Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Joao Felix lepszy i tyle.
9
Pierwszy gol Messiego w tamtym meczu to była maestria. Nikt nie potrafi grać jak Messi. Kwintesencja piłki nożnej.
0
Powiedzcie mi La Ramblowicze. Argentyna-Urugwaj będzie transmitowane w Eleven lub jakiejkolwiek polskiej TV? Widzę, że pokazują Brazylię oraz Chile.
7
@pluszek Ból dupy, bo zarabiają pieniądze. Skoro tak, to niech sobie ludzie porobią wyższe wykształcenia, nauczyć się dobrej prezencji, dostać się do partii i atak na sejm. To takie proste co nie?
0
@AlexDark00 To już w kwestii kadry zarządzającej by to wszystko zaplanować dobrze. Felix jest na teraz lepszy, ale trzeba się targować z Atletico, z kolei Williams jest do wzięcia za darmo.
1
@Kengo Lepszym od niego zawodnikiem jest Joao Felix.
0
@Janas11224 Dietę Vikinga jadłem przez tydzień i była bardzo dobra.
4
@AlexDark00 Pieprzycie głupoty.
1
@sintesox Lewandowski to w tym sezonie nie zrobił nic co by cieszyło?
0
@TR3YWAY Ma klasowych graczy. Nie robi niczego ponad stan z nimi. W zeszłym sezonie dodatkowo się skompromitował. Teraz grają ofensywny futbol, ale każdy widział latami jak to wyglądało.
2
@TR3YWAY Diego Simeone w zeszłym sezonie zajął 4 miejsce w grupie LM za Bayerem Leverkusen, Club Brugge i FC Porto więc o czym my mówimy. W ciągu 12 lat wygrał La Ligę 2 razy w czym raz przez błąd sędziów gdzie powinien przegrać z Tatą Martino. Jego specjalnością jest zbieranie batów od Realu Madryt.
2
@tomek8756 Co bym zrobił? Na pewno bym nikogo nie zabijał.
6
@misterio Weź ten wysryw usuń bo to żenada.
11
Bardzo potrzebny artykuł.
Tutaj ludziom styki przepala i tak czy siak będą szukać dziury w całym i zwalniać każdego trenera.
0
@Kgorecki2500 Dobrze, że Hołownia jeszcze ceni ludzkie życie od poczęcia.
0
@Katalończyk 99 Jakie są efekty Artety? Póki co Xavi osiągnął więcej od niego. Za 2 miejsce pucharów nie dają.
0
@goldmetaxa Lepiej wyrzucić Xaviego i wziąć ochłapy, które teraz są na rynku. Wyrzucenie Xaviego w obecnej sytuacji to głupota i nic więcej.
4
Mocno irytujące jest to, że redakcja wrzuca wywiady przed i po meczowe podzielone na 2 artykuły by zwiększyć kliknięcia.
1
@DaPidejpi FIFA 14 zdecydowanie.
2
@Emhyr Szkoda, że jego talentem w Barcelonie mogliśmy się zachwycać tylko przez 4 sezony. PSG to już kontuzja za kontuzją i zmarnowany potencjał.
12
@MesQueUnClub96 Jest nienormalnym, miłym homoseksualnym chłopakiem.
0
@PatrykBarca Nie ma to żadnego znaczenia na tym etapie.
0
@poskus Ktoś chce mu zapłacić grubą kasę to niech płaci. To nie jest żadne psucie tylko zawodnik swoją pracą i talentem zapracował sobie na taki kontrakt.
0
@PatrykBarca Musiala to nie Angol. Jeśli chodzi o barwy narodowe to gra dla Niemców.
2
@reloaded Też się z tym zgadzam, do tego jego bramka dała tytuł Bayernowi. Bellingham wygrał przez fenomenalne wejście w nowy sezon w Realu co nie powinno mieć miejsca podczas głosowania bo to nagroda za poprzedni sezon a nie obecny.
0
@tristan87 Chodzi mi o czytelników bardziej.
0
@tristan87 Na meczykach takie ameby komentują, że to jest aż szok, że tacy ludzie oglądają ten sam sport co my.
0
@tadzik447 Nie jest nawet blisko poziomu Kontra Cezar. W Służbie jej Królewskiej Mości to oglądałem jedynie kątem oka więc się nie wypowiem. Słaby film z kilkoma dobrymi żartami i tyle.
0
@barteq Obecnie można tak powiedzieć o Ferminie. Jeśli liczyć może nie wypożyczenia a transfery tam i z powrotem to trochę się przewinęło, jak chociaż Pique czy Eric Garcia. Chodzi mi jednak o to, że gdy piłkarz jest wypożyczany to po prostu oznacza, że trener widzi, że taki zawodnik odstaje od zespołu i nie będzie często grał. Pedri, Araujo, Balde czy Fermin nie odstawali i od razu grali w 1 drużynie.
1
@escarabajo Porównując obecne liczby z tym co było ostatnie kilka lat to jest to duży progres i można spokojnie napisać, że Wrocław chodzi na Śląsk. Stadion pewnie jest zbyt duży jak na ten klub, ale nawet te regularne 20 tysięcy jak teraz to wyglada to dobry wynik.