La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

3

Fort za dobry mecz nie gra, aha

0

@Faro No na bank zagra chłop co ma 100 minut w pierwszej drużynie Barcelony.

2

@Derean co z tego, ma grac ten co cos wnosi czy za zaslugi, widać ze masz myslenie Hernandeza

1

@Faro Tak, tak, a potem byłby płacz, że Xavi nie umie wprowadzać nowych zawodników tylko od razu rzuca na głęboką wodę. Chłopak zagrał 2 mecze w tym jeden o nic w LM i z 4 ligowcem. W tym składzie tylko do Roberto można się przyczepić bo mógłby grać Fermin, ale to i tak na siłe bo Roberto jakieś tam argumenty ostatnio dawał żeby grać. To taka sama odklejka jak niektórzy piszą żeby grał Roque zamiast Lewego od początku.

0

@Faro Mam zerowe pojęcie o futbolu, aha.

0

@Derean potezna Osasuna, gleboka woda, zobaczymy jak przegramy co napiszesz. Jeden umie wrzucać pilke, drugi nie, robicie jakaś filozofie z prostuch rzeczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?