Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz Niech narobi 10 dzieciaków z każdą inną laską. Przecież to takie mądre i dojrzałe. Neymar był zawsze głupiutki poza boiskiem.
1
@karolup Xavi też postawił na młodych. Balde za jego kadencji wygryzł Albę, postawił na Yamala, na Fermina. Na nikogo więcej nie mógł postawić bo pozycje po prostu są obsadzone. Jedynie można się przyczepić, że ściągnął Romeu zamiast postawić na Casado. Marca Guiu szkoda, bo strzelał bramki i widać, że to może być super 9, ale co ma zrobić Xavi. Wywalić Lewego i Roque? Oni kosztowali kupę kasy i muszą grać. Warto Guiu wypożyczyć i liczyć na niego po tym jak Lewy odejdzie, niech walczy wtedy o skład z Roque.
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że wygrają jeśli Messi będzie zdrowy i w dobrej formie fizycznej. No i oczywiście jeśli drużyna będzie zdrowa mentalnie, bo jak będą jakieś zgrzyty w AFA to pewnie będzie lipa. Brazylia uważam, że obecnie to żaden konkurent zwłaszcza bez wyraźnego lidera jakim był Neymar. Pewnie Urugwaj Bielsy i Kolumbia będą groźne.
0
@DaPidejpi A ty z kolei to wszystko łykasz.
1
@DaPidejpi Bellingham też ma tu coś do powiedzenia.
32
Dobrze, że redakcja dodała swój dopisek, który prostuje sytuację. Jednocześnie w tym samym czasie na stronie realmadryt.pl mamy artykuły o nielegalnym mistrzostwie Barcelony. Są różnice klas w prowadzeniu stron.
0
@NeroTFP1 Neymar to sexoholik. Powinien leczyć się psychiatrycznie, bo ma problem.
1
@FCB_dimiC Kiedy Mbappe obsmarował Leo? Jedyne co można zobaczyć to podziw Mbappe do Messiego i to nie mówię tylko o tej wypowiedzi, ale również o innych sytuacjach. Nie są to wymuszone wypowiedzi jak Ronaldo dla picu.
2
@maroon Znajdą sposób by sobie z tym poradzić.
1
@VegetaPolska Jesteś normalnym człowiekiem czy botem?
1
@VegetaPolska Widząc twoje komentarze można się upewnić, że masz jakieś odchyły.
1
@VegetaPolska Jak nie widzisz nic złego w zachowaniu psa i w 100% winy doszukujesz się w człowieku, nawet w twojej sytuacji, to się lepiej zastanów czy z tobą jest wszystko w porządku.
18
@VegetaPolska Wyczuł strach i zagryzł xD Słyszysz siebie? To jak ktoś poczuł strach w drugiej osobie i postanowił z tego względu ją zabić. Nie mogę czytać takich fikołków. Potem powiesz to nie wina pieska. No tak piesek nie zagryzł dziecka, to ludzie byli.
0
@rocky5 Dostanie Fermin teraz swoje minuty i będzie miał okazję udowodnić to.
1
@rocky5 Takie same zajeżdżanie jak Fatiego w Brighton. Zejdź na ziemię, nieważne ile by grał i tak by doznał kontuzji choćby nawet na treningu. Sztab lekarzy musi coś zrobić a nie Xavi ograniczając mu minuty.
0
@matirix20 Póki co 2 odcinki obejrzane i dobrze zrobiony serial. Trzeba przeboleć tego pozera Ronaldo, bo cała reszta jest spoko.
0
@zaky274 Sugerujesz, że Abde byłby lepszy lub tak samo dobry jak Raphinha?
16
Wchodzi i nie pierdzieli się w tańcu tylko strzela jak snajper po czym jest zsyłany do nawet nie rezerw a jeszcze głębiej.
1
@Dankho94isback Może właśnie powrót do Wieśka to jedyne słuszne rozwiązanie.
3
Też macie tak, że już żadna gra na konsolę was nie jara? Nie potrafię się już w nic wkręcić. Próbuje gry z game passa i po chwili usuwam, RDR2 nie zainteresował mnie, to samo Cyberpunk, nowe Assassiny są słabe. Może wy macie grę perełkę, którą ogrywacie?
0
@tbas Sarkazm jeszcze trzeba umieć napisać by brzmiał jak sarkazm, a nie potem dopowiadać.
0
@tbas Nikt nie widział innego i to na pewno znaczy, że całą sesję trenują dziadka, rozciąganie, siłownię i rzuty wolne co nie? Nawet 14 latkowie trenują sytuacje meczowe na treningach a ty myślisz, że w Barcelonie tego nie ma.
0
@esem91 Na dobre się nie zaczął a już się skończył.
8
On i jego fanbase to patologia umysłowa.
0
@Ziemny Widać, że debil.
0
@Ziemny Weź już skończ z tymi plotkami o Krychowiaku, bo to tylko plotki. Fabrizio Romano to wyśmiał.
0
@tbas Internet sam w sobie spoko, tylko ludzie muszą nauczyć się filtrować pewne informacje.
1
@draxidox Magicy obecnego futbolu.
7
@Ziemny Śmieszne jest, że ktoś z was w to wierzy.
0
@mekston Ale gdzie są te komentarze? Ja praktycznie widzę tylko śmianie się z domniemanej ambasady, ale gdzie ona jest?