La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

1

Odnoszę wrażenie że Xavi potrafi wnieść drużynę na top poziom tylko na 2-3 mecze a to za mało na granie w Barcelonie przez cały sezon i liczenie się w walce o puchary. To idealny kandydat na drugiego trenera. Zna szatnie,zna problemy piłkarzy ale taktycznie czy mentalnie żeby przygotować tu już wygląda słabo.
Arteta w City uczył się od Guardioli i to mu przyniosło efekty,sam też nie bazował stricte na sloganach ani na frazesach piłkarskich powtarzanych od lat. To inny poziom trenerski

6

@Katalończyk 99 no Arteta wiele nie osiągnął xD

2

@Katalończyk 99 A moim zdaniem on taktycznie potrafi zespół przygotować. Wystarczy popatrzeć jak potrafi zjeść Ancelottiego. Problem jest w tym, gdy ten plan nie działa i trzeba reakcji. Może zmiany w sztabie trenerskim by mu pomogły. Z całym szacunkiem do jego brata, ale może pora wziąć kogoś bardziej doświadczonego na asystenta, a nie kurczowo trzymać się jednego. Nawet Guardiola zmienia członków sztabu.

0

@Katalończyk 99 Jakie są efekty Artety? Póki co Xavi osiągnął więcej od niego. Za 2 miejsce pucharów nie dają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?