Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo No Griezmann faktycznie grał bardzo dobrze. Można byłoby to rozważyć.
0
@escarabajo Kontuzje były od zawsze. Wyjazdy co 3 dni były od zawsze. Po prostu ciała niektórych graczy są gorzej przystosowane. Nadal będą gracze, którzy będą na topie 10 lat.
0
@escarabajo Starsi się znajdą bo przeciętny piłkarz później wchodzi na topowy poziom niż 18 lat. Lewandowski wszedł na TOP w sezonie 2011/2012 w wieku 23 lat.
2
@MessiForeverTheBest Są. Zaczynają robić gnioty to i ludzie przestają to oglądać.
1
@escarabajo Maksymalnie 28 latek? Oznacza to, że musiałby wejść na najwyższy poziom w wieku 18 lat. Takich to wiadomo, że bedzie Ci trudno znaleźć bo na topowy poziom można wejść nawet kilka lat później. 28 lat ma choćby Sterling czy Goretzka. Jakbyś dodał do tych max 28 lat kilka lat więcej to znajdziesz wielu takich zawodników.
0
Komentarz usunięty
0
@SuperPatsonFCB Jak część sezonu przed mundialem wątpliwa? Przecież przed mundialem Messi wraz z Neymarem i Mbappe byli najlepsi w Europie i robili najlepsze liczby.
0
@SenseiFCB i co to ma do tych ze swastyką
0
@g_ochaa No widzisz w większości stadionów jednak tak będzie dobrze. Można kilka pięterek wyżej i nadal jest dobrze.
1
@SenseiFCB Nie jest zabronione i jak widzisz takich delikwentów z tatuażami to przynajmniej wiesz, że mają nierówno pod kopułą i trzeba się od nich trzymać z dala.
0
@ArterkHD Poczekaj na promocje. Zaraz jakieś Black Friday wjedzie. Zawsze jakieś promocje się pojawiają i nie ma sensu brać bez.
1
@SenseiFCB W Polsce swastyka się kojarzy z oczywistą rzeczą i umieszczanie takiego czegoś np na swoim ciele czy gdziekolwiek to brak szacunku i chęć wzbudzenia oburzenia/sensacji.
0
Nie kojarzycie czy jakaś stacja w Polsce transmituje Argentyna - Ekwador?
2
@SuperPatsonFCB W sezonie klubowym również grał na najwyższym poziomie, a niepowodzenie w fazie playoff LM można zastąpić niesamowitym turniejem na Mundialu gdzie w każdej fazie był kluczowy i faworyt jest jeden.
0
@g_ochaa Tak jak kolega pisał, wzdłuż linii bocznej boiska im niżej tym lepiej. A już najlepiej z boku przy linii środkowej boiska.
0
@g_ochaa Niezależnie na jaki mecz się idzie zawsze najlepiej się siedzi z boku, ale też zawsze jest tam najdrożej.
0
@DaPidejpi Haaland jest super napastnikiem. Miałby większe szanse na Złotą Piłkę gdyby nie zniknął w kluczowych momentach gdzie uwaga mediów jest największa. Messi po prostu zagrał najważniejszy turniej piłkarski perfekcyjnie od początku do końca i należy mu się jak psu buda.
28
1. Messi
2. Haaland
3. Rodri
0
@paolo14 Co tu jakaś podszywka robi
3
@cules100pro Największą gwiazdą Realu jest zawsze sędzia.
2
@Danqoo Typowe Polaki.
3
@Eto'o9 R10 A co miał rotować póki co skoro graliśmy mecze z tygodniowymi przerwami?
2
@Cotutajsiedzieje Czerwona kartka jak najbardziej, ale bez rzutu karnego.
0
@FCB24 Po takim wpisie nikt na poważnie nie będzie brał twoich słów.
0
Komentarz usunięty
0
@bahca Ok, wrócimy do tej rozmowy za 3-4 miesiące.
0
@Transu96 Kolega z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Poza tym każdy może zobaczyć zwiastun gameplay na Youtube.
0
@tristan87 Gra obronna Villarrealu z nami to był kryminał.
0
@Lordzi Gameplay w tej grze jest do wyrzucenia na śmietnik, także nie.
0
@draxidox Też niedawno byłem w Czarnogórze, ale w Budvie. Piękne miejsce.