Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Marsylia z Panathinaikosem wygrać nie potrafi a mają mistrzem Francji zostać, dobre sobie.
0
@mordini123 Wiadomo do kiedy ta oferta dostępna?
0
@Rewolucja123 Nie. To już nie jest typowy skrzydłowy. Typowy skrzydłowy to Dembele czy Vinicius ale na pewno nie Neymar.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dom3kk Na dobrą sprawę Lewy nie był potrzebny na gwałt bo był dobrze spisujący się Aubameyang. Jego transfer oprócz aspektu sportowego był marketingowy/psychologiczny, pokaz tego, że Barca chce wrócić na szczyt i ściąga cracka.
0
@Sapos93 Raphinha też z nim gra w kadrze.
2
@ViscaelBarca2007 możliwe, w wywiadzie też powiedział, że pamiętał sytuację sprzed 2 lat gdy przyjechał podpisać kontrakt i nagle mu powiedziano, że nie mogą go zarejestrować.
0
@ViscaelBarca2007 Messi też miał coś do gadania w tej kwestii a w wywiadzie powiedział, że miał dość presji.
0
@Rhaan Chodzi o to, że rok temu każdy mówił skąd Barca weźmie na tego i tego a ostatecznie wydali kasę i na Kounde i na Lewego i Raphinhę plus zarejestrowali wszystkich.
0
@Toffik Z punktu sentymentalnego tak, to samo marketingowego, sportowo gdy będzie zdrowy to pewnie da dużo dobrego. Problemem może być jego podejście do gry, zachowanie i przede wszystkim zdrowie.
0
@KichuBlaugrana Jednak wegańskie białka są lepsze dla kogoś kto np walczy z trądzikiem.
0
@Faro Nikt nie mógł nic widzieć bo miał kontuzję xd
0
@BulaKG Może i gra dobrze na środku, ale przed nim w hierarchii jest Lewy nie do ruszenia nawet w słabszej formie. Do tego zaraz przyjdzie Roque. Ferran w Barcelonie będzie spalony.
6
Nie no z tym Ronaldo to żart.
0
@tbas Na bank zarobimy. Już tak nie idźmy w hurraoptymizm.
0
@Masnymichael Na dwóch wychodzi 29.50 PLN za osobę kiedy bierzesz Canal Plus na 12 miesięcy z góry.
0
@DaPidejpi Podsumowanie kariery Ronaldo na mundialach.
1
@wojopancer Messi, Ney i Suarez właśnie idealnie się zazębiali bo grali na 3 odmiennych pozycjach ofensywnych. Do tego byli 3 latynoskimi amigosami bez wielkiego ego.
0
@Masnymichael 39 zł to zapłacisz za sam canal plus, dodatkowe 20 zł trzeba zapłacić za eleven i Polsat sport premium.
1
Na Canal Plus znalazłem ofertę za 39 zł miesięcznie za Canal Plus przy jednorazowej opłacie na 12 miesięcy. Dodatkowo by oglądać LM i mieć pewność, że nic Ci nie umknie z Eleven gdzie Barca również gra dodajesz za 20 zł miesięcznie pakiet Polsat Sport Premium i Eleven Sports. Wiem, że można oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie. Czyli 2 osoby mogą się złożyć.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@catalanian09 Ja od 2009 i też nigdy nie byłem. Żałuję, że nie pojechałem nigdy na Camp Nou gdy grał tam Leo Messi. Już starego Camp Nou nie doświadczę, ale trzeba będzie się wybrać na nowe.
2
@marcin62 Wysłać kiboli na front to chociaż będą ginąć za słuszniejszą sprawę, chociaż osobiście uważam, że żadna wojna to słuszna sprawa.
0
@VeB 1899 „W Barcelonie grał na skrzydle”. Wiesz kiedy grał w Barcelonie? 6 lat temu. Piłkarze tak jak i kluby też ewoluują. Neymar to już nie jest skrzydłowy, w takim wieku jest naturalne, że traci się szybkość w mijaniu na obieg obrońców i szuka się nowej pozycji dla siebie. Tak zrobił Messi swego czasu, tak teraz robi Neymar.
0
@VeB 1899 To jego granie na skrzydle to tylko dla pokazywania składów przez realizatora meczu. Tak samo jak Messi.
0
@VeB 1899 Na jakiej pozycji grał Neymar w poprzednim sezonie w PSG oraz w kadrze Brazylii?
0
@lucca87 Zatrzymałeś się w czasie co najmniej o kilka lat. Neymar to już nie jest dynamiczny skrzydłowy typu Vinicius Junior a o takich prawdopodobnie Xaviemu chodziło. Neymar gra bardziej środka tak jak Messi, cofa się do rozegrania i jest bardziej numerem 10 niż typowym skrzydłowym.
2
@DLFCB Ten argument na tej stronie nie dotrze. Oni tylko widzą to co chcą widzieć.
0
@LucasW123 Może właśnie dlatego Xavi daje trenować z pierwszą drużyną Alexowi Valle?
3
Odkąd Neymar odszedł do Paryża co roku się mówi o jego powrocie. Z tych wszystkich okienek transferowych tylko to z 2019 roku było tym gdzie powrót był realny, ale wtedy Barca wcześniej wydała kupę kasy na Griezmanna i zabrakło na Neymara.