Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Tak funkcjonuje Internet.
1
@reloaded Nie ma co zamiatać tego pod dywan. Real Madryt w analogicznej sytuacji potrafi zdobywać mistrzostwo. Rozumiem frustrację związaną z grą, ale sprawiedliwe sędziowanie to inna sprawa.
0
Po podaniu składów na La Rambli standardowe narzekanie na co tylko się da. W trakcie meczu będzie jeszcze gorzej.
0
@Faro The Office, Gra o Tron i Breaking Bad.
0
@DonMatteo901 Takie wymagania to sobie może postawić Margot Robbie czy jakaś modelka z okładki a nie Julka spod ściany xd
1
@mordini123 Niesamowity to jest zawodnik. Jakość od razu widać.
0
Komentarz usunięty
7
@Stinger_ Ronaldo za swoje kopanie w Arabii powinien być już automatycznie dyskwalifikowany z walki o Złotą Piłkę. Nie ma znaczenia ile pustaków strzeli na Euro skoro na co dzień gra na niskim poziomie i ogranicza się właśnie do stania w polu karnym i czekania na piłkę.
4
Ja bym dał wszystkie nagrody CR7.
7
@DonMatteo901 To jest właśnie taka partia, która tylko się kreuje na wolnościową. Tak naprawdę szydzą z ludzi wierzących i narzucają ludziom ateizm. Promują rozwiązłość, hedonizm i pranie mózgu dzieciom.
2
@Cobra303 Nie róbmy z Norwegów takich patałachów bo jednak mają graczy, którzy grają w pierwszym składach w klubach Premier League, lub Ryerson z BVB czy Ostigard z Napoli.
0
@Zoker Właśnie zwiększają liczbę drużyn na mundialu i też nie uważam, że to coś złego. Ważne by zachować umiar w ilości. Ja lubię gdy jest więcej drużyn i różnorodności. 32 drużyny na Euro to już by była przesada.
1
@Zoker Nie zgadzam się niestety z Tobą, ponieważ w Europie jest sporo dobrych drużyn i 24 drużyny uważam, że jest w porządku.
0
Uważam, że eliminacje do Euro powinny się odbywać na zasadzie klasyfikacji drużyn z 3 miejsca, tak jak to wyglądało choćby podczas eliminacji do Euro 2016 gdy po raz pierwszy wprowadzono więcej drużyn. To jest śmiesze, że drużyna może sobie całkowicie olać kwalifikacje a i tak grać w barażach za występy w sztucznym tworze Ligi Narodów.
0
@Fantastyczny Chłopiec To jest odklejone „Zakopałbym w jądrze ziemi tego ciula który go w ogóle powołał na mecz z cholerną gruzją, gdzie Gavi gra wszystko do deski do deski. W pale się nie mieści, że taki ciul jest selekcjonerem innej kadry niż nasza.”
0
@Fantastyczny Chłopiec W pale się nie mieści, że można myśleć w taki odklejony sposób jak Ty.
0
Riqui Puig v2 wynika z opisu jego gry.
4
@DaPidejpi Kogo obchodzą takie wysrywy. Na mundialu każdy z nich był najlepszy.
0
@takisobiektos Terminarz jest taki jaki był od zawsze. W środku tygodnia europejskie puchary, w weekend mecze ligowe. Czasem się zdarzą 3 mecze w tygodniu co i tak nie jest regułą a wyjątkiem kilka razy w sezonie i to dla drużyn, które grają na każdym froncie.
0
@Destroyer_of_Worlds Ludzi nie przegadasz. Zaraz znajdą małostkowe przykłady by przekonać ludzi do swojej tezy.
0
@partymaker Leroy Sane, Illkay Gundogan jeśli mnie pamięć nie myli.
2
@musli1989 Ja po zerwaniu już nie wróciłem do sportu. Dużo komplikacji w związku z tą kontuzją niestety wynikło.
0
@dafik85 Fermin i tak już dostawał dużo szans. Wróci De Jong i jest już Pedri.
2
@Awtameok_Klana Też zerwałem więzadło w trakcie meczu i byłem w stanie zejść normalnie. Rezonans dopiero wykazał.
1
@Herato Alex Del Piero.
0
@Lucerfi Mimo wszystko nie zgadzam się z twoją opinią.
0
@Lucerfi Porównujesz Szachtar Donieck do Cypru i Lichtensteinu?
3
@Kilotopy Felix to jedyny zawodnik, który w spotkaniu z Alaves potrafił zrobić różnicę dryblingiem będąc nawet podwajanym. Skrzydłowi Barcy w ostatnim czasie mają ciężko, bo nie ma żadnego ruchu w drużynie i muszą robić rzeczy zbyt ciężkie do wykonania by przebić się przez obronę.
0
@Lucerfi Cancelo i Yamal grali na ogórków. Araujo z kolei nie tak dawno strzelił zwycięską bramkę z Sociedad.
0
Popatrzmy w ogóle czy na świecie jest dużo takich magików i gwiazd ofensywy jak to było wcześniej. Nie ma dużo gwiazd. Są Mbappe, Haaland, Vinicius, Kane i to tyle. Z czego tak naprawdę dwójka z nich to 9 a nie magicy. Mbappe bazuje na szybkości, najwiecej z magii ma w sobie Vinicius. Słabo to świadczy o obecnej piłce nożnej. Trzeba liczyć, że zaskoczą Yamal, Pedri i na to, że może pojawią się młode talenty na świecie. Piłka nie ma obecnie wielu zawodników, dla których włączałoby się mecze.