Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GeraltzKatalonii Nic w wywiadzie nie mówił, że jest wypalony. Mówił, że ma dość presji.
0
@clyde Wow. Fajnie jeszcze jakby ten skacowany Neymar był zdrowy.
1
@Aragorn33 Uważaj bo zaraz Ci ktoś napisze, że zarzygany Neymar jest lepszy od naszych wszystkich skrzydłowych. To jest argumentacja ludzi właśnie tutaj.
0
@Barca1922 Co to brednie? Zacznijmy od tego, że sezon Ligue 1 się zaczyna w przyszły weekend.
0
@szkutnik91 I co z tego skoro Neymar średnio 20 meczów w sezonie leczy kontuzję i to do tego w najważniejszej części sezonu. Niech nikt nie mówi też, że lepszy skacowany Neymar na pół sezonu niż zdrowi Ferran, Abde czy ktokolwiek bo to jest podejście 5 letniego dziecka.
0
@Jacu327 Wiedźmin 3 dla mnie to taka gra, która mi się nie znudzi nigdy i za każdym powrotem będę się dobrze bawił. Klimat tej gry, dubbing, muzyka, zadania poboczne, główne, rozbudowany świat i różnorodność. Klimat przede wszystkim jest niepodrabialny.
0
@ptrx Jarasz się jak pięciolatek. Neymar odkąd gra w PSG od 2017 roku opuścił 119 meczy przez kontuzje. Na takim zawodniku nie można budować choćbyś nie wiem jak bardzo chciał bo statystyka nie kłamie. Co gorsza łamie się zawsze na najważniejszą część sezonu. Sam jestem wielkim fanem Neymara i pewnie bym się cieszył gdyby wrócił ale to jest zbyt ryzykowny transfer dla Barcelony.
1
@ptrx Zacznijmy od tego, że Neymar już nie gra jak skrzydłowy xd
0
@TR3YWAY Neymar wraca po kontuzji i od razu pokazuje najwyższy poziom. Formę zawsze ma lepszą.
0
@doc Neymar oprócz olbrzymich umiejętności to zbyt wysoka pensja, niestabilny charakter i podatność na kontuzje. Xavi nie ma sentymentów, chce budować Barcę przyszłości.
1
@KibicBarcy123 Przede wszystkim nie będzie robił problemów gdy będzie przegrywał rywalizację z Kounde na PO, czego nie można powiedzieć o Cancelo.
1
@OTX Z całym szacunkiem do Bernardo Silvy, ale to nie jest nazwisko, które tak rozbudza wyobraźnię widzów jak Lewandowski rok temu. Transfer Lewego wygenerował ogromne zainteresowanie bo przyszedł crack, który w ostatnich latach był najlepszym napastnikem plus była to oznaka tego, że Barca chce wrócić do czołówki. Bernardo Silva już by nie miał tak dużego wydźwięku.
0
@OTX Nie wydaje się rozsądny. Nie w sytuacji finansowej Barcelony gdzie co chwilę trzeba się bić z Tebasem o proste rzeczy jak rejestracja graczy. Rozsądny to był Gundogan za darmo i z niższą pensją.
0
@Encore Byle nie zaczął się staczać poziomem piłkarskim jak Ronaldo.
6
Niech oni się ogarną i oszczędzają kasę a nie kupują 29 letniego Silvę z dużym kontraktem za +60 mln. Rok temu kupa siana poszła na Raphinhę i niech on gra a nie, że zabawka po roku się znudziła i trzeba nowej.
0
@Emhyr Jest co najwyżej skuteczniejszy bo ma inne zadania i warunki fizyczne niż Mbappe. Lepszym piłkarzem to wcale nie jest, ale to już kwestia gustów kto jakimi kryteriami się kieruje przy ocenie zawodnika. Tak czy inaczej jeśli oni są obecnie dwoma najlepszymi piłkarzami świata to ta fantazja w piłce nożnej mocno podupadła. Kiedyś byli Nazario, Ronaldinho, Kaka, Neymar, Messi, Iniesta, Xavi i wiele innych super gwiazd, które potrafiły oczarować techniką a teraz to odeszło do lamusa względem fizyczności.
13
Ten dziennikarz to idiota.
2
Piekielnie utalentowany ale okazał się kłamcą i szczurem. Już mniejsza z tym jak potraktował kibiców, jak on mógł tak legendę klubu Xaviego potraktować, który tak w niego inwestował.
1
@Safrani My obecnie żyjemy w najbezpieczniejszym okresie w historii świata. Oby tak pozostało i było tylko lepiej chociaż to jest wątpliwe.
3
Czyli zawodnik z humorkami.
5
@TR3YWAY Już nie deprecjonujmy tak i nie gadajmy, że La Ligę się wygrywa bez problemu. Bez problemu to się wygrywa Bundesligę czy Ligue 1 gdzie jest jeden hegemon a reszta jak np BVB potrafi się zesrać 50 razy.
1
@tomek8756 5 lat musiało minąć by podjąć taką decyzję?
0
@escarabajo Pewnie, że może ale nie będę zarywał nocek i chodził jak zombie następnego dnia.
4
Super, że Messi jest szczęśliwy w Miami. Jedyny minus dla europejskiego widza, że nie może tego oglądać na żywo. Może ktoś tutaj z użytkowników zna stronę gdzie można oglądać powtórki meczów Interu Miami z rana tuż po rozegranym meczu?
1
@Dojt Po raz kolejny się potwierdza, że La Bamba nie potrafi niczego na chłodno przekalkulować tylko używa do wszystkich osądów emocji.
0
@cules100pro To nie ma racji bytu.
1
@Szase Zgadzam się z tym mniej więcej, jednak gadanie, że jak odejdzie Dembele to oznacza wicemistrzostwo Hiszpanii jest grubą przesadą.
1
@szkutnik91 Do wszystkiego się można przypierdzielić. Może faktycznie zależy mu na klubie i chce odejść dając na sobie zarobić.
0
@Reviven Przecież może się wdrażać pomału będąc rezerwowym xd. Jakie to ma znaczenie, że ma 16 lat. Gavi ile miał lat jak debiutował, czy Ansu Fati.
0
@Eto'o9 R10 Abde to nie ta para kaloszy.