La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

0

Aurelio De Lautentiis w obszernym wywiadzie w „Corriere dello Sport” poruszył wiele kwestii. W pewnym momencie w ostrych słowach ocenił kadencję Rudiego Garcii.



Latem fundamentami na Stadio Diego Armando Maradona zatrzęsło odejście jednego z kreatorów wielkiego sukces, Luciano Spalettiego. Głównym powodem rozstania miały być złe relacje trenera z prezydentem i właścicielem Aurelio De Laurentiisem.



Włoski biznesmen na miejsce 64-latka powołał Rudiego Garcię. Jak przyznał w rozmowie z „Corriere dello Sport”, bardzo szybko tego pożałował.



- Żałowałem już w dniu, w którym przedstawiłem go Capodimonte. Powinienem był zrobić dramatyczny ruch i powiedzieć: przedstawiłem go wam, ale teraz wyjeżdża. Bo ktoś, kto przychodzi i mówi: „nie znam Napoli, nigdy nie widziałem meczu…”. Powinienem był zrozumieć. A zamiast tego śmiałem się z tego. Faktem jest, że powtarzał to przy innych okazjach. Wystarczyłoby mu granie w taki sam futbol jak Spalletti. Zamiast tego zażądał, żebym zwolnił doskonałego trenera przygotowania fizycznego - wyjawił De Laurentiis.




0

@Czajka90 Czego on się spodziewał sprowadzając wypalonego trenera z Arabii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?