Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT Wkręcasz sobie to za bardzo do głowy.
0
@KibicBarcy84 Ty z kolei masz problem z czytaniem między wierszami.
1
@KibicBarcy84 Transfer to również zmiana trenera człowieku. O to chodzi Deco.
0
@Sebolinho Nie, nie bylibyśmy.
0
@Blantozaur Czyli naciskał by wydać okrągłe 3.4 mln na Oriola Romeu.
0
@mientusek1407 Real z obecnego sezonu jest dużo lepszy od tego z poprzedniego.
0
Xavi możliwe, że poleci już wkrótce, bo w La Liga go Valverde dogania, a sezon bez Ligi Mistrzów byłby katastrofą.
0
Laporta ma ciężki orzech do zgryzienia. Trudne decyzje i małe pole do popisu.
1
@Comentateiro Co jeśli Barca wygra?
0
@Gaz No co ty. Tutaj już użytkownicy mówią, że zepsuł swoją legendę i rzygają nim.
0
@Amidamaru Raphinha
2
@Kibiczpolski Oczekiwane bramki mówią co innego.
1
@Barti_Blaugrana Raz, że po czasie dopisałeś. Dwa nadal jest to info z dupy i pomówienia bo być antyszczepionkowcem nie znaczy od razu być prorosyjskim. Taką narrację prowadzi Ośrodek.
0
@kuz Raphinha przegrywał wszystkie pojedynki? Rozumiem niechęć ale żeby kłamać?
0
Komentarz usunięty
0
@Faro Za kogo miał wczoraj grać lub wejść z ławki?
1
@darr0o Wizjoner.
1
@Seledynowy Niestety był.
3
@Danny Gaucho Milik strzelił 7 goli w jednym meczu?
0
@Ojciec5tkidzieci To jest coś co nasi rodzice podłapywali z pokolenia na pokolenie i nie potrafili tego zakończyć.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jak się dobrze żyje to dawaj tipy na weekend.
1
@Seledynowy Gdyby nie ta bramka to cierpliwość by się skończyła. Grał okropnie jednak tym razem zrekompensował to bramką.
1
@blakkudium Też mnie denerwuje, że co mecz się widzi żałosne dodawanie od siebie w każdej sytuacji.
5
La Bamba. Jesteście płaczkami.
0
@Faro Mam zerowe pojęcie o futbolu, aha.
0
Komentarz usunięty
1
@Pawlusek Przestań pieprzyć. Zarówno Roberto jak i Fermin dali podstawy. Co z kolei zrobił Yamal czego nie zrobił Raphinha? Raphinha ma chociaż liczby. Roque póki co marnuje setki więc gra Lewy.
5
@AmigoBlancos Mecz naprawdę kapitalny, ale komentatorzy obrzydzali go. Nawet sędzia pokazał klasę i Vinicius nie pajacował.
1
@Fake69 Będzie grał słabo to zejdzie.
1
@Mixtape Jedynie jest to możliwe gdyby grał razem z Lewandowskim. Ciężko to przyznać, ale Lewy ostatnio dał lepszą zmianę niż Roque, który póki co marnuje sytuacje.