3

@Rust_Cohle Zdajesz sobie, że w sezonie 20/21 gdy Pedri pobił rekord rozegranych meczów w klubie i kadrze Xavi nie był trenerem a był nim Koeman?

0

@Krzysztof1987 Obstawiam Yamal, drobny jest, wystarczy jeden wjazd debila.

5

@DaPidejpi Przesadzasz i to mocno. Mundial 2010 2 miejsce, Mundial 2014 3 miejsce, to są kapitalne wyniki a ty mówisz, że dobrzy piłkarze to byli 30 lat temu, a w międzyczasie przewinęli się tacy gracze jak Van Der Sar, Robben, Van Persie czy Sneijder.

2

@Rewolucja123 Jeśli Lewy znów będzie grał paździerz to czuję, że Torres może dostać tym razem jakieś 20 minut zamiast 5.

0

@Criss18Barca ojej czemu tak długo, jak oni wszyscy są beznadziejni…

2

@destornillador Kij z formą Roberta. Zachowanie Anki jest żenujące, jako osoba publiczna wrzuca tańce, które wyglądają jak flirt na parkiecie. Co to ma pokazać? Jaka to ona nie jest wyzwolona? Wielu mężczyzn zapewne by zakazało swojej partnerce takich tańców z innymi facetami bo partnerka, która szanuje swojego faceta chce dzielić intymność tylko i wyłącznie z nim. Taki taniec to intymny taniec, zmysłowy z domieszką erotyzmu.

0

@LukaszFan Póki co rozegrano 2 mecze a wchodził Abde w 1 meczu szybciej niż inni bo Xavi wie, że to skrzydłowy, który gra szeroko, ma szybkość i drybling a nikogo takiego nie było na boisku po czerwonej Raphinhi. Abde zagrał słabo i w następnym meczu już nie grał wcale dłużej niż Fati bo wszedł jednocześnie z Ansu.

1

@Mocher91 Jaki Ansu na prawym skrzydle? Ty oglądasz mecze Barcelony? Kiedy on tam grał ostatnimi czasy?

0

@Hawajczyk To kwestia czasu, albo Lewy się odblokuje albo zostanie posadzony na ławce kiedy Torres nadal będzie pokazywał formę. Nie ma co płakać po 2 meczach bo mamy do czynienia z wybitnym napastnikiem.

1

@Filu02 Był okres w grze Barcelony w jego pierwszym sezonie gdy Barca grała wyśmienitą piłkę, ale odpadła z PSG w 1/8 finału bo w 1 meczu obrona była do dupy. Pierwszy sezon Koemana to powinno być mistrzostwo Hiszpanii i w efekcie dublet, ale przegrali to koncertowo na sam koniec sezonu. Messi trzeba przyznać, że potrafił ciągnąć drużynę. Kolejny sezon już bez Messiego i ze słabą kadrą to już katastrofalne wyniki i dużo smrodu zwłaszcza na konferencjach. Te jego konferencje były niedopuszczalne i szkodliwe dla młodych graczy. Postawił na młodych bo nie miał innego wyboru i były kontuzje. Tragedii nie było, ale mistrzostwo przegrane koncertowo.

0

@bahca Chociażby Iniesta. Jakie na tej stronie dzieciaki siedzą bez wyobraźni.

2

@Culer_1906 Stawia wyżej Abde bo zagrał więcej od Fatiego o 23 minuty w ciągu 2 pierwszych kolejek?

1

@JohnB TOP 1/2 La Liga w zależności od tego jak grać będzie konkurencja. Walka o triumf w Copa Del Rey, Superpucharze oraz dobre zaprezentowanie się w LM czyli jak już odpadać to z mocnym rywalem w wyrównanym meczu.

7

@Culer_1906 To są ci kibice Barcelony, posłuchają o czymś w mediach i potem jakieś karykatury legendy klubu Xaviego wstawiają. Czy Xavi na ostatniej konferencji nie mówił, że Fati to zawodnik na teraz i na przyszłość?

0

@ShawnC Dużo mu nie brakuje.

0

@tbas Ten Ronaldo z mordy taki buc.

0

@tristan87 No i gdzie tu kontrowersja?

1

@LaLigaPD Vinicius jeszcze nie podpisuje, bo jest mu przykro, że w La Lidze rasizm.

0

@Antajbandaj Sprzedać Abde za 20 milionów i nie brać Felixa. Za pół roku dołączy Roque i zawodników ofensywnych będzie 6 plus pomocnicy, których Xavi ustawia często więcej niż 3.

0

@Aureczek Zawsze poprzedni idzie w dół jak wychodzi nowy.

3

@VeB 1899 Nie chcesz Felixa ok, ale nawet nie wiesz na jakich on gra pozycjach xd przecież ty nie znasz tego zawodnika.

0

@partymaker Jakie tutaj są chorągiewki kibicowskie, zwalnianie trenera po 2 meczach z 4 punktami. Zero wyobraźni.

0

@bari_94 Nie będzie takiej sytuacji bo na prawym skrzydle jest jeszcze Raphinha.

0

@Cholek18 Pewnie da, ale niech on najpierw dołączy do drużyny i chociaż kilka treningów odbędzie.

0

@Cholek18 Gorszy od Roberto by nie był ale już od Kounde tak.

32

@BordowyPtak Podczłowiek xd Jakieś zadatki na SS-Manna masz

0

@ObiwanKenobi Nie było wyboru to wszedł Roberto na PO za defensywnego pomocnika Romeu. Roberto potrafi też dorzucić piłkę. Zmiana ofensywna. Lopez nie zagrałby na PO.

0

@ObiwanKenobi Roberto wszedł na PO do rozruszania gry, Garcia wszedł na ŚO za ŚO bo też ma dobre podanie. Czepianie się o byle co.

1

@sidi12843 To nie jest takie łatwe posadzić na ławce napastnika takiego kalibru jak Lewandowski. Jest pewna hierarchia, są relacje z zawodnikami. Dajmy Xaviemu pracować.

1

@ObiwanKenobi Xavi miał 4 i 5 pomocników w dwóch pierwszych meczach a potem wprowadzał napastników, którzy mieli rozruszać grę. Naprawdę krytykujesz, że nie wszedł piąty lub szósty pomocnik przy wyniku na styku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?