Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Weź w tym kraju oddaj głos na kogoś.
1
@Firestone Raphinha. Nie wiem jak Ty ale ja też oglądam piłkę nożną dla przyjemności i rozrywki, dlatego też kibicuję Barcelonie a nie Atletico. Raphinha jak zaczyna swój „drybling” to oczy krwawią.
1
@Emerald Skoro nie powinno być miejsca dla Dembele to powinno się wykopać każdego innego skrzydłowego z Barcy bo on jest naszym najlepszym skrzydłowym.
1
@mientusek1407 Gniot przez ogromne G.
16
Nie dla sprzedaży Dembele. Nawet za 100 milionów. Nie kupimy lepszego skrzydłowego nawet za 100 mln.
0
@hayek Z tobą to na badania do Choroszczy.
0
@HighestInTheRoom No cóż K-Pop jest na Utopii a sam album to flop.
2
@HighestInTheRoom Jak poziom albumu będzie taki jak singiel K-Pop to można do śmieci wyrzucić.
1
@Azrik Weź dyskutuj z La Ramblą. Przecież na tej stronie nie używa się chłodnej głowy i mózgu tylko kieruje się emocjami na gorąco.
0
@DonMatteo901 Masz Polaczku poczęstuj się. Nie dla psa, dla pana to.
1
Czyżby Xavi chciał do środka pola po odejściu Kessiego sprowadzić pomocnika box to box?
0
@MesQueUnClub_87 Ktokolwiek chciałby się wyżywać zabijając to powinien się leczyć, bo coś nie po kolei z głową.
0
@Crystal37 Sergio Ramos by dowodzić obroną i jakiś wyrobnik do środka pola i można zdobywać Amerykę.
3
@Bogan Jednak porównujesz Guardiolę czyli być może najwybitniejszego trenera w historii do Xaviego, który od niedawna trenuje na takim poziomie. Prawdopodobnie Xavi nigdy nie osiągnie poziomu Pepa, ale to nie znaczy, że jest słabym trenerem.
1
@zodiak_10 Najgorsza to teraz niestety jest godzina, która nie pozwala na oglądanie.
0
@marcin62 Czymś jednak przyciągają tych ludzi. Kasy tam zapewne nie brakuje.
2
@Medium O kurde. Ale zostałem strollowany.
0
Powiedzcie mi co to za ploty były, że Mbappe odsunięty od składu i że na tournee miał nie pojechać a teraz widzę na Flashscore, że on wchodzi z ławki na boisko? Czyżby dziennikarze po raz kolejny kłamali?
5
@kamiVeB Nie będzie żadnego roku bez gry. Chwilę się poobrażają i potem znów zacznie grać bo PSG ma zbyt słaby skład by sobie pozwolić trzymać Mbappe na trybunach.
1
Ta plota to powinno być podsumowanie L’Equipe.
0
@Foton Mimo wszystko ludzie życie jest ważniejsze niż oddawanie go za kawałek ziemi.
10
Joao Felix czyli piłkarzyk nowego pokolenia z tych bezpłciowych.
0
@kamilop Wtedy zapewne na PO wchodzi Araujo a na środek do pary z Christensenem Martinez. Zobaczymy jak to Xavi wymyśli, trzeba lepić z tego co się ma.
2
@WD40 Obstawiam, że ważne mecze najczęściej będziemy grać 4 pomocnikami. Z czego Gavi będzie najbliżej lewego skrzydła. W środku pola oczywiście De Jong, Pedri, Gundogan.
0
@Azrik Biznes tak, ale żeby przestać nazywać to sportem to trochę przesada.
0
@Kamilos84 Barca to pomimo wszystko też jakieś wartości. Taki zawodnik jak Mbappe idealnie nadaje się do Realu a nie Barcelony.
0
@Essos Mbappe pazerny na kasę żółw. Przyszły idol młodych piłkarzy. Co za czasy.
5
@Janas11224 Słabą końcówkę to ma Cristiano Ronaldo a nie Leo Messi.
1
@Bogan No i okej. Tutaj akurat jest dużo fanów Leo.
5
Zobaczcie sobie tylko każdy jego kontakt z piłką. Za każdym razem jest magia. Dodaj do tego współpracę z Busim, a jak dojdzie Alba to może wyglądać cudownie. Trzeba oglądać Inter Miami.