0

@Katalonbar Hołowni w tym droga by zablokować taką samowolkę.

1

@Herato Mimo wszystko nie jestem w stanie na poważnie wziąć takich wyników biorąc pod uwagę siłę kadry i to z jakimi słabymi przeciwnikami się Portugalia mierzy. Ronaldo zdobył 7 z aż 27 bramek Portugalii a do tego to jakieś tap iny i karniaki. Prawdziwą wartość się pozna na dużym turnieju z wymagającym rywalem. Jestem przekonany, że jakby postawić w miejsce „9” zamiast Ronaldo Gonzalo Ramosa to też mógłby takie liczby sobie zrobić a może nawet lepsze.

6

Nie zapominajmy o tym, że gdyby nie wałki na Varze to Barca mogłaby mieć 10 zwycięstw i jeden remis. Barca spokojnie byłaby liderem.

1

@Culer9002 Czas, w którym Leo Messi grał w piłkę to czas, który będziemy wspominać z tęsknotą wiedząc, że to już nie wróci.

2

@Barcasub Jaki kompromis jest zachowany? Urodzi się nie daj Boże, dziecko z trwałą chorobą, które nie będzie w ogóle rozumne i trzeba będzie mu poświęcać 24 godziny na dobę to kto zapłaci za taką pomoc dziecku? Państwo rzuci ochłapami a rodzice niech sobie radzą. Niektórzy rodzice dadzą radę tak żyć, inni polegną. Nie ma w takim przypadku wolności wyboru, chociaż rozumiem, że to trudny temat i sam nie mam jednoznacznego stanowiska, bo każdy ma prawo do życia.

2

@michal26 Gdzie była mowa, że Stuu dymał małolaty?

0

@-barca4ever- Teraz dla Hiszpanów kluczowe 2 mecze w kwalifikacjach ze Szkocją i Norwegią więc pewnie nie będzie ulgi dla Gaviego.

6

@Pawel13sz Od zawsze grał to samo i odkąd zaczął grać jest ciągle najlepszy.

0

@pt9 Gdańsk xD.

1

@FutbolFan Hazard to był taki piłkarz, że wydawało się gdy podbił Premier League to już żadne rozgrywki mu nie straszne z takimi umiejętnościami. Okazało się, że zdrowie mu przeszkodziło, któremu zresztą nie pomagał.

13

@barcanawieki To, że Lewica jest trzecią siłą tylko pokazuje, że wcale nie musi być tak, że nowe pokolenie będzie mądrzejsze od starszego bo ci odklejeńcy chcą rozdawać jeszcze więcej kasy niż PiS, dodatkowo mają nie po kolei w głowie i wizje odklejone od rzeczywistości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Comentateiro Z kolei gdyby ktoś mi powiedział, że sędziowie zrobią wszystko by wyru***ć Barcelonę by Real to pierwsze miejsce miał to bym uwierzył.

2

@qchulainn Wielość państw i co w tych państwach? To nie są kraje bogate. Niemiecki najlepiej bo kraje gdzie się posługuje tym językiem mają pieniądze.

2

@Emhyr Jak każdy tak będzie myślał, gadał i robił to wiadomo, że nic się w kraju nie zmieni i będzie zawsze duopol.

2

Nawet nie wiedziałem, że miał tak świetne staty u Guardioli.

0

@Volk Czyli gówno klepanina Enrique. Trzeba trochę ewoluować panie Lucho.

0

@Borneo Nie porównuj Ramosa do Martineza. To jest inny poziom. Oboje byliby w tej kadrze w perspektywie tylko przyszłego Euro. Różnica między nimi jest taka, że jeden jest maksymalnie doświadczony i gra w swoim klubie regularnie w pierwszej jedenastce a drugi to 4 wybór na swojej pozycji w Barcelonie.

0

@Borneo To jest nielogiczne powołanie. Zawodnik nie grał przez kontuzję długi czas, wrócił zagrał 1 mecz gdzie zawalił bramkę i wraca do kadry. Gdzie tutaj logika, żeby to jeszcze jakiś przyszłościowy był reprezentant a nie 32 letni świeżo po kontuzji. Ramos go zjada na śniadanie i pomimo wieku byłby w tej kadrze najlepszym środkowym obrońcą może poza Le Normandem. A kadrę De La Fuente jak chce budować na lata to nie ma żadnego sensu powołanie Martineza. Jeśli chce topowego obrońcę na teraz czyli też na Euro to niech bierze Ramosa.

0

@Borneo Przyszłość, nie rozśmieszaj mnie człowieku, rozumiem przyszłość Ansu Fati, ale Martinez? On ma 32 lata. Jak chciał powołać kogoś doświadczonego, który da jakość na tu i teraz i jest w gazie meczowym to Sergio Ramosa mógł brać. Ansu Fati nie zasłużył słabą grą. Nie komentuję tutaj z punktu widzenia Barcy tylko z punktu widzenia reprezentacji Hiszpanii.

0

@Borneo Jak oni nie zasłużyli na żadne powołanie. Tym bardziej Inigo. Jeden mecz rozegrał w 1 jedenastce i to słaby i już do szerokiej kadry.

0

U Was też Canal Plus Online nawala czy tylko u mnie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@MarcepanowyKsiaze Obecny Marvel to potężne G. Ostatni dobry film, który jeszcze robił coś dobrze w tym uniwersum to Spider Man No Way Home. Doktor Strange to było wejście do Multiwersum, które okazało się totalnym dziadostwem a Sam Raimi się upokorzył wypuszczając ten twór. Thor Miłość i Grom już w ogóle trzeba przemilczeć, teraz to feministyczne dziadostwo dla LGBT, już pierwsze tego przesłanki były w scenie Endgame gdy nagle wszystkie kobiety razem się zebrały podczas bitwy i to był moment „girl power” zrobiony tak ostentacyjnie, że zawiało cringem. Marvel się pogubił i już się tak nie sprzedaje co pokazują wyniki finansowe. Reset jest tam potrzebny.

2

Jest jak jest. Kosztował 3.5 mln, jest ograny w Premier League i La Liga, to człowiek klubu, nie ma co oczekiwać cudów za takie pieniądze i pensję.

0

@norbi77 Rycerzyk? Co złego zrobił w tej sytuacji dziennikarz?

0

@QuaReL Messi zna swój organizm i może stwierdził, że już nie jest w stanie grać na najwyższym poziomie co 3/4 dni w topowym klubie, do tego presja na nim byłaby ogromna. Uważam, że spokojnie jest na poziomie by grać w topowym klubie, ale no sam stwierdził, że już wystarczy. Jest spełniony.

0

@Fake69 W tym sezonie najlepiej zaczął Kounde, z kolei Araujo nie popisał się już w 1 meczu po kontuzji. No zobaczymy, każdy z nich to świetny obrońca.

8

Christensen to najlepszy stoper Barcelony poprzedniego sezonu i w tym również pokazuje, że jest w stanie walczyć o pierwszy skład z Araujo i Kounde.

1

@sokot Przegrała jeden i jeden zremisowała z Realem Sociedad w 1 kolejce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?