Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adambądkowski93 Widać, że to niesamowita maszyna. Może pobić rekord bramkowy w Lidze Mistrzów, a może nawet strzelecki Messiego i Ronaldo all time.
0
Macie pomysł gdzie można zgarnąć koszulkę Argentyny Messiego z mundialu w Katarze albo późniejszej już z 3 gwiazdkami?
1
@abram3k Przecież to 8 wygląda jak „S”
10
@Benz Jesteś świadkiem to idź do sądu i zeznaj to może Alvesa wypuszczą.
4
@patryk1995991 Przecież ona nie chce pieniędzy.
0
Jakaś ceremonia otwarcia będzie przed?
0
@paweldunajecfcb Sam jestem za tym by Messi dostał ZP ze względu na mundial, bo jest najważniejszy a liczby też go bronią, ale tym transferem do MLS prawdopodobnie pogrzebał swoje szanse, bo pomimo tego, że jest to nagroda za sezon, który właśnie się skończy w sobotę, to dziennikarze i media będą pompować narrację, że Messi wyjechał z Europy i wypisał się z walki o nagrody indywidualne pomimo tego, że nie powinno mieć to wpływu na poprzedni sezon.
0
Znacie jakieś strony gdzie mogę kupić koszulki Barcelony z poprzednich sezonów? Głównie z nazwiskami piłkarzy.
4
@Magicc89PL Ludzie nie potrafią rozłożyć na czynniki pierwsze ruchów transferowych i nie uczą się na błędach. Barca w swojej historii kupowała już wielu ŚP rokujących i ostatecznie nic z nich nie było. Andre Gomes, Denis Suarez, Arda Turan, Franck Kessie, Philippe Coutinho, Alex Song. To byli młodzi zawodnicy gdy przychodzili, niektórzy z nich kosztowali duże pieniądze i potem był problem by te pieniądze odzyskać, a nawet przez jeden sezon nie dali nic zespołowi. Także perspektywa zdobycia Gundogana za darmo na nawet 2/3 sezony to świetna opcja. Dostajesz gotowego cracka na 2/3 sezony i możesz walczyć o trofea. Przypadki jak Pedri to rzadkość, a reszta młodych ŚP kosztuje ponad 50 mln co najmniej.
2
Środowisko Madrytu to jest największa zakała.
3
Przecież ta różnica w ilości kartek między Realem a drugą drużyną tylko pokazuje, kto jest jawnie wspierany przez władze ligi. Obrzydliwy klub od wielu, wielu lat.
0
Co ma znaczyć oficjalne ogłoszenie? Przecież nie ma jeszcze gwarancji zarejestrowania kontraktu przez LaLigę. Chyba, że Laporta bądź Messi kręcili.
1
@dAvi_2 Jak już chcemy być precyzyjni to mówmy o wieku 36 lat a nie 35, bo już w tym miesiącu Messi ma 36 urodziny. Ronaldo w jego wieku już grał do dupy i rozpierdzielał kluby, w których grał. Tyle. Messi schodzi ze sceny na szczycie. Ronaldo zszedł uprzednio się upokarzając.
4
@DaPidejpi Znajdź mi wypowiedź Messiego gdzie mówi, że chce jeszcze zostać w Europie by przygotować się na Copa to uwierzę. Tylko nie wpis jakiegoś dziennikarza, który twierdzi, że jego stary tak mówi, a jego własną wypowiedź.
15
@MesQueUnClub96 Niby z jakiej racji?
1
@TheNekro94 Borek wyszedł wcześniej bo Maradona przegrał z Pele.
1
Chyba trzeba się odciąć od tych wszystkich spekulacji dziennikarzy i po prostu czekać na rozwiązanie. Co chwilę są sprzeczne informacje i strzelanie ślepakami. Już w styczniu Messi miał kontrakt z PSG przedłużać tylko przypomnę. A jeśli chodzi o tych, którzy bez finalizacji sprawy i braku wglądu do tego jak to rzeczywiście wyglada wyzywacie Messiego to puknijcie się w głowę.
6
Ale to, że Borek wyszedł obrażony w bądź co bądź zabawie na wybór najlepszych piłkarzy jest kuriozalne. Tym bardziej gdy weźmie się pod uwagę, że dlatego, że Maradona przegrał z Pele a nie z jakimś Beckenbauerem czy Klose.
0
@bartas97 Taki placek w Realu.
0
Pytanie do obstawiających, jakie typy wam najczęściej wchodzą. Jakieś rzuty różne, wygrane z podpórką, czy jeszcze co innego?
0
@yoli Uważam, że ma pełne prawo robić jak mu się podoba z kontraktem i nie można mieć bólu dupy, że nie chce kontraktu przedłużyć bo to nie niewolnik.
0
Cały czas sprzeczne informacje. Nagle Inter Miami się włączył, gdzie nie był brany pod uwagę przy potężnej propozycji Arabów.
8
Brawo Athletic Club. Zawodnik chce odejść do innego klubu nie przedłużając umowy równa się brak szacunku xd Zamiast pożegnać z honorem piłkarza to jakieś sztuczne zgrzyty robią.
1
@betonito Na pewno jest gwarantem wielu niesamowitych zagrań, którymi kibice mogą się zachwycać.
2
@Sysia11 Jak się go obuduje takimi technikami jak De Jong, Pedri, Gavi czy nawet Lewy, który bądź co bądź potrafi zagrać kombinacyjnie to może to fajnie chodzić.
0
@arasz1819 Ale wiecie, że Lewandowski, Raphinha, Kounde nie przyjdą, wiecie to.
1
@Antimadridista_WR Będzie kolejny bezużyteczny pomocnik do kolekcji po Ruizie, Solerze, Sanchesie i Vitinhi.
1
@Tatazolwinia Równie dobrze może być drugim Andre Gomesem.
0
@Uukasz_93 Zlatan to według mnie jeden z najwybitniejszych tego sportu.
0
@HavertzKai Pierdzielisz kocopoły.