0

@Essos Zależy, czasem mi to działało a czasem nie. Nie zadziałało mi ostatnio przy meczu Argentyna - Brazylia.

0

@MOLESTA Napoli-Milan to była tragedia w jego wykonaniu.

1

@esem91 Dominacja to była jak Barca grała z Sociedad, wczoraj to były błędy w obronie Barcelony a nie dominacja Porto. Więcej Barca nad Porto dominowała niż na odwrót, zwłaszcza w drugiej połowie.

1

@VamosFCB11 Mi się wydaje, że Xavi dał sobie wejść na głowę w jakimś stopniu Kounde i wziął sobie do serca to, że ten narzekał na to, że musi grać na PO.

2

@SkN A dlaczego nie? Haaland, który tylko zbiera żniwa całej drużyny, czy Mbappe, który jak na lidera to nie ciągnie wystarczająco swojej paryskiej rodzinki. Obecna chwila to obecna chwila. Ja bym mógł np dodać Salaha do tej debaty na obecną chwilę czy Kane’a.

1

@Worny Messi to jednoosobowa armia i on by wystarczył.

2

@Marcelinho99 Spadł i trzeba go przywrócić, taki awans to ku temu krok.

0

@Emhyr Raczej mu chodzi o to, że Tebas też tą posadą był zainteresowany.

2

Dlaczego znów wypuszczacie ucięty wywiad by z rana dopiero cały wrzucać?

1

Gundogan zbyt często gra jak oldboy.

0

@Emhyr Patologia to, że się boicie o taką grupę. Nawet remis dziś może oznaczać pierwsze miejsce w grupie. Real również przygrywał w grupie z Szachtarem i wychodził bez problemu. Barca też wyjdzie bez problemu.

1

@DonCarletto No sorry, ale Xavi objął drużynę na 8 miejscu w tabeli zniszczoną Koemanem i jego wyniki są lepsze. Koeman miał Messiego, Griezmanna, młodszych Albę, Busiego, Pique a ligę przerżnął koncertowo. Już nie wspominając o tym w jaki frajerski sposób zajął 2 miejsce w grupie z Juve i jak doprowadził do tego, że Barca nie wyszła z grupy w LM.

0

@Mezocyklon87 No niezbyt.

0

@draxidox Jak to gdzie się uczą, oglądają amerykańskich czarnych raperów w Internecie i tam tak wyglądają teledyski.

0

@arasz1819 Pep zaczął od razu na najwyższym poziomie, rok w Barcy B i przejął pierwszy zespół. Xavi analogicznie był w Al Saad co jest tym samym poziomem co Barca B.

0

@Herato Girona niczym Śląsk.

0

@ludnek Araujo to człowiek klubu i nigdzie się nie wybiera.

0

@LM10GOAT Nie zawsze bukmacher ma rację jak widać.

0

@aldrie PS5 zdecydowanie, nawet sam Ci mogę sprzedać bo się szykuję do sprzedaży xD

1

@aldrie Obie tak samo mocne i w tej samej cenie. Według mnie jedyną przewagą PlayStation są ich gry eksluzywne. Obczaj sobie jakie to gry i zdecyduj czy musisz w nie koniecznie grać.

0

@Tom0VeB Widzę na tej stronie nie tylko opinie, ale również podżeganie do zwolnienia.

0

@Tom0VeB No właśnie skoro nic nie wiecie to dajcie zarządowi załatwiać te sprawy.

0

@Tom0VeB Nadal jest to wywalenie trenera bez pomysłu na to co dalej. Niech ktoś tutaj z La Rambli oświecony opracuje konkretny plan działania a nie samo zwolnienie trenera.

0

@Tom0VeB Ja to wszystko rozumiem, też mi się to nie podoba, ale jakie jest na to rozwiązanie przy obecnej sytuacji finansowej klubu i w połowie sezonu? Kto ma przyjść? Jak do tego doprowadzić by ten ktoś przyszedł? Konkrety a nie frazesy, które już każdy milion razy słyszał.

0

@Firestone No nie powiesz mi, że nie było sytuacji w sezonie gdzie nie okradziono nas z punktów. Tych punktów się już sporo nazbierało.

0

@LS Dobrze, ale powiedz mi jakie jest konkretne rozwiązanie a nie co nie działa.

0

Łudzicie się, że po zwolnieniu Xaviego w połowie sezonu będzie lepiej. Przecież trenerem by został Rafa Marquez i by to wyglądało tak samo a pewnie nawet gorzej. Xavi jeszcze niczego nie przegrał i wiele było momentów w tym sezonie niezależnych od trenera i piłkarzy a sił wyższych.

0

@TheNekro94 Tak funkcjonuje Internet.

1

@reloaded Nie ma co zamiatać tego pod dywan. Real Madryt w analogicznej sytuacji potrafi zdobywać mistrzostwo. Rozumiem frustrację związaną z grą, ale sprawiedliwe sędziowanie to inna sprawa.

0

Po podaniu składów na La Rambli standardowe narzekanie na co tylko się da. W trakcie meczu będzie jeszcze gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?