1

@draxidox Ale trzeba być przegrywem by grozić starej babci, że się ją rozje**.

0

@FcPortoFan1999 W takim razie niech w ogóle nie punktują, po co się starać jak ostatecznie to nic nie daje.

1

@norbi77 Szczerze wątpię by takie tuzy jak Bellerin, Kessie czy Oriol były pierwszymi, drugimi a nawet trzecimi wyborami trenera. To były transfery typu są za darmo to może akurat się sprawdzą. Kessiego udało się sprzedać po roku a w międzyczasie kilka dobrych występów dał.

0

To jest oczywiste, że chcieliby go wypchnąć do Arabii, ale nikt o tym głośno nie będzie mówił w połowie sezonu bo tak się po prostu nie robi. Mogłoby to zaszkodzić drużynie.

0

@AlwaysBlaugrana To już historia. Messi to był człowiek instytucja w tym klubie i on sobie pewnie zdawał z tego sprawę. Jak wielkim on jest graczem dobitnie pokazał na Mundialu w Katarze. Według mnie to był najlepszy występ Messiego w karierze. Pod względem tego jak zarządzał zespołem, jak pomagał w najcięższych momentach, nigdy nie pękał przy karnych, jego pewność siebie na tym turnieju emanowała na całą drużynę.

1

@VegetaPolska No dobrze, może gdzieś ludzie są sztuczni, ale to tylko i wyłącznie sprawa tych ludzi. Normalni ludzie są w stanie docenić ten wolny czas i przygotować się na święta bez spiny pomagając sobie nawzajem ciesząc się sobą. Życzę Ci takich świąt!

1

@AlwaysBlaugrana Przynajmniej Ci amigosi to byli topowi gracze i po ich odejściu wcale nie jest lepiej.

0

@VegetaPolska Ty jakieś problemy masz ze świętami, bo kolejny raz na nie narzekasz. Aż tak cię to boli, że ludzie chcą być dla siebie mili? Poza tym nie jest to wymóg obchodzić święta, jednak mieszkamy w chrześcijańskim państwie a jest to chrześcijańskie święto, które ma przede wszystkim przypominać o narodzinach Jezusa.

3

1

@VegetaPolska Ty jesteś ślepy na machloje swojego durnowatego klubiku.

0

@Czajka90 Czego on się spodziewał sprowadzając wypalonego trenera z Arabii.

4

@AmigoBlancos Jak ktoś ma dobrze funkcjonującą rodzinę to lubi.

0

@HypeR Sobą go zastąpi. Przecież gorzej być nie może prawda?

2

@mekston Myślę, że w historii piłki nożnej najważniejsza interwencja.

0

@Pawel13sz Xavi nie chce kwasu, Lewandowski to nie jest jakiś no name żeby go na ławce sadzać tym bardziej, że w kolejce za nim są 17 i 18 latek. Już nie trzeba wspominać, że Lewy ma wysokie ego i kwasy na pewno by były. To nie jest takie proste jak się wydaje.

7

@johny11 Messi będzie mu takie ciasteczka rzucał. Szkoda, że oni grają te mecze w nocy. Obejrzałoby się maestrię byłych gwiazd Barcelony.

0

@ikar34 Jeden wielki wylew to na tej stronie jest. Wylew płaczków.

0

@Bilon87 Mimo wszystko strata do lidera zmniejszyła się do 7 punktów.

1

Widzę tutaj płacz użytkowników o porażkę w meczu o nic, który trzeba było odbębnić. Patrzę na skład a tam praktycznie Barcelona B. Wy to nie potraficie się nigdy zamknąć.

0

@Pawel13sz Ta… bo przecież to takie proste.

0

1

@mekston Marca coś pisze, że może być to nawet 80 zespółów podzielonych na kilka dywizji. Każdy zespół nawet 12 meczów gwarantowanych. Jeśli to prawda to duże zagrożenie dla UEFA.

0

@PatrykBarca Spoko, nie ma spiny.

0

@mcsarna Otóż może być gorzej. Obecna Barca z łatwością tworzy sytuacje i pod tym względem wygląda nawet lepiej niż z poprzedniego sezonu. Różnica między tym a poprzednim sezonem jest taka, że wtedy obrona nie miała wylewów a i Lewandowski miał formę.

0

@PatrykBarca Nieważne czy Zlatan czy ktokolwiek inny jak Iniesta, Xavi czy Villa. Żaden z obecnych zawodników nie jest na takim poziomie.

0

@PatrykBarca No na pewno zrobią Superligę dla 3 klubów i zapłacą każdemu z klubów miliard euro. Gratulacje takiej naiwności.

0

@chavez Nie ma szans na takie granie i tyle. Już reforma Ligi Mistrzów dodaje 2 dodatkowe mecze w fazie grupowej. Nie ma szans na granie wszędzie, Barca będzie musiała wybrać co odrzucić.

0

@tbas Xaviemu chodziło wyłącznie o koncentrację i determinację. Zrozumcie to a nie łapiecie Xaviego za każde słówko. Kadra z 2010 roku nawet przy rozluźnieniu była w stanie pokonać cieniasa bo mieli takich graczy jak Zlatan czy Messi, którzy od niechcenia byli w stanie wygrać mecz. O to właśnie chodzi Xaviemu, chociaż rozumiem, że dobór słów jest niefortunny.

0

Jak wyobrażacie sobie granie Barcelony w La Liga, Pucharze Króla, Superpucharze Hiszpanii, Lidze Mistrzów i Superlidze? Wszystko to oczywiście w jednym sezonie.

0

@Lukiss Może i na plus ale mam dość tej nieskuteczności. Trzeba było zamknąć mecz i Guiu mógł się do tego nadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?