Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Manchester United to wielki klub już tylko z nazwy. Grają jak amatorzy.
1
@Comentateiro Historię oczywiście Mourinho podkolorował by miała większy wydźwięk, ale w tamtym meczu Mario dostał kartki w 20 i 60 minucie a nie jak Jose mówi 43 i 46.
2
@sepek Nie uważasz, że Ronaldo Nazario był jednak lepszy?
0
No to go znaleźli w spotkaniu z Atletico, a ten skutecznie im swoimi zagraniami zniechęcił do szukania go jeszcze bardziej.
1
@Faro To wygląda gorzej niż Pes 2021. Pes się skończył w momencie gdy przeszli na jakiś cross play.
8
Srał pies na ich.
0
@Destroyer_of_Worlds Co typ odklejony.
0
@Aragorn33 Żółta kartka ok, ale bez karnego. Nie róbmy już ogromnych kontrowersji z braku pokazania żółtej kartki. Są w La Liga sytuacje o wiele bardziej poważne niż to.
0
@KmN Dobra decyzja sędziego.
5
Felix wczoraj nie dawał im chwili wytchnienia.
10
@TR3YWAY Wystarczyło ją odepchnąć a nie wywalać luja jak facetowi.
0
@LjakRoberciik Samuel Eto’o do obecnej ekipy.
1
@mr Barca Jednoznacznie pewnie nie ma, ale jest więcej nazwisk. Bellingham, Vinicius, Griezmann, Lewandowski (nazwisko nadal duże).
1
@FcPortoFan1999 Tego nie wiem, ja dziś się wybieram na WKS i jest luks murawa.
1
@Sulimo Dziś nie pada, więc mają od rana cały dzień by przygotować murawę.
1
@Kapitan hawk Dobrze, że wygrał Modrić. Ja i tak uważam, że wtedy nadal najlepszy był Messi. Statystykami również to potwierdzał, bo o grze nikomu nie trzeba mówić, ale wiadomo, że trzeba sięgnąć po ważne trofea. Liga Mistrzów i wicemistrzostwo świata to jednak przewaga.
0
@Transu96 Ta gra to gówno.
1
@LM10GOAT 4-2 bardzo dobry mecz to był. Piękne bramki, Camp Nou w ekstazie.
1
Gundogan perfekcjonista a sam gra w kratkę czy to w trakcie meczu czy to na przestrzeni kilku meczów.
0
@Redakcja dlaczego każdy wywiad przed i po meczu jest pocięty na 2 artykuły?
3
Trzeba było Aubę zostawić. Może rok później byłoby stać Barcę na Messiego.
0
@KichuBlaugrana Vinicius stał się jednym z najlepszych skrzydłowych świata, jeśli nie najlepszym gdyby nie liczyć Mbappe a Fati wypadł z obiegu.
0
Jedyne rozważenie go to transfer za darmo z niską pensją. Teraz to już powinno być nieaktualne.
6
@_barti Ronaldo nie zastąpi jakiś placek typu Garnacho. Ludzie zapominają, że CR7 to był naprawdę potwór. Ten Ronaldo z Manchesteru i pierwsze kilka lat w Realu gdy był skrzydłowym to był naprawdę niesamowity.
0
@qbuteq United+Real to typowe bo Ronaldo ma masę fanów a wiadomo gdzie grał.
0
@norbi77 Potem wchodzi Kowal cały na biało i pieprzy, że Barca powinna mieć -14 do lidera xD
0
@ludnek Ty to co najwyżej mógłbyś zostać kaczką.
3
@Orłoś Visca dzieciaku nie zaśmiecaj strony. Upokarzasz społeczność kibiców Barcelony.
13
@AmigoBlancos TVP reaguje jak reaguje bo faul był na reprezentancie Polski i do tego obył się bez konsekwencji dla Rudigera. Druga sprawa co ty pieprzysz, że to wejście jak każde i nie jest brutalne.
6
Cancelo w bardzo ważnym meczu dał popisowy występ i nie ma w nominowanych. Zamiast Fodena można go wcisnąć.