Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Orać to można tobą pole.
1
Bojan Krkic xD Ma słynne DNA Barcelony.
0
Komentarz usunięty
0
@Medium Problem w Polsce a nie Stanach, gościu dostał adekwatną karę.
0
@Bartas7VeB No gdzie może grać prawy obrońca?
1
@KamQiX Nie chcą go tam bo poważny klub nie będzie płacić dużej pensji 31 letniemu wypalającemu się graczowi, który regularnie na pół roku wypada z gry na najważniejszą fazę sezonu i ma problemy z samodyscypliną.
0
@MarioVeB! Może chodzi o to, że Neymar wiedział, że Xavi go nie chce więc po co miał iść gdzieś gdzie nie jest mile widziany przez trenera.
0
@Firestone Na Camp Nou daje radę. Koeman też nie dał rady na wyjeździe choćby zremisować, ostatnim, który dał rade był Valverde w 2019 roku.
3
@Firestone Ja pier*** czy wy widzicie co piszecie? Kto ma tam zagrać Cancelo, który gra w City?
0
@bodzio10 Xavi wybronił się decyzją o grze Araujo na PO i Kounde na ŚO w tym meczu.
5
@SkilledHydra16 Spierać czy większy talent od Messiego xd Nie ma co się spierać, Neymar nie jest tak dobry jak Messi i nigdy nie był.
1
@ChampionLW Przynajmniej wiesz, że będzie to legitne info a nie plotki.
0
@bodzio10 Dobrze geniuszu oświeć mnie, kto inny ma tam zagrać z obecnej kadry?
0
@bodzio10 No nie można nikogo innego. Dest, Roberto? Xavi przecież chce nowego PO po co ta beznadziejna krytyka. Xavi wystawił taką kadrę na jaką mógł sobie pozwolić.
2
@D10SLEO Ale kogo tam chcesz wystawić co? Krytykować każdy potrafi.
0
@cules100pro Niechęć Xaviego poza tym, że nie została potwierdzona oprócz tego co media pisały jest też zasadna. Tak samo jak i niechęć kibiców, każdy może mieć inne zdanie na temat Neymara i nie jest on gwarancją wygrywania meczów z autobusami i brutalami.
0
@cules100pro Ale czego ty oczekujesz od Barcelony, że zapłaci 100 mln PSG jak Araby? Zejdź na ziemię.
0
@Firestone Nie pieprzy bzdur. Raphinha zachował się jak kretyn.
0
@RafiVeB Od 2019 roku Barca nie może tam wygrać. To nie znaczy, że Barca jest tragiczna, to ciężki teren a dziś zostaliśmy oszukani.
0
@Kuba_1 Ojej popłacz się, ja nie wiem jak można być tak ślepym i nie widzieć, że Neymar z ojcem to szuje. Czego się jeszcze spodziewałeś, że PSG za darmo go wypuści? Jakby Neymar kochał Barcelonę, miał większe ambicje i nie kochał tak kasy to by nie przedłużał kontraktu z PSG wcześniej i nie szedłby grać do Arabów w wieku 31 lat.
0
@Kgorecki2500 Wydawanie pieniędzy przez Real Madryt nie ma żadnego znaczenia w momencie gdy Tebas zarządza ligą to on im na wszystko pozwoli i przymknie oko.
0
@Transu96 Nie jest proste jak budowa cepa. Pieniążki też miały znaczenie. Zobaczymy czy ta jego ambicja jest prawdziwa gdy w wieku 31 lat pójdzie grać do Arabów.
0
@Encore To nie jest średnio, to jest dramat.
0
@Transu96 Neymar i niedokończone sprawy, przecież to jest dorosłe dziecko i nie zależy mu na takich rzeczach. Nie ma takiej ambicji jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo.
5
@Brashearr Gdy coś jest od Fabrizio Romano to jednak warto wrzucić, bo to może nie być bełkot.
0
@DawidekFCB Mimo wszystko inne drużyny nie mają nawet takiego składu jak PSG a potrafią grać bardziej produktywnie niż to co dziś pokazuje PSG. Jakbym oglądał Barcę Setiena z milionem podań i brakiem konkretów, różnica taka, że nie ma indywidualności. Enrique musi ewoluować bo skończy marnie.
0
@Nazio_87 Okropny charakter. Strasznie nieprzyjemny typ.
0
@LaLigaPD Na spokojnie xD Jakby było spokojnie to już by przedłużył.
0
PSG póki co dużo klepania i zero konkretów, czyli tak jak Hiszpania na ostatnim mundialu. Brakuje kogoś kto zrobi różnicę. Dembele może być odpowiedzią, ale to raczej za mało.
1
@barcanawieki W bezpośrednim pojedynku? Achilles.