0

@VENOMStyle Dodaj presję wyników i wygrywania trofeów i już robi się gorąco gdy trzeba podejmować ryzyko przy prowadzeniu 1 golem.

0

@Kidd Tak to właśnie wygląda. Coś się nie podoba to krzyk ludu by zwolnić trenera. Trener zwolniony, przychodzi następny i gra się nie zmienia i nie ma wyników i znów to samo.

0

@Braniś Toure Niech w takim razie RFEF się tłumaczy. Co mogą zrobić za takie słowa? Jeszcze bardziej szczuć sędziów? To by tylko potwierdziło regułę.

8

W Barcelonie zarówno piłkarze, trener i działacze powinni walnąć pięścią stół i otwarcie komentować zachowania sędziów względem meczów Barcelony i Realu Madryt. Wszyscy widzą co się dzieje a nikt na ten temat nic nie mówi. Tebas niech tłumaczy dlaczego tak się dzieje a nie inaczej.

0

@Cotutajsiedzieje Bez przesady. Skład PSG wyglada obiecująco. Dużo będzie zależeć od Enrique co z tego ulepi. Są doświadczeni gracze w sile wieku, są młode wilki, jest dużo talentu. Trzeba z tego stworzyć drużynę po prostu.

0

@sevs Jak dla mnie nachlałeś się w nocy i piszesz pod wpływem w nocy.

0

@Dankho94isback Jest w takim gazie, że pozycja może nie robić dla niego różnicy. Zobaczymy czy Xavi woli go jako jokera. Jeśli Cancelo nie zagra to czuję Alonso na ŚO i Kounde na PO.

1

@Dankho94isback Ja może podam bardziej realistyczną, która może się pojawić:
Ter Stegen - Cancelo - Kounde - Christensen - Balde - De Jong - Gundogan - Gavi - Lewandowski - Yamal - Torres

1

@bartoszplucinski Ja widzę 21 zawodników, którzy mogą grać regularnie.
Ter Stegen - Pena
Cancelo - Roberto
Kounde - Araujo - Christensen - Martinez
Balde - Alonso
Romeu - De Jong - Gavi - Pedri - Gundogan - Lopez
Lewandowski - Yamal - Raphinha - Torres - Felix

Kadra jest kompletna na ten sezon.

0

@4drian0 W takim razie kiedy będą terminy meczów?

0

Kiedy w końcu będzie można kupony stawiać na mecze LM?

2

@sendesara Czego to ma dowieść? Torres lepszym napastnikiem niż Lewandowski?

1

@MOLESTA Czyli sprowadzili mu piłkarzy z nazwiskiem niekoniecznie dobrze grających na obecną chwilę.

1

@koper1989 Nie musi nic zamawiać by dodać do Apple Pay czy tam Google Wallet.

0

@martin43 Płakać po Fatim. Bez przesady.

2

@Piernik Można wirtualną telefonem

1

@Barca1922 W La Liga jest taka bieda, że nikogo nie stać na płacenie pensji za wypożyczenie.

7

@Barca1922 Brighton to świetna opcja. Dobry trener, atrakcyjny futbol zbliżony do tego z Barcelony, najlepsza liga. Wydaje się perfekcyjny kierunek wypożyczenia.

0

@Barcasub Ale też jest mowa o tym, że Xavi go nie chce a to nieprawda. Po prostu Abde boi się rywalizacji i dlatego chce odejść. Zastąpi ich Felix, dodaj Torresa i Gaviego. Nie brakuje zawodników do grania.

0

@Barcasub No i dobra no i niech coś robi Ferran, Abde, Raphinha, Yamal czy Felix. Fati jest zbędny.

0

@Barcasub Ci pomocnicy są lepsi niż Fati to grają zamiast niego. Teraz Torres jest w formie to zagra na 3 napastników. Grają najlepsi.

2

@partymaker Ale co ma do tego Xavi? Nikt nie ma gwarantowanych minut bo jest rywalizacja, każdy chce minuty a nie każdy chce o nie walczyć.

0

Najlepiej nikt, ale zasady to zasady i nie można uszczuplać kadry.

0

@CZAJUN_119 Jak się nie dostaną do playoff MLS to nie będą grać.

0

@ShawnC Dobrze, że Fati gra dobrze na skrzydle. Minąć przeciwnika nie potrafi ani szybkości nie ma.

0

@ShawnC No to jest Abde, Torres i Felix.

0

@ToWinaSedziego Statystyki podobne do Fatiego. Czyli nie rozumiem płaczu La Rambli, skoro oboje są równie przeciętni. Z tym, że Felix jeszcze nie miał szansy się zaprezentować w klubie a Fati miał.

0

@bartekvisca Abde, Torres, Felix, Gavi, Pedri. Co to mały wybór? Od żadnego z nich Fati nie jest lepszym piłkarzem.

28

Ansu Fati chce do topowego klubu a sam nie jest topowym zawodnikiem.

8

@FCBurnley W La Lidze każdy klub oprócz Realu Madryt ma problemy z takimi podstawowymi rzeczami jak rejestracja zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?