2

@Kidd Jordi Alba nadal jest na poziomie by grać w tym klubie, a zwłaszcza w La Liga jako zmiennik Balde. Nawet w tym sezonie pokazywał, że pomimo wieku jest klasowym graczem. Busquets na realia La Ligi również topowy zawodnik, ale zgadzam się, by grać w Europie potrzeba świeżej krwi, na pewno nie będzie takim zawodnikiem Eric Garcia.

0

@Sulimo Nie jest sam sobie winien błędnych decyzji sędziego, które dają przewagę drużynie przeciwnej.

0

@aleksandrowielki Bycie kibicem Realu to coś czego współczuję ludziom. Oni nawet sobie nie zdają sprawy jaki syf wspierają.

1

@hayek Mówisz, że Busquets nie nadawał się do gry w Barcelonie? Czy o czym ty mówisz, bo to jest surrealistyczne.

2

@hayek Oberzysz sobie highlightsy i uważasz, że już wiesz jak piłkarze trenują. Xavi, Luis Enrique i inni nawet nie związani z Barceloną profesjonaliści, profesjonalni trenerzy potrafią docenić Busiego, Katalończycy potrafią docenić Busiego, a ty nazywasz go impotentem boiskowym.

14

@hayek Impotent boiskowy. Jak ty chłopie szacunku do legendy nie masz. Dupa z ciebie a nie kibic.

2

@FcPortoFan1999 Chelsea w tamtej edycji to brzydki futbol i profanacja tej pięknej gry.

0

@mekston i te sezony z 25+ golami nie są dobre liczbowo? Pewnie, że są. Lewandowski w La Liga też nie robi takich liczb jak w Bundeslidze.

0

Najlepsze jest to, że nikt nie wątpi w Ancelottiego. Można realnie liczyć na obronę tytułu w La Liga.

1

@tbas Dziennikarze nie mają wstydu. Mogą sobie piłkarze i kluby oficjalnie dementować a oni nadal będą pisać te same bzdury.

2

@Kapiczek Co nie znaczy, że Xavi robi złą robotę. Nie ma takiego drugiego trenera jak Pep, takiego, który potrafi zaaplikować taki styl.

0

@takisobiektos Gdyby nie CR to by był wyznaczony do karnych więc trochę by tego wpadło i więcej piłek na niego. Nie ma napastników co zawsze strzelają 100% sytuacje. Jest więcej sytuacji to jest więcej szans na gola. Lewy w Bayernie też nie strzelał każdej sytuacji, ale koledzy kreowali mu ich tak dużo, że mial kilka szans na odkucie w meczu i dlatego robił takie statystyki.

0

@Ptasior Uważam, że od kilku sezonów to sama półka. Statystyki w Lidze Mistrzów też są na jego korzyść względem Suareza. Jeśli weźmiesz pod uwagę całą karierę to jest na niższym poziomie, jednak ostatnimi kilkoma sezonami oraz faktem, że 5x wygrał Ligę Mistrzów, gdzie Lewy i Suarez po 1x na pewno zmniejszył tą dysproporcję i ma też swoją zasłużoną Złotą Piłkę. Karierę ma taką, że ani Suarez ani Lewy nie powstydziliby się.

0

@arasz1819 Akurat Suarez skorzystał na grze z Messim bo to gracz zespołowy i najlepszy rozgrywający. O Benzemie tak napisałem bo można porównać jego zdobycze bramkowe gdy grał z Ronaldo i po jego odejściu, nie wspominając o tym, że rzuty karne przypisane miał Ronaldo a w sezonie też ich się trochę zdarza.

4

@Esteban_ Benzema to bardzo dobry napastnik i takie umniejszanie też jest głupie. Ma świetną karierę i pewnie gdyby nie Ronaldo to w Realu by strzelał więcej goli. Lewy nabijał statystyki w Bundeslidze, Benzema grał w trudniejszej lidze. Suarez z kolei w wieku Benzemy już nie dojeżdżał. Kto z tej trójki jest najlepszy to kwestia preferencji, jak dla mnie Suarez ale z czasów Liverpoolu i wczesnej Barcelony.

17

@Marcelinho99 Dlatego niech zostanie w Realu. Już ta Liga Mistrzów rok temu to więcej szczęścia niż rozumu.

0

@DaPidejpi ale to tylko gdybanie

0

@DonMatteo901 Messi albo Haaland. Nikogo innego nie ma w grze i nie będzie.

0

@Kengo Ci kretyni potem płaczą, że są krytykowani.

6

@mateusz1989VeB Nieźle musi być smarowane pod stołem z tym Nevesem, że Laporta z Mendesem tak walczą. Kocham ten klub, ale zbyt dużo krętaczy w nim.

10

@bartekvisca A co Napoli przekręcił z koleżkami z VAR to jego.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Nie będzie żadnej kampanii a poza tym Sneijder był też królem strzelców i wicemistrzem świata w tamtym sezonie więc podstawy były.

0

@KlonaZepan Nie chce grać w Europie? A gdzie ma grać w Europie? Barcelona to jedyna opcja a może być nierealna bo mają ciągle problemy, PSG jest skreślone i nikt inny z Europy nie przedstawił mu kontraktu.

3

Wielka szkoda to by była, ponieważ Messi nadal jest na poziomie, który pozwala na grę na najwyższym europejskim poziomie, ale jeśli wybierze tak to dlatego, że Barca jest zblokowana lub tak po prostu chce. Nie ma tutaj co na nim wieszać psów, bo nic nie było obiecywane. Jedyne co było obiecane to przedłużenie kontraktu z Leo w 2021 i okazało się to kłamstwem.

5

@Nazio87 Ansu to może lecieć kosztem kogokolwiek a jak Leo to tym bardziej.

6

Pytanie nie powinno być kogo Barca powinna, tylko na kogo ją stać.

0

Jeśli Barcy nie stać na nikogo innego to chyba nie mamy wyboru. Lewandowski musi mieć kogoś kto naciśnie na niego.

0

@Cotutajsiedzieje miał dobre spotkania w PSG

0

@Trojanek23 nieźle tu cię odkleiło

1

@PatrykBarca ale kolega mówi o teraźniejszości a nie o tym co było i czego już nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?