0

@Elosek Santos obudził się i zobaczył, że mental się nie nadaje.

0

@Lionel_Messi10 Carvajal i Azpilicueta nie podobają się Lucho?

7

@cris2706 Co za smutny jak pi**a kraj z smutnymi ludźmi, że krytykują siebie nawzajem o to, że zachwycają się pięknym futbolem.

1

@Arn3th Myślę, że jednak Messiemu nie uda się dogonić, on też nie jest tak pazerny na gole.

0

@LaRoja Nie poszedłby bo każdy z tych klubów ma lepszych napastników.

1

Słabiutki jest.

0

@KmN To coś słabo naszym wychodzi bronienie skoro Argentyna na stojąco stwarza sobie sytaucje by wygrać z 5-0. Żałosny to był mecz.

4

@Janiama Po meczu z Argentyną ta kadra zasługuje na krytykę, bo ten mecz to była tylko i wyłącznie litość Argentyńczyków, że nie odpadliśmy po fazie grupowej. Jeśli mecz z Meksykiem można było zrozumieć, bo tam potrafiliśmy dobrze bronić, z Arabią wygraliśmy i było ok. Nie mam problemów z brzydkim stylem gry, problem jest gdy zapowiada się grę defensywną a potem nie potrafi się w ogóle bronić. Japonia, Meksyk, Australia każda z tych drużyn lepiej od nas broni. Jak się zapowiada autobus to chociaż niech on będzie dobry, a nie takie gówno.

1

@Pawel13sz Jeśli w tym meczu zaprezentujemy się tak jak z Argentyną to **bać PZPN, Czesia i polską piłkę, bo to żałosne. Już po meczu z Argentyną na rzyg się zanosiło.

0

@Kvothe07 Nie będę się kłócił, bo możesz mieć rację, ale jednak myślę, że oboje na tak samym wysokim poziomie.

0

@FCB24 Gdzie Messi zawodzi?

3

@FCB24 Alba z pewnością w takiej jedenastce musi być. De Jong też na takie wyróżnienie zasłużył.

0

@hubert874 Argentyna 2-0, Holandia 0-0

1

@PatrychoO Nie wiem jak można być fanem tego pyszałka. Gościu jest strasznie irytujący swoim zachowaniem.

0

@AFA90 Ronaldo niech się w ogóle cieszy, że gra w tej kadrze, bo jest do dupy.

5

@JordiAlbion miał podstawę do karnego

2

@Przemek2323 To są ludzie, którzy mówią, że 36 meczów bez porażki to gówno a nie osiągniecie i w ogóle to w Ameryce są same placki.

3

@PerfecT0 Porównaj sobie jak Argentyna musiała wyszarpać zwycięstwo z Meksykiem a jak zrobiła to z nami.

0

@haryveb944 Śmieszne i niedojrzałe jest narzucanie komuś swojej woli i piętnowanie z tak błahych powodów.

0

@Kengo Przyjdzie ci taki gościu co obejrzy powtórkę i potem będzie mądrości swoje gadał.

0

@Donnie_Darko Ronaldo. Nikt nawet nie jest blisko bycia tak irytującym jak ten żelek.

3

@VegetaPolska Znalazł go i polecił skautom Ajaxu.

2

@wasacz Następnym razem nie powącha murawy.

0

@Encore Co to za źródło?

1

@Kozinho. Busi dużo wnosi ale gdy już zrobi błąd to jest to wielbłąd. Poza tym u Enrique lepiej wyglada niż u Xaviego i to na tle najlepszych kadr na świecie.

3

@AmigoBlancos Medal na Mundialu to jednak jest coś dużego, niektóre kraje marzą o takim wyniku.

0

@Roobo Jak Argentyna i Hiszpania wyjdą z 1 miejsc mogą się spotkać w półfinale.

3

Argentyna po prostu jest do bani.

0

@Emhyr Tutaj może być taka różnicea, że zimą nie ma takiej ilości transferów jak latem więc może nie być dużo tych ruchów. Poza tym kupowanie na euforii jednego turnieju to nieodpowiedzialne budowanie składu.

0

@gumaz Jeszcze nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?