0

Joao Felix lepszy i tyle.

9

Pierwszy gol Messiego w tamtym meczu to była maestria. Nikt nie potrafi grać jak Messi. Kwintesencja piłki nożnej.

0

Powiedzcie mi La Ramblowicze. Argentyna-Urugwaj będzie transmitowane w Eleven lub jakiejkolwiek polskiej TV? Widzę, że pokazują Brazylię oraz Chile.

7

@pluszek Ból dupy, bo zarabiają pieniądze. Skoro tak, to niech sobie ludzie porobią wyższe wykształcenia, nauczyć się dobrej prezencji, dostać się do partii i atak na sejm. To takie proste co nie?

0

@AlexDark00 To już w kwestii kadry zarządzającej by to wszystko zaplanować dobrze. Felix jest na teraz lepszy, ale trzeba się targować z Atletico, z kolei Williams jest do wzięcia za darmo.

1

@Kengo Lepszym od niego zawodnikiem jest Joao Felix.

0

@Janas11224 Dietę Vikinga jadłem przez tydzień i była bardzo dobra.

4

@AlexDark00 Pieprzycie głupoty.

1

@sintesox Lewandowski to w tym sezonie nie zrobił nic co by cieszyło?

0

@TR3YWAY Ma klasowych graczy. Nie robi niczego ponad stan z nimi. W zeszłym sezonie dodatkowo się skompromitował. Teraz grają ofensywny futbol, ale każdy widział latami jak to wyglądało.

2

@TR3YWAY Diego Simeone w zeszłym sezonie zajął 4 miejsce w grupie LM za Bayerem Leverkusen, Club Brugge i FC Porto więc o czym my mówimy. W ciągu 12 lat wygrał La Ligę 2 razy w czym raz przez błąd sędziów gdzie powinien przegrać z Tatą Martino. Jego specjalnością jest zbieranie batów od Realu Madryt.

2

@tomek8756 Co bym zrobił? Na pewno bym nikogo nie zabijał.

6

@misterio Weź ten wysryw usuń bo to żenada.

11

Bardzo potrzebny artykuł.
Tutaj ludziom styki przepala i tak czy siak będą szukać dziury w całym i zwalniać każdego trenera.

0

@Kgorecki2500 Dobrze, że Hołownia jeszcze ceni ludzkie życie od poczęcia.

0

@Katalończyk 99 Jakie są efekty Artety? Póki co Xavi osiągnął więcej od niego. Za 2 miejsce pucharów nie dają.

0

@goldmetaxa Lepiej wyrzucić Xaviego i wziąć ochłapy, które teraz są na rynku. Wyrzucenie Xaviego w obecnej sytuacji to głupota i nic więcej.

4

Mocno irytujące jest to, że redakcja wrzuca wywiady przed i po meczowe podzielone na 2 artykuły by zwiększyć kliknięcia.

1

@DaPidejpi FIFA 14 zdecydowanie.

2

@Emhyr Szkoda, że jego talentem w Barcelonie mogliśmy się zachwycać tylko przez 4 sezony. PSG to już kontuzja za kontuzją i zmarnowany potencjał.

12

@MesQueUnClub96 Jest nienormalnym, miłym homoseksualnym chłopakiem.

0

@PatrykBarca Nie ma to żadnego znaczenia na tym etapie.

0

@poskus Ktoś chce mu zapłacić grubą kasę to niech płaci. To nie jest żadne psucie tylko zawodnik swoją pracą i talentem zapracował sobie na taki kontrakt.

0

@PatrykBarca Musiala to nie Angol. Jeśli chodzi o barwy narodowe to gra dla Niemców.

2

@reloaded Też się z tym zgadzam, do tego jego bramka dała tytuł Bayernowi. Bellingham wygrał przez fenomenalne wejście w nowy sezon w Realu co nie powinno mieć miejsca podczas głosowania bo to nagroda za poprzedni sezon a nie obecny.

0

@tristan87 Chodzi mi o czytelników bardziej.

0

@tristan87 Na meczykach takie ameby komentują, że to jest aż szok, że tacy ludzie oglądają ten sam sport co my.

0

@tadzik447 Nie jest nawet blisko poziomu Kontra Cezar. W Służbie jej Królewskiej Mości to oglądałem jedynie kątem oka więc się nie wypowiem. Słaby film z kilkoma dobrymi żartami i tyle.

0

@barteq Obecnie można tak powiedzieć o Ferminie. Jeśli liczyć może nie wypożyczenia a transfery tam i z powrotem to trochę się przewinęło, jak chociaż Pique czy Eric Garcia. Chodzi mi jednak o to, że gdy piłkarz jest wypożyczany to po prostu oznacza, że trener widzi, że taki zawodnik odstaje od zespołu i nie będzie często grał. Pedri, Araujo, Balde czy Fermin nie odstawali i od razu grali w 1 drużynie.

1

@escarabajo Porównując obecne liczby z tym co było ostatnie kilka lat to jest to duży progres i można spokojnie napisać, że Wrocław chodzi na Śląsk. Stadion pewnie jest zbyt duży jak na ten klub, ale nawet te regularne 20 tysięcy jak teraz to wyglada to dobry wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?