4

Manchester United to wielki klub już tylko z nazwy. Grają jak amatorzy.

1

@Comentateiro Historię oczywiście Mourinho podkolorował by miała większy wydźwięk, ale w tamtym meczu Mario dostał kartki w 20 i 60 minucie a nie jak Jose mówi 43 i 46.

2

@sepek Nie uważasz, że Ronaldo Nazario był jednak lepszy?

0

No to go znaleźli w spotkaniu z Atletico, a ten skutecznie im swoimi zagraniami zniechęcił do szukania go jeszcze bardziej.

1

@Faro To wygląda gorzej niż Pes 2021. Pes się skończył w momencie gdy przeszli na jakiś cross play.

8

Srał pies na ich.

0

@Destroyer_of_Worlds Co typ odklejony.

0

@Aragorn33 Żółta kartka ok, ale bez karnego. Nie róbmy już ogromnych kontrowersji z braku pokazania żółtej kartki. Są w La Liga sytuacje o wiele bardziej poważne niż to.

0

@KmN Dobra decyzja sędziego.

5

Felix wczoraj nie dawał im chwili wytchnienia.

10

@TR3YWAY Wystarczyło ją odepchnąć a nie wywalać luja jak facetowi.

0

@LjakRoberciik Samuel Eto’o do obecnej ekipy.

1

@mr Barca Jednoznacznie pewnie nie ma, ale jest więcej nazwisk. Bellingham, Vinicius, Griezmann, Lewandowski (nazwisko nadal duże).

1

@FcPortoFan1999 Tego nie wiem, ja dziś się wybieram na WKS i jest luks murawa.

1

@Sulimo Dziś nie pada, więc mają od rana cały dzień by przygotować murawę.

1

@Kapitan hawk Dobrze, że wygrał Modrić. Ja i tak uważam, że wtedy nadal najlepszy był Messi. Statystykami również to potwierdzał, bo o grze nikomu nie trzeba mówić, ale wiadomo, że trzeba sięgnąć po ważne trofea. Liga Mistrzów i wicemistrzostwo świata to jednak przewaga.

0

@Transu96 Ta gra to gówno.

1

@LM10GOAT 4-2 bardzo dobry mecz to był. Piękne bramki, Camp Nou w ekstazie.

1

Gundogan perfekcjonista a sam gra w kratkę czy to w trakcie meczu czy to na przestrzeni kilku meczów.

0

@Redakcja dlaczego każdy wywiad przed i po meczu jest pocięty na 2 artykuły?

3

Trzeba było Aubę zostawić. Może rok później byłoby stać Barcę na Messiego.

0

@KichuBlaugrana Vinicius stał się jednym z najlepszych skrzydłowych świata, jeśli nie najlepszym gdyby nie liczyć Mbappe a Fati wypadł z obiegu.

0

Jedyne rozważenie go to transfer za darmo z niską pensją. Teraz to już powinno być nieaktualne.

6

@_barti Ronaldo nie zastąpi jakiś placek typu Garnacho. Ludzie zapominają, że CR7 to był naprawdę potwór. Ten Ronaldo z Manchesteru i pierwsze kilka lat w Realu gdy był skrzydłowym to był naprawdę niesamowity.

0

@qbuteq United+Real to typowe bo Ronaldo ma masę fanów a wiadomo gdzie grał.

0

@norbi77 Potem wchodzi Kowal cały na biało i pieprzy, że Barca powinna mieć -14 do lidera xD

0

@ludnek Ty to co najwyżej mógłbyś zostać kaczką.

3

@Orłoś Visca dzieciaku nie zaśmiecaj strony. Upokarzasz społeczność kibiców Barcelony.

13

@AmigoBlancos TVP reaguje jak reaguje bo faul był na reprezentancie Polski i do tego obył się bez konsekwencji dla Rudigera. Druga sprawa co ty pieprzysz, że to wejście jak każde i nie jest brutalne.

6

Cancelo w bardzo ważnym meczu dał popisowy występ i nie ma w nominowanych. Zamiast Fodena można go wcisnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?