3

@Deviler Póki co ma jednak te 2 gole i asystę, które były ważne w kontekście punktowania. Nie ściąga się bez powodu takiego napastnika. Musiałby Robert mieć dłuższą serię kaleczenia i to bez goli. Po prostu ma taki status i tyle.

0

@ranger3120 No dobra widać, że ten trend jest głupi, ale jak można 10 minut gadać o tym na filmie na youtube?

8

@jacobFCB Zdaje się, że FIFA nie ma ligi brazylijskiej.

8

Ansu Fati będzie grzał ławę i za rok będzie męczarnia ze sprzedażą.

4

Exposito co to jest za napastnik. Raków z takim snajperem by się szykował na wtorki i środy w Europie. Jednak jako fan Śląska nie narzekam, że został.

2

@SuperPatsonFCB Człowiek płaci a Ci takie gówno odwalają.

1

Czy u Was też Canal Plus jest niedoje** i nie można sobie włączyć meczu Śląska?

2

@Michu94 Oni sobie doskonale zdają sprawę, że to priorytet w tym sezonie by tam zaprezentować się jak topowa drużyna, ale nie chcą zapeszać.

1

@ranger3120 Widać tutaj inspirację Testovironem. Trzeba takich ludzi ignorować a nie wdawać się w dyskusję.

0

@Androchem O tym się akurat przekonamy już wkrótce. Messi pewnie skończy z kadrą po następnym Copa America.

0

@Kamiloza91 Odejście Thiago wkurzyło bo wystarczyło mu było dać trochę więcej minut na boisku i klauzula nie byłaby tak śmiesznie niska jak 25 mln.

2

@kuz Ale co z tego, że Ty jedziesz przepisowo jak z naprzeciwka nagle wjedzie w Ciebie szaleniec, pijak lub wyprzedzający?

3

@Sulimo Bardziej się utożsamiam z byciem kibicem Barcelony niż reprezentacji Polski, poza tym gdy kadra przegrywa to przynajmniej naród się jednoczy i jak już się śmieją to wszyscy. Barcelona przegra frajersko to wtedy jako kibic musisz znosić pstryczki kibiców innych klubów.

6

@kuz W aucie masz kontrolę ale nie masz już kontroli nad pijanym kierowcą, który nadjeżdża z przeciwka.

7

@Jakchcesz Z bycia Polakiem to biorą. Zawsze można ponarzekać, na rząd, na zarząd, na trenera, na piłkarzy, na sąsiada i na starą.

32

Przynajmniej ma ambicje. Poszedł teraz do klubu, który chce grać w piłkę i ma dobrego trenera. Jest to wyższy poziom niż Osasuna i nadal są europejskie puchary i to nie te najniższych lotów a Liga Europy. Samo Benito Villamarin piękny stadion i atmosfera.

7

@FutbolFan Liczbami się można podetrzeć. Wsadź Suareza do Bayernu na Bundesligę na całą karierę a Lewego do Liverpoolu, Barcy i gdziekolwiek gdzie grał Suarez, to Suarez robi jeszcze lepsze liczby a Lewy niekoniecznie. O samej grze w piłkę nie będę wspominał bo to co wyprawiał Suarez w Liverpoolu to Lewy by sobie nogi połamał.

8

@Lionel_Messi10 Przecież Leo już wygrał The Best 2022. Za 2023 musi wygrać Haaland, lub jak kto woli Rodri, De Bruyne.

1

@ToWinaSedziego Ma kto grać za niego. Jest Raphinha. Co nie znaczy, że Yamal nie może grać w pierwszej jedenastce jeśli po prostu będzie lepszy od Raphinhi.

2

@Emhyr To żaden pstryczek tylko okazanie szacunku do decyzji trenera i respektowanie jego wyborów.

7

@EkspertzOrlikq Przynajmniej nick adekwatny do wypowiedzi.

0

@Faro Ty mówisz o tylko jednym czy dwóch spotkaniach i to z europejskimi cieniasami. Ja mówię o innych meczach z mocniejszymi rywalami gdzie gra już nie była tak atrakcyjna i nie różniła się stylem od tej z Barcelony pod względem tego, że działo się okrągłe nic. Chociaż i Barca potrafi sobie stworzyć sytuacje.

1

@Eto'o9 R10 Wszystko co złe to wina Xaviego.

0

@Faro Nie tylko o tym meczu piszesz? To obejrzyj sobie mecze Ligi Narodów może, którą wygrali, obejrzyj mecz ze Szkocją. Porównanie Getafe z Cyprem to już szczyt ignorancji.

1

@Faro Grają z Cyprem typie. Jak grała Hiszpania z Chorwacją w LN? Padlina taka, że oczy bolały. Nie każdy mecz gra się pięknie.

0

@hayek Wiesz, prawdziwie wierzący ludzie, którzy nie chcą grzeszyć nie będą nikogo zabijać. Mówimy oczywiście o wierze chrześcijańskiej.

1

@Homeopata8989 Ja jednak wybieram Francja - Niemcy a potem Argentynę z Boliwią.

0

@Uukasz_93 Ile takie coś Cię kosztowało?

0

Tebas. Weź ty się rozpędź i wleć głową w ścianę a potem udaj się do Choroszczy gdzie to twoje miejsce.

0

@escarabajo mówimy o Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?