pedri i Dembele.
0
@Emhyr Lepiej go w piłkę grać nie nauczy i nie naprawi go bo jest kontuzjogenny.
14
Gościu, który strzela jak messerschmitt nie spodziewał się, że powalczy o króla strzelców. Lewy już nie bądź taki skromny.
0
@Rust_Cohle Teraz jest asceta z Madrytu.
18
@xavi890 Nie zgadzam się z tym.
6
Mógłby pójść do Interu, grają na wahadłowych i miałby dużo szans by pokazać się w ofensywie. Do tego nadal grałby na najwyższym poziomie.
0
@sila101 Deco nie chce niespodzianek bo wie, że klub jest w stanie wyjechać z absurdalną propozycją jak np odroczenie zarobków na x lat do przodu a potem wypychanie zawodnika by mu nie zapłacić.
0
@Janas11224 Myślę, że jednak Bellingham nie będzie flopem. Jest młody, ambitny, profesjonalny czyli to czego brakowało Hazardowi gdy przechodził. O umiejętnościach nie ma co mówić, bo każdy wie jakie ma.
7
Tak grający Messi odchodzi na peryferia futbolu. Wielka szkoda dla piłki nożnej.
0
W tej nowej koszulce Barcy przed kupnem mnie powstrzymuje ten biały znaczek na herbie.
1
@AFA90 Argentynę Messiego to warto oglądać. Piękna drużyna.
2
@mekston Nie, nie mówił nigdy czegoś takiego. Ludzie podłapali temat od dziennikarzy i wciskają te słowa jakby to Messi sam je wypowiedział.
0
@ViscaelBarca2007 Żeby się nie okazało, że Ambrabat to będzie Kessie v2
0
@Sawik_10 Kupowali Neymara i Mbappe w 2017 roku i w tamtym czasie Mbappe z Griezmannem na ani jednym turnieju razem nie zagrali xd. Transfery Neymara i Mbappe były oczywistymi ruchami. Dostajesz trzeciego najbardziej medialnego zawodnika po Messim i Ronaldo i do tego TOP3 oraz największy francuski talent.
8
Niezła odklejka. Patrzysz na Fatiego na meczu i widzisz, że nie ma dynamiki, nie potrafi wygrać pojedynku oraz nie walczy. Taki zawodnik ma zdobyć Złotą Piłkę xd.
0
@adambądkowski93 Widać, że to niesamowita maszyna. Może pobić rekord bramkowy w Lidze Mistrzów, a może nawet strzelecki Messiego i Ronaldo all time.