0

@LM10GOAT Wkręcasz sobie to za bardzo do głowy.

0

@KibicBarcy84 Ty z kolei masz problem z czytaniem między wierszami.

1

@KibicBarcy84 Transfer to również zmiana trenera człowieku. O to chodzi Deco.

0

@Sebolinho Nie, nie bylibyśmy.

0

@Blantozaur Czyli naciskał by wydać okrągłe 3.4 mln na Oriola Romeu.

0

@mientusek1407 Real z obecnego sezonu jest dużo lepszy od tego z poprzedniego.

0

Xavi możliwe, że poleci już wkrótce, bo w La Liga go Valverde dogania, a sezon bez Ligi Mistrzów byłby katastrofą.

0

Laporta ma ciężki orzech do zgryzienia. Trudne decyzje i małe pole do popisu.

1

@Comentateiro Co jeśli Barca wygra?

0

@Gaz No co ty. Tutaj już użytkownicy mówią, że zepsuł swoją legendę i rzygają nim.

0

@Amidamaru Raphinha

2

@Kibiczpolski Oczekiwane bramki mówią co innego.

1

@Barti_Blaugrana Raz, że po czasie dopisałeś. Dwa nadal jest to info z dupy i pomówienia bo być antyszczepionkowcem nie znaczy od razu być prorosyjskim. Taką narrację prowadzi Ośrodek.

0

@kuz Raphinha przegrywał wszystkie pojedynki? Rozumiem niechęć ale żeby kłamać?

0

Komentarz usunięty

0

@Faro Za kogo miał wczoraj grać lub wejść z ławki?

1

@darr0o Wizjoner.

1

@Seledynowy Niestety był.

3

@Danny Gaucho Milik strzelił 7 goli w jednym meczu?

0

@Ojciec5tkidzieci To jest coś co nasi rodzice podłapywali z pokolenia na pokolenie i nie potrafili tego zakończyć.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jak się dobrze żyje to dawaj tipy na weekend.

1

@Seledynowy Gdyby nie ta bramka to cierpliwość by się skończyła. Grał okropnie jednak tym razem zrekompensował to bramką.

1

@blakkudium Też mnie denerwuje, że co mecz się widzi żałosne dodawanie od siebie w każdej sytuacji.

5

La Bamba. Jesteście płaczkami.

0

@Faro Mam zerowe pojęcie o futbolu, aha.

0

Komentarz usunięty

1

@Pawlusek Przestań pieprzyć. Zarówno Roberto jak i Fermin dali podstawy. Co z kolei zrobił Yamal czego nie zrobił Raphinha? Raphinha ma chociaż liczby. Roque póki co marnuje setki więc gra Lewy.

5

@AmigoBlancos Mecz naprawdę kapitalny, ale komentatorzy obrzydzali go. Nawet sędzia pokazał klasę i Vinicius nie pajacował.

1

@Fake69 Będzie grał słabo to zejdzie.

1

@Mixtape Jedynie jest to możliwe gdyby grał razem z Lewandowskim. Ciężko to przyznać, ale Lewy ostatnio dał lepszą zmianę niż Roque, który póki co marnuje sytuacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?