Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dlaczego Julian Alvarez nie został nominowany?
10
@partymaker Jak prywatnie może być problem dodzwonić się do ortopedy? Kręcisz coś. Wejdziesz sobie na znanylekarz i ot tak masz ortopedów od zajechania.
0
@panczo Dembele w wielu meczach Barcelony również potrafił zachwycać tłumy i gwizdy zamieniać w brawa.
2
@panczo Łatkę słabego piłkarza.
6
Nie wiem co widzicie złego w tym co mówi Enrique. Chyba po prostu macie zadrę do Dembele, przykleiliście mu łatkę i ignorujecie jego faktyczny talent. Teraz nie ma liczb, ale zagrał już dobry mecz z BVB i będzie tylko lepiej a i liczby nadejdą.
0
@The Game 10 Ale kto narzeka na ławkę Barcelony? Mamy kompletną kadrę.
11
Nie no celem Laporty było to by jednak ten Felix grał słabo by można go było tanio kupić.
2
@Dexelele Kompany za Xaviego, niezła odklejka.
0
@cules100pro Ty tak na serio? Przecież tam są 3 gwiazdki i naszywka z mundialu w Katarze 2022. Cena też nierealna.
3
@bari_94 Musi być klikane. Rakowisko w polskiej piłce trwa.
0
@tristan87 W kadrze nigdy nie będzie normalnie. Zawsze komuś coś się nie podoba i znajdzie się winny. Wpierw styl za Brzęczka, winny Brzęczek, potem wyniki za Sousy winny Sousa, potem znów styl i afery pozapiłkarskie za Michniewicza, potem wyniki i styl za Santosa, od niedawna winny zaczął być Lewandowski. Do tego też winny cały czas Kulesza, wcześniej pewnie jeszcze Boniek.
1
@Reviven Świetny zawodnik. Ostatnia decyzja to coś jest w stanie poprawić. Potencjał ma ogromny.
0
@robsons23 Ale w czym Ci przeszkadzał Lewandowski w ostatnim meczu z Betisem i tym z Antwerpią? Właśnie o takie kreowanie mu chodzi. Xaviemu zapewne też.
0
@robsons23 A pierwsza akcja bramkowa gdy poklepał z Felixem i Gundoganem to co było? Już nie róbmy z niego takiego drewniaka. Poza tym wiele akcji gdzie potrafił zagrać z pierwszej piłki wypuszczając skrzydłowego. Widać, że on jak i cała drużyna mają luz.
0
@dafik85 Na całą kolejkę. W razie czego pamiętaj, że masz też dzikie karty na kolejne kolejki.
0
@ViscaelBarca2007 Karny im się należał za faul na Simonsie.
0
Ale wałek w meczu Lipska.
0
@michal26 Xavi mówił, że chcą zdobyć 1 miejsce.
0
@RaptusS Tak, ta sama półka. Kontuzje przeszkadzają Pedriemu w pokazaniu tego.
0
@Barcabarca3562157 Zestawianie Pedriego z Camavingą jest śmieszne. Możesz tutaj wrzucić Bellinghama bo to jest ta sama półka a nie jakiś Camavinga.
0
@Medium Bałbym się PSG już wolałbym dać Barcelonę na handicapie.
0
Jak De Jong zagra na ŚO to niezły to byłby cios dla Martineza.
4
@jaras121 Bo sarkazm to jeszcze trzeba napisać tak by brzmiał jak sarkazm. Nie dziw się, że taka jest reakcja.
1
@FutbolFan Tylko tam jest w stanie robić takie liczby i ludzi okłamywać. Potem przychodzi kadra i nie trafia w piłkę po czym kopie bramkarza w głowę butem. Messi z kolei przyjeżdża na kadrę i strzela wolnego na miarę 3 punktów z Ekwadorem.
2
@Medium Ja jestem w szoku jak takie gówno mogło dostać orkiestrę na koncercie. Do tego tam grają na flachach po whiskey xD
3
@pioz123 Nie no też załapałem, ale chyba po napisaniu komentarza dopiero.
4
@Comentateiro Trzeba zacząć Ligę Mistrzów z wysokiego C by potem iść za ciosem bez stresów. Roberto w tym na pewno nie pomoże.
0
@KyngPyng Raczej Raphinha zagra. Ostatnio nie grał przez kartki. Dał dobrą zmianę z Betisem. Yamal będzie jego zmiennikiem.
0
@takisobiektos Ale jaki to ma związek z Ivanem Marcano? Jest wiekowy, wcześniej też już miał zerwane więzadło, w kadrze narodowej nie grał nigdy więc nie może narzekać na natłok meczów.
2
@VegetaPolska Te produkty jak Cini Minis, Nesquik, Cookie Crisp to obrzydlistwo. Całą szkołę to gówno jadłem bo się człowiek spieszył a wystarczyło to zalać mlekiem. Potem zacząłem już czuć chemię w tym gównie i od dawna nie jem.